Loading...
Nowinki ze świata zdrowia

Aplikacja medyczna – rozwiązanie na miarę XXI wieku

Aplikacja medyczna

Praca psychologa/psychiatry wymaga dostępu do wielu różnych danych. Dzięki aplikacji medycznej Therapify dostęp do nich będzie bardzo łatwy.

Depresja, wypalenie zawodowe, załamanie nerwowe – każdy problem natury psychicznej wymaga zastosowania innych narzędzi i innego podejścia. W takich przypadkach na wagę złota jest dostęp do danych, które pozwolą w krótkim czasie usystematyzować dane na temat określonego pacjenta. Dzięki oferowanej przez specjalistów aplikacji medycznej Therapify tego rodzaju problem w końcu uda się raz na zawsze rozwiązać.

Co odróżnia tę aplikację medyczną od innych dostępnych na rynku aplikacji medycznych?

Warto zacząć od tego, że jest to aplikacja medyczna mocno spersonalizowana. Tym samym każdy z używających ją specjalistów, będzie ją mógł niejako dostosować do własnych potrzeb. Z pewnością jest to aplikacja do monitorowania zdrowia. Oczywiście teraz aplikacje monitorujące zdrowie oferują również inne, konkurencyjne względem Therapify firmy – ale żadna z nich nie ma takiego naukowego zaplecza za sobą. Czym się ono wyróżnia? Poza pasją i zaangażowaniem w to, czym się na co dzień pracujące tam osoby zajmują, kładą one również duży nacisk na to, aby stworzona przez nich aplikacja spełniała wszystkie oczekiwania praktyków. Chodzi więc o to, że już na etapie projektowania aplikacji medycznej Therapify zadbano o to, aby zaspokajała ona realne, a nie wyimaginowane potrzeby tych, którzy będą z niej później korzystali.

Jak udało się ten cel osiągnąć? Kluczowe było to, że osoby, które nad tą aplikacją medyczną pracowały, same znały niejako od środka tę specyficzną przecież branżę medyczną. Doskonale więc zdawały sobie sprawę z tego, na co faktycznie jest teraz największe zapotrzebowanie i co w tego rodzaju aplikacji medycznej najbardziej się przyda wszystkim jej użytkownikom.

Nowoczesna aplikacja medyczna – zastosowania

Dostępna obecnie dla psychiatrów, psychologów oraz lekarzy innych specjalizacji aplikacja medyczna Therapify sprawdzi się w przypadku:

  • chęci regularnego monitorowania zdrowia wszystkich pacjentów – dzięki tej aplikacji medycznej już nie będzie problemu z szybkim przewertowaniem historii osoby, którą się będzie leczyć,
  • motywowania i to nie tylko lekarzy (specjalistów różnych specjalizacji), ale także pacjentów, bo oni dzięki tej aplikacji medycznej też będą mieć możliwość bardziej aktywnego uczestniczenia w całym procesie leczenia; będą tym samy mieć poczucie bardziej podmiotowego względem nich podejścia,
  • nieregularnego  trybu życia pacjentów/terapeutów – dzięki korzystaniu z tej aplikacji medycznej bez najmniejszego problemu będzie można ustalić i zrealizować wirtualne spotkanie z danym pacjentem – tym samym chwilowa zmiana lokalizacji już nie będzie przeszkodą w zakresie odbycia kolejnego spotkania ze swoim lekarzem/pacjentem,
  • chęci sporządzania uporządkowanych notatek między poszczególnymi spotkaniami z pacjentem – dzięki nim łatwiej będzie wypracować najbardziej efektywną w jego przypadku technikę/metodę leczenia – a wszystko to dzięki aplikacji medycznej Therapify, z której będzie można korzystać o dowolnej porze i z każdego miejsca – bez żadnych ograniczeń,
  • chęci zadawania pacjentom zadań do wykonania – tego rodzaju funkcja, która jest dostępna w opisywanej aplikacji medycznej przyda się np. psychoterapeutom, którzy będą chcieli bardziej uaktywnić oraz zmotywować do działania osoby, którym pomagają.
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.