Loading...
Zdrowie

Bioenergoterapia – cuda Mistrza Popki

Akcesoria do kursu bioenergioterpaii

Artykuł sponsorowany.

Dobry bioenergoterapia jest w stanie podczas pierwszego działania zlikwidować zaburzenia geofizyczne w miejscu zamieszkania, takie jak żyły wodne, promieniowanie uskoków, pola przeciwnie spolaryzowane. Każdy może się przekonać, jakie korzyści zdrowotne przynosi sesja uzdrawiania. Dostępność bioenergoterapii online za niewielką opłatą zachęca do skorzystania z działania w formie medytacji uzdrawiającej jaką prowadzi Zbigniew Jan Popko.

Pod dobroczynnym wpływem bioenergoterapii ustępują nawet niektóre choroby psychiczne. Oczywiście nie wszystko da się od razu naprawić. Świat energii bardzo często inaczej maluje rzeczywistość, niż tak, jak my widzimy i uznajemy za prawdę. Zbigniew Jan Popko twierdzi, że nie ma chorób, których nie udałoby się wyeliminować lub przynajmniej ograniczyć – choć nie zawsze można wszystko naprawić. Znaczenie ma tu również czas, moc uzdrowiciela oraz podejście i współpraca uzdrawianego. Czasem samo zastopowanie choroby, może być wielkim sukcesem.

Bioenergoterapia online

Oddziaływanie bioenergoterapii można być różne, wiele zależy od umiejętności i mocy jaką posługuje się bioenergoterapeuta. Zasięg działania może obejmować wiele poziomów. Pierwszy i zarazem najlepiej widoczny to materia – fizyczne ciało jest w lepszej kondycji, poprawia się zdrowie, a przyczyny choroby zostają usunięte. To doskonały sposób, aby wpłynąć aktywnie na długość swojego życia!

Druga sfera to emocje – bioenergoterapia przywraca kontrolę nad myślami i emocjami. Sprawia, że powraca spokój, stabilność psychiczna i bardziej optymistyczne spojrzenie na świat oraz innych ludzi.

Kolejne poziomy to ciało egzystencjalne, którego prawidłowe funkcjonowanie przekłada się na poprawę losu . Struktury przestrzeni, które dają możliwość realizacji dodatkowych celów lub odzyskania starych układów życiowych. Następują także zmiany energetyczno-duchowe i rozwijają się zdolności paranormalne: jasnowidzenie, samoleczenie czy zdolność uzdrawiania. Przede wszystkim niemal od razu zaobserwować można, jak wzrasta intuicja i aktywują się zdolności, których wcześniej nie byliśmy świadomi.

Pozytywne zmiany na tych poziomach może uruchomić niezwykle silny bioenergoterapeuta, który sięga przestrzeni duchowych.

Cuda z Mistrzem Popko

Konsekwencją zmian energetycznych jest poprawa zdrowia, samopoczucia , a co za tym idzie korzyści na planie egzystencjalnym. Życie po prostu lepiej się układa, rozkwitają związki uczuciowe, relacje w pracy czy w interesach są znacznie lepsze, łatwiej znaleźć partnera i założyć rodzinę oraz zrealizować swoje cele.

Na stronie https://www.popko.pl/ można znaleźć więcej informacji na temat tego, w jaki sposób zapisać się na bioenergoterapię online lub skorzystać z darmowych narzędzi przygotowanych praz Jana w dziale Samouzdrawianie.

Jasnowidzenie – nauka u Mistrza Popki

Czy jasnowidzenie można rozwijać poprzez udział w warsztatach? Zdecydowanie TAK! Intuicja, przewidywanie przyszłości, prekognicja i jasnowidzenie są naturalną konsekwencją odzyskania równowagi energetycznej. Oczywiście części czytelników może wydawać się to czymś niezwykłym, ale Zbigniew Jan Popko stworzył i udostępnił rozbudowany dział Akademia Wiedzy Duchowej, dzięki któremu można zdobyć potrzebną wiedzę.

Zapisy na sesje uzdrawiania na odległość online

Aktywowanie procesów uzdrawiania jest poprzedzone oczyszczaniem i udrażnianiem kanałów energetycznych. Tylko człowiek znajdujący się w stanie homeostazy (równowagi energetycznej i fizycznej) jest w stanie odczuć zmiany i zacząć pracować efektywnie z energiami. Raz w tygodniu na kanale YouTube prowadzonym przez Mistrza Popkę odbywają się sesje bioenergoterapii. W trakcie medytacji prowadzonej uruchamiane jest działanie oczyszczająco-uzdrawiające. Energia nie zna granic ani czasu, przemieszcza się niezależnie od tego, w którym miejscu się znajdujemy – wystarczy wiedzieć, jak nadać jej kierunek i wysłać odpowiedni impuls. Warto spróbować!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.