Loading...
Pytania

Cholestone

Cholestone

 

Siła dwóch serc!
Jest to niepowtarzalny zestaw składników pochodzenia naturalnego chroniący organizm przed rozwojem miażdżycy i związanym z tym ryzykiem zdrowotnym. Stanowi ochronę zarówno przed szkodliwymi skutkami podwyższonego poziomu tłuszczu we krwi, jak i jego groźnymi utlenionymi formami, które są główną przyczyną początkowych uszkodzeń naczyń krwionośnych. Składniki zawarte w tym preparacie podnoszą poziom HDL (dobrego cholesterolu) w stosunku do lipoprotein LDL iVLDL (złego cholesterolu) chroniąc układ sercowo naczyniowy przed miażdżycą.

 

Stosowanie preparatu chroni przed:

 

  • wysokim ciśnieniem krwi – nadciśnieniem;
  • chorobą wieńcową, wieloma chorobami serca, udarem mózgu;
  • wysokim stężeniem cholesterolu całkowitego i frakcji LDL, obniża poziom cholesterolu i podwyższa frakcję HDL;
  • otyłością – wpływa na przemianę tłuszczów.

Skład Cholestone:

 

  1. Olej lniany – jest bogatym, naturalnym źródłem wielonienasyconych kwasów tłuszczowych. Zawiera w dużych ilościach zarówno przedstawicieli z rodziny omega-3 (kwas linolenowy), jak i z grupy omega-6 (kwas linolowy). Kwasy z rodziny omega-3 poza udziałem w procesach metabolicznych organizmu, odgrywają istotną rolę w profilaktyce i leczeniu chorób układu krążenia powodując obniżanie ciśnienia krwi, zmniejszając skłonność do zakrzepów. Erytrocyty mogą swobodnie się poruszać nie zlepiają się ze sobą nie wywołują ryzyka powstania zakrzepów. Związki te zmniejszają przede wszystkim stężenie osoczowych trójglicerydów, ponieważ hamują syntezę VLDL przez komórki wątrobowe.  2. Witamina E i C – posiadają największe działanie antyoksydacyjne. Substancje te pracują jak chemiczne oczyszczacze- wyłapują wolne rodniki, zanim spowodują uszkodzenie komórki. Witamina E należy do głównych antyutleniaczy rozpuszczalnych w tłuszczach, natomiast witamina C w środowisku wodnym. Warto pamiętać, że witamina C oszczędza zapas witaminy E, ponieważ posiada zdolność regeneracji witaminy E z jej formy utlenionej. W ten sposób mieszanka tych dwóch witamin wywiera silniejsze działanie antyoksydacyjne niż każda z nich zastosowana osobno.

  3. Czosnek – ma działanie oczyszczające krew, zawiera aktywne biologicznie substancje, które zwiększają stężenie ochronnych lipoprotein HDL w stosunku do złego cholesterolu LDL. Obniża krzepliwość, rozszerza naczynia krwionośne i poprawia krążenie obwodowe.

  4. Lecytyna – dzięki właściwościom emulgującym, pełni ważne funkcje w metabolizmie tłuszczów i powstrzymuje rozwój miażdżycy.

  5. Chrom – odgrywa istotną rolę w gospodarce tłuszczowej organizmu. Zmniejsza poziom trójglicerydów i cholesterolu LDL, VLDL, a podwyższa poziom działającej korzystnie frakcji HDL. Korzystnie wpływa również na procesy metaboliczne w tkance tłuszczowej.

  6. Pektyny z jabłek – znakomicie wiążą i wydalają nadmiar tłuszczów przyjętych z pożywieniem, co eliminuje wzrost bezwzględnych wartości lipidów we krwi i jednocześnie sprawia, że organizm wykorzystuje do przemian metabolicznych ich tkankowe zapasy. W efekcie obniża się ogólny poziom lipidów we krwi. Podobnie jak inne postacie błonnika, pektyny poprawiają pracę jelit i tworzą korzystne środowisko dla rozwoju “przyjaznych bakterii. Świetnie pochłaniają wodę, tworząc masę żelatynopodobną, która wywołuje uczucie sytości w żołądku.

Cholestone jest produktem, który zapewni Ci skuteczną pomoc przy podwyższonych wartościach cholesterolu we krwi,  miażdżycy, nadciśnieniu, otyłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.