Loading...
Hobby

Chrześcijańskie ebooki o tematyce religijnej

Chrześcijański ebook lezy na stole obok kubka z kawą

Artykuł sponsorowany.

Książki w formie elektronicznej – ebooki religijne zawierają tę samą treść, co tradycyjne, drukowane odpowiedniki. Wydania online są dostępne w wygodnych do stosowania formatach i działają na większości urządzeń do czytania. Poznaj pełną ofertę wydawniczą i wybierz najbardziej interesujące publikacje dla siebie.

Najciekawsze chrześcijańskie ebooki religijne

W kategorii ebooki religijne znajdziesz interesujące książki w formie elektronicznej, które dotyczą tematyki chrześcijaństwa i wiary katolickiej. Warto zaznaczyć, że publikacje elektroniczne różnią się jedynie formą wydania od wersji tradycyjnych. Zawartość pozostaje ta sama, bez modyfikacji w treści. W naszej ofercie znajdują się najciekawsze pozycje, które przygotowujemy w wersji ebook. Religijne, poczytne treści są chętnie wybierane przez klientów, którym odpowiada taka nowoczesna forma wydania.

Ebooki religijne na czytniki Kindle i aplikację Kindle Previewer

W sklepie Wydawnictwa Sumus ebooki religijne dostępne są w dwóch formatach: MOBI oraz EPUB. Pierwszy z nich – format MOBI obsługiwany jest przez czytniki Kindle, a także przez aplikację Kindle Previewer. Format EPUB działa natomiast na większości dostępnych urządzeń do czytania ebooków. Jedną z najczęściej stosowanych formą odtwarzania jest użycie programu Adobe Digital Edition.

Czytniki Kindle zyskały szerokie grono odbiorców. Wielu z nich jest tak zadowolonych z użytkowania, że nie chcą zamienić go na żaden inny wariant urządzeń do czytania.

Chrześcijański ebook

Książki online z błyskawiczną dostawą

Wersje elektroniczne książek o tematyce chrześcijańskiej mają jedną, ale za to zdecydowaną przewagę nad tradycyjnymi wydawnictwami drukowanymi. Zaletą zamawiania ebooków jest szybkość dostarczenia produktów. Większość książek w formie plików na Kindle i inne urządzenia jest dostępna w Wydawnictwie Sumus w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia. Nie musisz czekać na przesyłkę i wypatrywać kuriera przez kilka dni. Wybrane książki np. ebooki religijne i inne publikacje o tematyce chrześcijańskiej dotrą do odbiorcy w ciągu jednej doby. Czytanie wybranej pozycji można więc rozpocząć niemal od razu! Dostawa jest oczywiście bezpłatna.

Nowości w ebookach religijnych Wydawnictwa Sumus

Zapraszamy do zapoznania się z ofertę ebooków poświęconych tematom religijnym, które ukazały się ostatnio w naszym wydawnictwie. Na uwagę zasługuje wiele interesujących pozycji. Jedną z nich jest napisane z ogromnym zaangażowaniem i w porywającym stylu studium ks. Dominika Chmielewskiego „Jego miłość Cię uleczy”. Książka porusza ważny temat chrześcijańskiej tożsamości. Autor rozważa bezpardonowe ataki szatana na umiłowane dzieci Boga i tysiące sposobów stosowanych przez ciemne moce na zniszczenie tożsamości wiernych.

Cenny dodatek stanowią modlitwy o uwolnienie i uzdrowienie – dodatkowa zachęta do sięgnięcia po książkę. Ponadto wybrane tytuły oferujemy w promocyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą ebooków religijnych Wydawnictwa Sumus.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.