Loading...
Zdrowie

Czas na okulary

Wizyta u okulisty i dobieranie odpowiednich okularów

Artykuł sponsorowany.

Wzrok to jeden z najważniejszych zmysłów człowieka. Wszystko można bez problemu dostrzec, bez konieczności proszenia o pomoc inne osoby. Nie wszyscy mogą jednak pochwalić się tak dobrym wzrokiem i potrzebne jest im wspomaganie w postaci okularów. Nie ma w takich rzeczach nic złego. Tym bardziej, że obecnie można otrzymać niezwykle twarzowe okulary, które stają się ozdobą dla wielu osób.

Wizyta u Optyka

Zbadać wzrok można u okulisty i jak najbardziej – jeżeli ktoś ma możliwość, żeby udać się na wizytę do takiego specjalisty, powinien to zrobić. Nie można jednak zapomnieć o tym, że badanie wzroku jest w stanie również wykonać Optyk Punkt Widzenia. Dąbrowa Górnicza to miasto, gdzie znaleźć można siedzibę tej firmy (sprawdź mapę poniżej). Chyba nawet można powiedzieć, że na wizytę połączoną z badaniem można przyjść „z miejsca”, bez konieczności specjalnego umawiania się. Nie będzie trzeba więc czekać w zbyt długich kolejkach, jakie niekiedy jest w stanie zafundować NFZ wszystkim ubezpieczonym pacjentom.

Na co jeszcze można liczyć?

Już wiadomo, że Optyk Punkt Widzenia jest w stanie wykonać badanie wzroku. Ale czy na tym kończą się ich możliwości usługowe? Oczywiście, że nie. Swoim klientom są oni w stanie zapewnić szeroki wachlarz usług, w tym chociażby możliwość dopasowania soczewek kontaktowych. Niektórzy mają tą możliwość, że zamiast okularów, mogą postawić na soczewki. Należy jednak wybrać je w sposób umiejętny – podobnie jak okulary. W szczególności, jeżeli ktoś ma naprawdę do czynienia ze sporą wadą. W wyżej wymienionym salonie można znaleźć soczewki marki Johnson&Johnson, Alcon, CooperVision.

Dobre okulary

Warto jednak wrócić do samych okularów. Wszyscy kojarzą optyka z tego typu rzeczami, więc warto sprawdzić, jakie jest w stanie zaoferować Optyk Punkt Widzenia. Otóż, w ich ofercie znaleźć można:

  • okulary korekcyjne – tym bardziej, że w stałej ofercie można znaleźć ponad 1000 różnorodnych oprawek, jakie będzie można dopasować zgodnie z indywidualnymi potrzebami;
  • okulary dla dzieci – małe dzieci potrzebują oprawek, które wykażą się solidnością odpornością na różnego rodzaju czynniki mechaniczne;
  • okulary przeciwsłoneczne – solidna ochrona przed promieniowaniem słonecznym, tym bardziej, jeżeli chodzi o środek upalnego lata.

W salonie można otrzymać także akcesoria, jakie przydają się do okularów, w tym chociażby miękkie ściereczki z mikrofibry, sznureczki i łańcuszki do okularów, etui, nakładki polaryzacyjne, nawilżające krople do oczu. Tak, aby każdy pod ręką miał odpowiedni komplet.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.