Czy nici liftingujące można zastosować na opadające powieki?

Od zawsze myślałaś, że jeśli lifting powiek, to tylko za pomocą chirurgii plastycznej? Nic bardziej mylnego! Istnieje wiele metod, które są o wiele mniej inwazyjne, a potrafią dawać znakomite efekty uniesienia powiek, a przez to też odmłodzenia. O czym mowa? O niciach PDO! Zobacz, jakie efekty możesz osiągnąć, decydując się na zabieg z nićmi liftingującymi na opadające powieki! Nie będziesz żałować!

Nici liftingujące i ich zalety

Niewątpliwie ich największą zaletą jest fakt, że efekty zabiegu w postaci uniesienia tkanek widzimy tak naprawdę od razu po wyjściu z gabinetu, a wraz z upływem czasu rezultaty się jeszcze pogłębiają – dochodzi do wzmożonej produkcji kolagenu w skórze. Dzięki temu zauważamy stopniowo, jak poprawia się jej kondycja, że staje się bardziej napięta, ujędrniona i sprężysta.

Kolejnym wielkim plusem nici liftingujących PDO jest fakt, iż zabiegi na ich bazie tak naprawdę nie są wielce inwazyjne – nie potrzeba tu długotrwałej rekonwalescencji, jak przy wizytach u chirurga plastycznego. Już tego samego dnia można wrócić do codziennych czynności, po zabiegu nie pozostają siniaczki, ani blizny. Samo wprowadzenie nici pod skórę odbywa się w znieczuleniu, ale pacjent czuje jedynie delikatne ukłucia.

Jakie efekty dadzą nici na opadające powieki?

To jeden z tego typu zabiegów, który da efekty wyraźnego odmłodzenia okolicy oka. Spojrzenie i oko stanie się bardziej otwarte, twarz przestanie wydawać się smutna. Nici dedykowane do delikatnej okolicy oka potrafią zdziałać prawdziwe cuda. Powieka stanie się bardziej podniesiona, a skóra wygładzona, o wyraźnie lepszej kondycji. Tak naprawdę nici można zastosować zarówno na dolną, jak i na górną powiekę oraz w celu uniesienia opadających brwi. Nici liftingujące potrafią zatem zdecydowanie odmienić wygląd okolicy oczu.

Czy zabieg z nićmi na opadające powieki jest bezpieczny?

Tak, zabiegi z nićmi są bardzo bezpieczne, a do tego skuteczne. Cała procedura wykonywana jest w znieczuleniu, pod opieką lekarza. Do zabiegu wykorzystuje się specjalne nici, przeznaczone do delikatnej i wrażliwej okolicy oka oraz powiek.

Zabiegi mogą być wykonywane wielokrotnie, gdyż efekt utrzymuje się około 2 lat, ale wraz z wchłanianiem nici stopniowo ustępuje. To procedura praktycznie dla każdego, nawet już od 30. roku życia. Szczególnie polecana osobom, które cenią sobie naturalne efekty.

Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.