Loading...
Nowinki ze świata zdrowia

Czy nici liftingujące można zastosować na opadające powieki?

nici liftingujące

Od zawsze myślałaś, że jeśli lifting powiek, to tylko za pomocą chirurgii plastycznej? Nic bardziej mylnego! Istnieje wiele metod, które są o wiele mniej inwazyjne, a potrafią dawać znakomite efekty uniesienia powiek, a przez to też odmłodzenia. O czym mowa? O niciach PDO! Zobacz, jakie efekty możesz osiągnąć, decydując się na zabieg z nićmi liftingującymi na opadające powieki! Nie będziesz żałować!

Nici liftingujące i ich zalety

Niewątpliwie ich największą zaletą jest fakt, że efekty zabiegu w postaci uniesienia tkanek widzimy tak naprawdę od razu po wyjściu z gabinetu, a wraz z upływem czasu rezultaty się jeszcze pogłębiają – dochodzi do wzmożonej produkcji kolagenu w skórze. Dzięki temu zauważamy stopniowo, jak poprawia się jej kondycja, że staje się bardziej napięta, ujędrniona i sprężysta.

Kolejnym wielkim plusem nici liftingujących PDO jest fakt, iż zabiegi na ich bazie tak naprawdę nie są wielce inwazyjne – nie potrzeba tu długotrwałej rekonwalescencji, jak przy wizytach u chirurga plastycznego. Już tego samego dnia można wrócić do codziennych czynności, po zabiegu nie pozostają siniaczki, ani blizny. Samo wprowadzenie nici pod skórę odbywa się w znieczuleniu, ale pacjent czuje jedynie delikatne ukłucia.

Jakie efekty dadzą nici na opadające powieki?

To jeden z tego typu zabiegów, który da efekty wyraźnego odmłodzenia okolicy oka. Spojrzenie i oko stanie się bardziej otwarte, twarz przestanie wydawać się smutna. Nici dedykowane do delikatnej okolicy oka potrafią zdziałać prawdziwe cuda. Powieka stanie się bardziej podniesiona, a skóra wygładzona, o wyraźnie lepszej kondycji. Tak naprawdę nici można zastosować zarówno na dolną, jak i na górną powiekę oraz w celu uniesienia opadających brwi. Nici liftingujące potrafią zatem zdecydowanie odmienić wygląd okolicy oczu.

Czy zabieg z nićmi na opadające powieki jest bezpieczny?

Tak, zabiegi z nićmi są bardzo bezpieczne, a do tego skuteczne. Cała procedura wykonywana jest w znieczuleniu, pod opieką lekarza. Do zabiegu wykorzystuje się specjalne nici, przeznaczone do delikatnej i wrażliwej okolicy oka oraz powiek.

Zabiegi mogą być wykonywane wielokrotnie, gdyż efekt utrzymuje się około 2 lat, ale wraz z wchłanianiem nici stopniowo ustępuje. To procedura praktycznie dla każdego, nawet już od 30. roku życia. Szczególnie polecana osobom, które cenią sobie naturalne efekty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.