Loading...
Uroda

Czy wybrałeś już przeciwsłoneczne soczewki okularowe na lato?

przeciwsłoneczne soczewki okularowe

Artykuł sponsorowany.

Po okulary przeciwsłoneczne szczególnie chętnie sięgamy w okresie letnim, ponieważ ich barwione szkła pozwalają komfortowo patrzeć na świat mimo intensywnego i oślepiającego światła słonecznego. Warto jednak pamiętać, że przeciwsłoneczne soczewki do okularów nie służą jedynie naszej wygodzie ani tym bardziej nie są jedynie modnym dodatkiem do letniej kreacji. Soczewki przeciwsłoneczne do okularów są w rzeczywistości jedyną skuteczną metodą ochrony oczu przed szkodliwym promieniowaniem UV, które może przyczyniać się do rozwoju wielu schorzeń narządu wzroku, a nawet grozić jego utratą. Nim dobierzesz nowe okulary przeciwsłoneczne, sprawdź, na jakie soczewki przeciwsłoneczne warto postawić, by dobrze chronić wzrok, czuć się swobodnie i świetnie wyglądać.

Spersonalizowane soczewki przeciwsłoneczne do okularów SEIKO

Jeśli właśnie spostrzegłeś, że potrzebne Ci przeciwsłoneczne okulary korekcyjne, nie możesz przegapić nowości, jakie tego lata proponuje SEIKO – najbardziej innowacyjna firma tworząca soczewki okularowe nowej generacji, które można dopasować do swoich preferencji w każdym drobnym detalu. Przeciwsłoneczne soczewki SEIKO to cała gama niezwykle cienkich i estetycznych szkieł okularowych, które zapewniają pełną ochronę przed słońcem i jego promieniowaniem oraz gwarantują maksymalną precyzję widzenia w każdej sytuacji. Wśród najnowszych produktów SEIKO znajdziesz m.in. stylowe soczewki barwione w naturalnych i bardzo twarzowych kolorach, modne i stale zyskujące na popularności soczewki z powłoką lustrzaną, idealne do aktywności w plenerze soczewki do okularów z filtrem polaryzacyjnym oraz soczewki fotochromowe, dzięki którym możesz mieć najnowocześniejsze przeciwsłoneczne okulary korekcyjne, zawsze gotowe, by nadążać za Twoimi potrzebami.

Soczewki fotochromowe SEIKO Sensity – komfort widzenia i ochrona oczu na co dzień

Okulary fotochromowe są nowinką w świecie optycznym. Najprościej rzecz ujmując, fotochromy to okulary, które posiadają cechy okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych. Fotochromowe soczewki, które je tworzą, reagują na zmiany natężenia światła i przyciemniają się, gdy znajdziesz się w słońcu, by chronić Cię przed jego oślepiającym działaniem oraz szkodliwym wpływem UV i jednocześnie gwarantować doskonałą jakość widzenia. Szkła fotochromowe po wejściu do pomieszczenia odzyskują swoją przejrzystość i potem ponownie w plenerze ciemnieją, a te zaprojektowane przez SEIKO – soczewki fotochromowe SEIKO Sensity 2 robią to dwa razy szybciej niż znane dotąd warianty fotochromów. Z kolei fotochromowe soczewki SEIKO Sensity Dark intensywnie ciemnieją nawet za szybą samochodu oraz przeobrażają się niezależnie od temperatury, pory roku czy klimatu. Fotochromowe soczewki SEIKO występują w różnych wariantach kolorystycznych, więc możesz w prosty sposób nadać im oryginalny wygląd.

Soczewki okularowe z filtrem polaryzacyjnym – must have dla aktywnych

Soczewki okularowe z polaryzacją pozwalają chronić oczy nie tylko przed promieniowaniem UV, ale też redukują oślepiające refleksy światła odbitego od różnych powierzchni: wody, mokrej jezdni, śniegu itp. Soczewki polaryzacyjne SEIKO PolarThin powinny przykuć uwagę wszystkich, którym zależy na pełnej swobodzie podczas aktywności w plenerze i lepszej jakości widzenia podczas plażowania, uprawiania sportów wodnych czy wakacyjnych wędrówek. Wyjątkowo cienkie i bardzo estetyczne soczewki okularowe SEIKO PolarThin także można zindywidualizować poprzez dobór atrakcyjnej powłoki lustrzanej, by tego lata wyglądać i czuć się jeszcze lepiej niż kiedykolwiek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.