Loading...
Uroda

DAYSPA – pełen relaks i odnowa biologiczna

Ręczniki i olejki do masażu twarzy

Artykuł sponsorowany.

Dynamiczny tryb życia bywa niezwykle męczący – zarówno dla naszego ciała, jak i umysłu. Relaks i odprężenie to podstawa dla odpoczynku, który z kolei stanowi nieodłączny element regeneracji. Warto więc skorzystać z ofert pozwalających zapomnieć na chwilę o codziennych obowiązkach. Jedną z takich alternatyw jest pakiet usług DAY SPA. Jesteś ciekaw, co do zaoferowania ma renomowany Instytut Yasumi Lublin? Poniżej znajdziesz wiele przydatnych informacji na temat świadczonych zabiegów. Szczegóły i zakres usług dostępne są na stronie Instytutu Zdrowia i Urody Yasumi. Zachęcamy do zapoznania się z nimi osobiście.

DAY SPA – co to jest? Poznaj ofertę Yasumi!

DAY SPA to pakiet zabiegów na twarz w połączeniu z masażami, które zostaną wykonane przez specjalistów. Dzięki nim możesz na kilka godzin zapomnieć o codzienności i oddać się pełnej regeneracji ciała – co przełoży się pozytywnie też na Twoje samopoczucie. Dobry nastrój na pewno zmotywuje Cię do zmian i regularnych wizyt w Yasumi Lublin.

Warto zapoznać się z wariantami, które przygotowane zostały przez Yasumi Lublin. Należą do nich m.in. takie opcje jak:

  • Day Spa – Masaż olejkiem kokosowym + peeling enzymatyczny + maska shaker + parafina. Czas zabiegów to ok. 120 min.
  • Nature Day Spa – Peeling szczotką bambusową + masaż relaksacyjny + maska na ciało + maska twarz. Czas zabiegów to ok. 150 min.
  • Aroma Day Spa – Masaż aromaterapeutyczny + oksybrazja z witaminizowaniem + maska algowa. Czas zabiegów to ok. 150 min.
  • Hybrydowe Day Spa – Manicure hybrydowy + pedicure hybrydowy + maska na dłonie. Czas zabiegów to ok. 3,5 h.
  • Złote Day Spa – Masaż twarzy, szyi i dekoltu + koktajl ze złotem + serum ze złotem + maska algowa. Czas zabiegów to ok. 120 min.
  • Czekoladowe otulenie- peeling ciała na ciepło+masaż świecą+peeling enzymatyczny+maska shakerowa.

Chcesz poznać cennik lub wolne terminy? Wszystkie informacje na temat oferty (w tym szczegółowy opis każdego zabiegu) znajdziesz na stronie Yasumi Lublin. Do dyspozycji masz możliwość skorzystania z systemu rezerwacji Moment.pl lub Booksy. W razie potrzeby możesz skontaktować się z nami też telefonicznie.

ALL DAY SPA to również doskonała propozycja na prezent. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni mogą skorzystać z oferty Yasumi SPA Lublin – niezależnie od okazji. Jeśli więc potrzebujesz inspiracji z okazji świąt, urodzin lub ważnego życiowego wydarzenia (tj. rocznica ślubu, ukończenie szkoły wyższej lub awans), pakiet DAY SPA w Yasumi to idealna opcja zapewniająca maksymalną satysfakcję konsumenta.

Jakość i profesjonalizm – Yasumi to Twój właściwy wybór

Doświadczenie specjalistów realizujących zabiegi to nie wszystko, co będzie mieć realny wpływ na Twoją satysfakcję. Niezwykle ważne są również wykorzystywane preparaty, narzędzia i urządzenia. Dzięki połączeniu umiejętności, wiedzy i wyselekcjonowanych komponentów (w tym kosmetyków lub środków pielęgnacyjnych), otrzymasz gwarancję zadowolenia z przebiegu zabiegów.

Doskonałym przykładem jest Instytut Zdrowia I Urody Yasumi Lublin. DAY SPA pozwoli Ci na relaks i odpoczynek od codziennych spraw w przyjemnym otoczeniu, gdzie zajmą się Tobą eksperci. Wejdź na stronę Yasumi, gdzie znajdziesz m.in. szczegóły dostępnej oferty (zakres i cennik usług) i możliwość rezerwacji terminu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.