Loading...
Uroda

Dentysta Wejherowo w Verde Clinic – poznaj nowy wymiar stomatologii

Reklama dentysty na ścianie w gabinecie

Artykuł sponsorowany.

Każdy kiedyś staje przed decyzją o wyborze sprawdzonego i dobrego stomatologa. Poszukujemy kompleksowego leczenia, indywidualnego podejścia, wieloletniego doświadcza lekarzy dentystów, nowoczesnych technik zabiegowych, a przy tym miłej atmosfery i komfortowej przestrzeni gabinetu. Osoby z Pomorza mają łatwiej – takim miejsce jest zlokalizowana na granicy Wejherowa i Redy klinika VERDE CLINIC Dental & Esthetic. W jej butikowej przestrzeni można odnaleźć nowoczesność, profesjonalizm, pasję i najpiękniejsze metamorfozy uśmiechu. A wszystko otacza atmosfera relaksu i odprężenia.

Bogata oferta stomatologiczna

To, co na pewno można powiedzieć o ofercie kliniki VERDE CLINIC Dental & Esthetic to kompleksowość zabiegów i holistyczne podejście do leczenia każdego pacjenta. Przychodząc na wizytę można mieć pewność, że dentysta wejherowo będzie dążył do wyleczenia przyczyny powstałych problemów stomatologicznych, a nie tylko skutków.

Klinika prowadzi leczenie z niemal każdego obszaru stomatologii. Pacjent znajdzie tu także zabiegi stomatologii estetycznej, takie jak wybielanie zębów (laserowe i nakładki Pro Smile), bonding, licówki, nowoczesne zabiegi higienizacji zgodne z protokołem GBT oraz Cyfrowe Projektowanie Uśmiechu. Ponadto miejsce to posiada własną pracownię RTG i laboratorium protetyczne. Wszystko to przekłada się na niezwykły komfort i szybkość leczenia.

Profesjonalny zespół specjalistów od stomatologii

Klinika posiada duży zespół lekarski, dzięki czemu jej pacjenci w jednym miejscu mają dostęp do wielu lekarzy dentystów, zajmujących się niemal każdą dziedziną stomatologii. Znajdziemy tu stomatologa dziecięcego, chirurga dentystycznego, periodontologa, implantologa, ortodontę, endodontę oraz dyplomowane higienistki stomatologiczne. Dzięki temu do kliniki można udać się całą rodziną. Od dziecka po seniora – każdy znajdzie w niej możliwość profesjonalnego leczenia zębów.

Doświadczenia i szeroka wiedza pracujących tu lekarzy to gwarancja precyzyjnie i bezboleśnie przeprowadzonych zabiegów oraz trwałych efektów leczenia. Na uwagę zasługuje także funkcja Opiekuna Pacjenta, który towarzyszy każdemu z pacjentów przez cały proces kompleksowego leczenia, otaczają troskliwą opieką i wyjaśniając wszelkie niezrozumiałe kwestie.

Nowoczesny gabinet stomatologiczny w Wejherowie

Nowoczesny gabinet stomatologiczny w Wejherowie

Już na samym wejściu do kliniki wita nas przyjazny uśmiech recepcjonistek. Pozytywnie zaskakuje także luksusowa, bardzo komfortowa przestrzeń. Podczas badania lub leczenia w gabinecie stomatologa otacza pacjentów ciepła zieleń i delikatna muzyka w tle. Całości dopełnia urokliwy widok, który roztacza się za dużymi oknami kliniki – zielony, spokojny las.

Wystarczy jedna wizyta w Verde Clinic, a jesteśmy zauroczeni tym miejscem. Zdecydowanie nie przypomina ono wyglądem tradycyjnego gabinetu stomatologicznego, gdzie odstrasza pacjentów skromne wyposażenie i chłodna, szpitalna biel. Powiedzielibyśmy raczej, że klinice bliżej do strefy SPA.

Wyraźnie widać, że w VERDE CLINIC Dental & Esthetic troska o najwyższą jakość zabiegów idzie w parze z dbałością o komfort i samopoczucie pacjentów. Dzięki temu nawet najbardziej wystraszona leczeniem dentystycznym osoba w przestrzeniach takiej kliniki czuje się bezpiecznie i swobodnie.

Odwiedź klinikę Verde Clinic i polepsz swój uśmiech!

Siedziba VERDE CLINIC Dental & Esthetic mieści się w nowoczesnym obiekcie o powierzchni liczącej niemal 300 m2. Znajdziemy w nim 8 przestronnych gabinetów stomatologicznych, pracownię diagnostyki i inne doskonale wyposażone pomieszczenia. Znajduje się w nich innowacyjna aparatura i sprzęty dentystyczne, takie jak wysokiej klasy tomograf komputerowy, mikroskopy zabiegowe, skaner 3D, lasery, a także urządzenie do bezbolesnego znieczulenia elektronicznego.

Trasa do budynku kliniki jest bardzo prosta, ponieważ jest to miejsce bardzo dobrze skomunikowane. Budynek zlokalizowany jest bowiem na granicy Wejherowa i Redy przy ul. Wejherowskiej 71. Zmotoryzowani pacjenci mają możliwość bezpiecznego zaparkowania tuż pod siedzibą placówki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.