Loading...
Uroda

Feromony wzbudzające zaufanie innych osób – czym są

Zakochana para

Artykuł sponsorowany.

Dzisiejsze czasy dają wiele możliwości w zróżnicowanych sytuacjach. Okazuje się, że również osoby mało pewne siebie mogą łatwiej wzbudzić zaufanie innych, korzystając z wyjątkowych substancji, którymi są feromony. Jak działają i dlaczego warto z nich skorzystać?

Czym są feromony?

Nazywa się tak substancje wydzielane przez zwierzęta, rośliny oraz ludzi. Są one bezwonne, jednak odbierane są przez zmysł węchu i narząd nosowo-lemieszowy (VNO). Szeroko pojęta fauna za ich pomocą odnajduje i zwabia osobniki płci przeciwnej w celu kopulacji i tym samym przedłużenia gatunku. Feromony pełniły takie zadanie wśród ludzi, jednak podczas ewolucji ich znaczenie stopniowo osłabiało się. Dzisiaj można jednak spotkać się z syntetycznymi odpowiednikami o fenomenalnej skuteczności.

Jak działają feromony?

Działanie feromonów jest ściśle związane ze wspomnianym węchem oraz narządem nosowo-lemieszowym (VNO). Neurony VNO są połączone z tymi częściami mózgu, które kontrolują i odpowiadają za behawioryzm seksualny. Stosowanie omawianych substancji wpływa także na pewność siebie oraz zaufanie. Działanie wspomnianego narządu jest stosunkowo nowym tematem, ponieważ mimo zidentyfikowania go wśród zwierząt w 1811 roku, dopiero w latach 30. XX wieku odkryto go u ludzi, a działanie potwierdzono w 1996 roku. Co istotne, feromony działają na podświadomość, dlatego osoby pod ich wpływem nie zdają sobie do końca z tego sprawy.

Jak wzbudzać zaufanie?

Dostępne na rynku produkty to specyficzne mieszanki różnych feromonów. To od zastosowanych substancji i proporcji między nimi zależy konkretne działanie. Istnieją bowiem produkty podkreślające dominację, potęgujące podniecenie seksualne, zwiększające pewność siebie oraz co najważniejsze – wzbudzające zaufanie.

Jakie produkty dobrze sprawdzą się w tej roli?

Chikara 15ml dla mężczyzn

Są to tzw. feromony zapachowe męskie, to jest występujące pod postacią perfum. W składzie specyfiku znajduje się uwodzący androstenon, wzbudzający respekt androsteron i androstenol, a także 4 inne feromony o tajnej recepturze. Całość pozwala uzyskać efekt zaufania nie tylko u przedstawicielek płci pięknej, ale też mężczyzn.

Pheromax Oxytrust 14 ml dla kobiet i mężczyzn

Wymieniony produkt to koncentrat feromonów wzbogacony o oksytocynę. Substancja ta odpowiada za wzbudzanie zaufania u osób w otoczeniu użytkownika. Preparat poprawia także pewność siebie i nadaje się doskonale nie tylko na wieczorny flirt, ale też codzienne sytuacje. Wysokie stężenie zwiększa efektywność stosowania.

NPA 5ml dla kobiet

Ten wyjątkowy koncentrat mimo niewielkiej butelki wystarcza na długi czas. Składa się z estratetraenolu skupiającego uwagę mężczyzn oraz dwóch strzeżonych tajemnicą patentową feromonów o działaniu potęgującym zaufanie i pewność siebie.

Zachowaj umiar w stosowaniu

Należy zaznaczyć, że feromony powinno się odpowiednio stosować. Przekroczenie dawki może spowodować efekty odwrotne do pożądanych. Kupuj wyłącznie od pewnych dostawców, ponieważ dzięki temu na pewno zaopatrzysz się w produkty oryginalne najwyższej jakości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.