Loading...
Jedzenie

Folia stretch do pakowania żywności

Zdrowe jedzenie w czarnej misce

Lokale gastronomiczne coraz częściej oferują jedzenie na wynos, gdyż zainteresowanie taką usługą rośnie z roku na rok. Niezależnie od tego, czy koszty pakowania są po stronie lokalu, czy też ponosi je klient, warto szukać rozwiązań, które przełożą się na jak najniższą cenę.

Jednym z najlepszych rozwiązań jest stosowanie folii stretch do zabezpieczania żywności. Jest to tanie, szybkie i skuteczne rozwiązanie.

Zalety stosowania folii spożywczej

Folia spożywcza to świetne rozwiązanie w każdej kuchni. Sprawdza się zarówno w prywatnych kuchniach, jak i w profesjonalnych lokalach gastronomicznych. Folia do pakowania ma dobre właściwości elektrostatyczne, dzięki czemu świetnie przylega do każdej powierzchni. Można przy jej pomocy zabezpieczyć między innymi talerze, pudełka, garnki i wiele innych rzeczy. Dzięki takiemu zabezpieczeniu jedzenie będzie wolniej wysychało, a dodatkowo zostanie zabezpieczone przed owadami. W ofercie dostawcy opakowań na wynos i folii spożywczych znajdziesz wiele wariantów, dzięki czemu możesz kupić taki, który najlepiej sprawdzi się w twoim lokalu.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze foli do pakowania?

Kupując folię, którą zamierzasz stosować przy żywności, koniecznie wybierz produkt, który nadaje się do pakowania jedzenia. Tego typu folia do pakowania dostępna jest w atrakcyjnych cenach w sklepie https://www.opakowanianawynos.pl/30-folia. Podczas zakupów nie kieruj się wyłącznie ceną, ale również grubością folii oraz jej wymiarami. Wybierając za cienką folię ryzykujesz, że zostanie uszkodzona i jedzenie się rozsypie, a jeżeli będzie za krótka, to na każde pakowanie będziesz musiał przeznaczyć większą ilość.

W ofercie dostawcy opakowań znajdziesz również wiele innych produktów, które przydadzą się w każdym lokalu gastronomicznym. Są to między innymi pojemniki na żywność, różnego rodzaju opakowania do wydawania klientom na wynos, naczynia i kubki jednorazowe, papierowe serwetki i obrusy. Część asortymentu dostępna jest w dużych i małych zestawach, więc jeżeli wiesz, że będziesz z czegoś korzystał sporadycznie, wybierz mniejszą paczkę sztućców, kubków lub talerzy. Zamawiając natomiast duże opakowanie, będziesz mógł obniżyć cenę pojedynczego artykułu. Sklep oferuje również jednorazowe talerze, które są całkowicie ekologiczne, a dodatkowo po zakończeniu posiłku można je zwyczajnie zjeść. Jest to świetne rozwiązanie dla punktów gastronomicznych, które chcą ograniczać plastikowe elementy wyposażenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.