Loading...
Leczenie

Jak umówić wizytę online w Carolina Medical Center?

Kobieta ozmawia z lekarzem na wizycie online

Artykuł sponsorowany.

E-wizyta jest to forma konsultacji lekarskiej, z której pacjent może skorzystać zdalnie. Porady lekarskie udzielane są przez telefon, za pośrednictwem czatu wirtualnego lub z wykorzystaniem kamery internetowej. Pacjent nie musi wychodzić z domu, szybko uzyskuje poradę, e-receptę lub instrukcje dotyczące dalszego leczenia. Wizyty online zdecydowanie przyspieszają możliwość spotkania z lekarzem, w większości przypadków umożliwiają szybką diagnozę, doskonale sprawdzają się w przypadku kontynuacji leczenia. Umawianie wizyt online za pomocą telefonu lub komunikatorów internetowych jest proste i dostępne dla każdego pacjenta, również mającego problemy z przemieszczaniem się. Umawianie wizyt online doskonale sprawdza się podczas zagrożenia epidemiologicznego, bo eliminuje bezpośredni kontakt z pacjentem. W trakcie wizyty online lekarz potwierdza tożsamość pacjenta na podstawie wnikliwego wywiadu i dokładnej analizy dokumentacji medycznej opracowuje, wdraża zalecenia medyczne, ustala dalszy przebieg leczenia, w razie potrzeby kieruje do specjalisty, wystawia e-receptę czy e-zwolnienie. Cala procedura medyczna odbywa się zdalnie bez bezpośredniego kontaktu.

Umawianie wizyt online w Carolina Medical Center

Dla pacjentów z dolegliwościami kręgosłupa, z bólem biodra, kolana czy łokcia, którzy nie chcą lub nie mogą wychodzić z domu, najlepszym rozwiązaniem jest umówienie się na telekonsultację lub wideoporadę. Na konsultacje z ortopedą, neurochirurgiem lub rehabilitantem można umówić się telefonicznie. W placówkach Carolina Medical Center w Warszawie i w Gdańsku na konsultację specjalistyczną można również umówić się online za pomocą aplikacji na stronie kliniki. Korzystając z aplikacji, można wybrać dogodny termin wizyty u specjalisty. Aplikacja umożliwia wybór lekarza, rodzaju i formy wizyty, ustalenie terminu. W razie wątpliwości i problemów możliwa jest telefoniczna pomoc konsultanta medycznego. Umawianie wizyt online znacząco ułatwia załatwienie wszystkich formalności związanych z wizytą u specjalisty ortopedy, neurochirurga, rehabilitanta oraz ustalenie terminów badań specjalistycznych. Prowadzenie efektywnego systemu umawiania wizyt online zapewnia większy komfort pacjentom i personelowi medycznemu, polepsza jakość świadczonych usług. Szczególnie zalety systemu rezerwacji online docenią pacjenci tracący czas na połączenia telefoniczne lub osobisty kontakt z rejestracją.

Nowe formy świadczenia usług medycznych

Brak czasu, pośpiech i pandemia spowodowały zastosowanie nowych rozwiązań w kontaktach pacjenta z lekarzem. Wprowadzenie nowoczesnych form połączeń audio, video oraz aplikacji wykorzystujących łącza internetowe umożliwia szybki dostęp do leczenia specjalistycznego. W klinice Carolina Medical Center można bez wychodzenia z domu skorzystać z telefonicznej konsultacji lub z wideoporady specjalistów z zakresu ortopedii, neurochirurgii i rehabilitacji. https://carolina.pl/aktualnosci/pomoc-ortopedyczna-online-i-na-miejscu/ Ustalenie terminów wizyt i badań specjalistycznych za pomocą aplikacji „Umów się online” jest proste i możliwe w dowolnym czasie. Kontakt pacjenta z lekarzem jest szybszy i łatwiejszy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.