Loading...
Uroda

Jak utrzymać szczupłą sylwetkę?

Zabieg kosmetyczny


Perfekcyjne ciało wymaga wielu poświęceń i czasu. Tak samo, jak codziennie odżywiamy się odpowiednio, aby nasz organizm miał wszystkie niezbędne substancje potrzebne do poprawnego funkcjonowania, tak samo spędzamy godziny na siłowni, basenie, czy uprawiając inne rodzaje sportu, aby nadać naszemu ciału wymarzony kształt i rzeźbę. Jednak o ile mamy wpływ na wygląd naszych mięśni oraz ilość tkanki tłuszczowej, nie wszystko możemy opanować równie łatwo. Cellulit nie jest bowiem domeną wagi i może dotknąć osoby o każdej figurze czy masie ciała. Jak się go pozbyć?

Artykuł sponsorowany

Jak działa zabieg?

Endermologia Alliance to innowacyjne rozwiązanie pozwalające na sprawne i skuteczne pozbycie się cellulitu oraz duże ułatwienie w zachowaniu szczupłej sylwetki. Narzędzie to opiera się o niezależnie napędzane rolki, które poruszając się z różną prędkością i w różnych kierunkach. Razem z odpowiednio dobranym pod klienta podciśnieniem i odpowiednim prowadzeniem przez osobę przeprowadzającą zabieg mają one za zadanie kształtować, rozmasowywać i relaksować naszą skórę, zarówno na jej powierzchni jaki  w głębszych partiach.

Efekty działania Edermologie®

Głównym celem zabiegu jest redukcja cellulitu niezależnie od jego stopnia zaawansowania. Procedura niesie jednak szereg dodatkowych korzyści, do których możemy zaliczyć:

  • modelowanie i kształtowanie naszej sylwetki;
  • wzmocnienie tkanki łącznej;
  • ujędrnianie skóry, np. po porodzie;
  • usuwanie toksyn oraz zmniejszenie retencji wody;
  • ułatwianie leczenia blizn, oparzeń i innych obrażeń skóry.

Masaż za pomocą urządzenia pobudza skórę, dzięki czemu zyskujemy również poczucie odprężenia oraz relaksujemy mięśnie, redukując ryzyko doświadczenia nieprzyjemnego skurczu. W cenie jednego zabiegu zyskujemy zatem wiele pozytywnych efektów.

Ile to kosztuje?

W porównaniu do ogromu korzyści, jakie możemy wynieść z zabiegu, jego cena nie jest wysoka. Podstawową serią możemy cieszyć się już od 799 zł, chociaż w ofercie znajdziemy także opcje dla bardziej wymagających lub po prostu potrzebujących intensywniejszego wsparcia osób. Niezależnie od naszego wyboru każda seria pozytywnie wpłynie na nasze samopoczucie oraz wygląd, pozwalając łatwiej osiągać zamierzone cele dotyczące wyglądu naszego ciała i ogólnej prezencji sylwetki. Korzystając z Endermologie® zapewniamy swojemu ciału jedyny w swoim rodzaju rytuał, za który odwdzięczy się ono zdecydowanie poprawionym samopoczuciem, przyjemnym rozluźnieniem mięśni, a przede wszystkim możliwością znacznie szybszego osiągnięcia naszego wymarzonego wyglądu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.