Loading...
Włosy

Jak wybrać najlepsze doczepy do włosów?

Kobieta z długimi doczepianymi włosami

Artykuł partnera.

Marzenia o długich i gęstych włosach można zrealizować bez konieczności długiego zapuszczania. Obecnie na rynku coraz popularniejsze są doczepy, które pozwalają na uzyskanie praktycznie dowolnej fryzury, która będzie dostosowana do konkretnej okazji. Firmowe wyjście, bankiet czy zwykła randka to bardzo dobra okazja do tego, aby skorzystać z usług fryzjerów, którzy są w stanie zaproponować dobrze wykonane doczepy. Decydując się na skorzystanie z najlepszych usług możliwe jest uzyskanie naturalnego efektu i bardzo dobrze prezentującej się fryzury. Przedstawiamy w jaki sposób wybrać doczepiane włosy, które spełnią oczekiwania.

Sposób doczepiania włosów

W pierwszej kolejności konieczne jest zdecydowanie się na odpowiednią technikę doczepiania włosów. Obecnie proponowane jest doczepianie na ciepło lub na zimno. Metoda na ciepło polega na nałożeniu kleju u samej nasady włosów. Następnie na skutek zgrzewania włosów możliwe jest stworzenie trwałych doczepów. Sama metoda wymaga wysokiej precyzji, a przy tym nie może być stosowana zbyt często, gdyż może doprowadzić do osłabienia struktury włosa. W przypadku metody na zimno można uniknąć problemów osłabienia naturalnych włosów. Sama metoda na zimno pozwala na stosowanie wielu technik doczepiania włosów, które pozwalają na uzyskanie niewidocznych wręcz połączeń. Dzięki temu możliwe jest zachowanie naturalnego wyglądu. Jednak i tutaj nie należy przesadzać z częstotliwością wykonywania zabiegu. Nie zaleca się noszenia przedłużanych włosów przez okres dłuższy niż 3 miesiące.

Najlepszą metodę doczepiania, która w danym przypadku da najlepszego rezultaty zawsze dobiera fryzjer. Specjalista na podstawie oceny stanu włosów będzie w stanie zaproponować skuteczne techniki przedłużania, które pozwolą na uzyskanie najlepszej prezencji.

Wybór rodzaju włosów na doczepy

Wybór techniki wykonania zabiegu to nie wszystko. Kluczowe jest także zdecydowanie się na rodzaj stosowanych włosów. Dostępne są trzy podstawowe typy włosów, które mogą zostać wykorzystane jako doczepy.

Najdroższe i zarazem najlepsze są włosy słowiańskie. Jest to naturalny rodzaj włosów, które są miękkie i bardzo mocne. Pozwalają na uzyskanie bardzo dobrych efektów, a przy tym na głowie wyglądają niezwykle naturalnie. Pozwalają tym samym na uzyskanie bardzo dobre efektu i świetnej prezencji. Decydując się na ten rodzaj włosów należy jednak przygotować się na wysoki wydatek, który związany jest z ich zakupem.

Tańszą alternatywą mogą być włosy europejskie. Są najczęściej wykorzystywane przy zabiegach przedłużania. Charakteryzują się wytrzymałością, a przy tym mogą być farbowane i stylizowane. Mogą bardzo dobrze wyglądać na głowie i świetnie komponować się z naturalnymi włosami. Dodatkowo są lekkie przez, co nie obciążają naturalnych włosów.

Trzecia propozycja to włosy azjatyckie. Są kierowane do Pań, którym zależy na grubych i prostych włosach. W tym przypadku należy jednak pamiętać, że nie zawsze będą pasowały do naturalnych włosów i dlatego też nie dla każdej kobiety jest to najlepszy wybór.

Skorzystanie z profesjonalnego sklepu z doczepami

Dla uzyskania najlepszych efektów warto skorzystać z profesjonalnych sklepów, które oferują szeroki wybór produktów. Na stronie: https://cameron-hair.pl/ można znaleźć bogatą ofertę doczepów. W ofercie są dostępne włosy o różnej długości i gramaturze. Klientki mogą z łatwością dopasować włosy w odpowiednim odcieniu i o odpowiedniej grubości. Dostępne w sklepie są również same kucyki, które pozwalają na uzyskanie wyjątkowej fryzury na szczególne okazje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.