Loading...
Sport

Jaki rower elektryczny do miasta wybrać?

Mężczyzna porusza sie po mieśie rowerem elektrycznym

Artykuł sponsorowany.

Rower elektryczny to najbardziej optymalny środek transportu w wielu miastach. Coraz częściej w godzinach szczytu spotykamy się z zatłoczonymi ulicami, kolejne remonty blokują nasze odcinki drogi. Komunikacja miejska również pozostaje w tyle i korkach, a klasyczne jednoślady nie sprawdzają się u każdego, zwłaszcza gdy nie chcemy do pracy dojeżdżać i czuć się nieświeżo. Sprawdźmy więc, jakie rower elektryczny będzie najlepszą propozycją do miasta.

Rower elektryczny doskonały do małego mieszkania

Wiele osób przed zakupem jednośladu powstrzymuje brak wystarczającej przestrzeni do przechowywania go. Wieszaki na ścianę nie zawsze wchodzą w grę, zwłaszcza jeśli wynajmujemy mieszkanie. Doskonałym rozwiązaniem dla takich osób jest rower elektryczny składany. Modele takich producentów jak Tern są skonstruowane tak, by zapewniać maksymalną wszechstronność jazdy, dopasowywać się do użytkowników o szerokim zakresie wzrostu, a jednocześnie zajmować minimalną ilość miejsca po złożeniu. Rower elektryczny Tern złożymy w zaledwie 10 sekund, a jego wymiary dostępne w tabeli pozwolą nam sprawdzić, czy zmieści się on w naszym mieszkaniu. Dodatkową zaletą składanych modeli jest to, że bez problemu zmieścimy je w bagażniku samochodu. Dzięki temu wybierając się na przykład na wakacje, możemy zabrać nasz rower elektryczny ze sobą i na miejscu przemieszczać się w sposób komfortowy i bez wysiłku.

Rower elektryczny miejski

Najbardziej klasyczna konstrukcja, z założenia zaprojektowana tak, by zapewniać komfort codziennego poruszania się po metropolii. Rower elektryczny miejski www.bikesalon.pl/rowery-elektryczne-miejskie będzie wyposażony tak, by umożliwiać nam wygodne poruszanie się po ścieżkach rowerowych w wyprostowanej pozycji. Znajdziemy tu bardzo szeroki wybór propozycji dla każdego – rower elektryczny damski o tym charakterze będzie posiadał obniżoną górną rurę dla wygody wsiadania i zsiadania z jednośladu, podczas gdy rower elektryczny męski przeznaczony do miasta posiada wysoką ramę. Istnieją także propozycje o uniwersalnej budowie, całkowicie pozbawione górnej rury i wyposażone jedynie w niską, odpowiednio wzmocnioną, dolną rurę ramy. Sprawdzają się one zarówno u kobiet, jak i mężczyzn, są świetne dla osób po kontuzjach.

Rower elektryczny crossowy i trekkingowy

Te propozycje wyróżniają się nieco bardziej sportowym charakterem od wcześniej wymienionych, jednak wciąż są świetnymi opcjami do wyboru na codzienne pojazdy miejskie. Na crossowych i trekkingowych rowerach elektrycznych jeździmy w pozycji lekko pochylonej. Sprawdzą się one zarówno podczas dojazdów na co dzień po ścieżkach rowerowych, jak i poza nimi. Ich konstrukcje są najbardziej wszechstronne, dzięki czemu wybierzemy się nimi nie tylko do pracy i na zakupy, ale także wyruszymy w dłuższą podróż poza miasto. Rower elektryczny trekkingowy będzie posiadał lepsze komponenty do dalekich podróży, a w jego podstawowym wyposażeniu znajdziemy dodatki takie jak nóżka czy bagażnik. Modele o charakterze crossowym są bardziej zwinne i nie są tak wyposażone, jednak również świetnie sprawdzą się na zróżnicowanych terenach i krótkich wypadach za miasto.

Wybierając rower elektryczny warto skierować się do profesjonalnego sklepu rowerowego, by otrzymać pomoc w wyborze od doświadczonego doradcy. Rower elektryczny Warszawa kupisz w placówkach zaufanego sklepu BikeSalon. Możesz w nim nabyć także rower elektryczny online, na stronie bikesalon.pl. Twój nowy pojazd dotrze do Ciebie szybko i bezpiecznie, a Ty będziesz cieszyć się jego właściwościami na ścieżkach i drogach rowerowych po odpowiednim dobraniu modelu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.