Loading...
Suplementy

Jakie suplementy działają z korzyścią dla zdrowia?

Suplementy diety leżą ułożone na szarym stole

Artykuł sponsorowany.

Przez ostatnie kilkanaście lat rynek suplementów znacząco się rozwinął. Można je kupić w aptekach, punktach ze zdrową żywnością, czy zwykłych sklepach spożywczych. Jednak różnica między poszczególnymi produktami bywa ogromna. Jak więc wybrać dobre suplementy?

Suplement suplementowi nierówny

Czym właściwie są suplementy? Zgodnie z przyjętą prawnie definicją jest to środek spożywczy stanowiący uzupełnienie diety. W jego skład wchodzą skoncentrowane źródła witamin, składników mineralnych oraz innych substancji wykazujących odżywcze lub innego typu efekty fizjologiczne zarówno pojedyncze, jak i złożone. Sprzedawany jest w formie pozwalającej na dawkowanie np. kapsułek, tabletek, ampułek z płynem czy drażetek w proszku. Pod tą nazwą kryje się więc bardzo szeroka grupa związków, których skuteczność może być bardzo różna.

Jak mówi stare przysłowie: diabeł tkwi w szczegółach. Nie każdy suplement działa tak samo skutecznie, nawet jeśli zawiera ten sam mikro- lub makroelement, czy witaminę. Nie każde połączenie związków chemicznych jest korzystne, niektóre bowiem wzajemnie blokują swoje wchłanianie. Dlatego tak ważny jest odpowiedni dobór substancji, a tanie suplementy ze sklepowych półek rzadko kiedy wykazują się zadowalającą efektywnością.

Preparaty dobrane przez specjalistów

MyBestPharm oferujemy najwyższej jakości suplementy, nad których składem i doborem czuwają specjaliści z zakresu medycyny, dietetyki, czy kosmetologii. Swoją wiedzę i doświadczenie zdobywali w praktyce przez wiele lat. Dzięki doskonałej znajomości mechanizmów działania poszczególnych substancji, nasi fachowcy stworzyli preparaty, które gwarantują klientom maksimum korzyści.

Zanim jednak trafią na rynek, produkty MyBestPharm są poddawane wnikliwym badaniom. Są one prowadzone przez niezależne, renomowane laboratorium Eurofins Polska. Testy potwierdzają wysoką jakość i brak zanieczyszczeń (mikrobiologicznych czy szkodliwych substancji chemicznych) w naszych preparatach.

Nasze suplementy zapewniają wsparcie dla organizmu na wielu poziomach. Znajdziesz u nas preparaty przeznaczone dla skóry, czy pomagające w utrzymaniu szczupłej sylwetki, a także zwiększające ogólną odporność organizmu. Wielokierunkowość działania to jeden z naszych priorytetów, który pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze i czas.

Jak działają suplementy MyBestPharm?

Tworząc nasze preparaty przede wszystkim interesują nas zauważalne efekty. Chcemy, aby rezultat pojawił się szybko i był widoczny gołym okiem. Dlatego zawsze dobieramy najwyższej jakości składniki, co znajduje potwierdzenie w opiniach setek zadowolonych klientów.

Zależy nam na pełnym bezpieczeństwie użytkowników preparatów MyBestPharm. Korzystamy więc tylko ze sprawdzonych klinicznie naturalnych składników, o zweryfikowanym działaniu i chronionych patentami. Ich skuteczność jest udokumentowana licznymi dowodami medycznymi. Dodatkowo nasze suplementy zapewniają wysokie stężenie dobroczynnych substancji w każdym ze sprzedawanych preparatów. Skorzystaj z naszej oferty!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.