Loading...
Dom i rodzina

Jakie wybrać maszyny do mycia hal sportowych?

Czyszczenie sali sportowej

Hale sportowe są zazwyczaj bardzo dużymi obiektami, które wymagają częstego mycia i kompleksowego czyszczenia. Ręczne mycie w tym konkretnym przypadku nie jest dobrym rozwiązaniem, dlatego też warto jak najszybciej postawić na profesjonalne maszyny do mycia hal sportowych.

Małe maszyny do podłóg?

Przy mniejszych halach sportowych w zupełności wystarczą stosunkowo niewielkie maszyny sprzątające, które pozwolą zaoszczędzić sporo cennego czasu i co najważniejsze, które wykonają najcięższą pracę. Sporym atutem mniejszych maszyn do mycia hal sportowych jest to, że są one łatwe w manewrowaniu, dzięki czemu będzie można poradzić sobie nie tylko z dużymi przestrzeniami otwartymi, ale również wąskimi korytarzami, które prowadzą do hali sportowej. Godne uwagi są przede wszystkim kablowe maszyny, które są nie tylko lżejsze, ale również o wiele tańsze niż bateryjne modele. Kluczem do sukcesu jest tak naprawdę to, aby postawić na maszyny z odpowiednim dociskiem pada, które posiadają zbiornik o odpowiedniej pojemności.

Większe maszyny myjące?

Przy większych halach sportowych warto skorzystać z pomocy mocniejszych maszyn do mycia podłóg, które zapewniają wysoką wydajność. Godne polecenia są przede wszystkim maszyny z siedziskiem dla operatora, który w każdej chwili może ustalić optymalne parametry czyszczenia. W nowoczesnych maszynach można zmieniać nie tylko ilość dozowanego środka czyszczącego, ale również szerokość szczotek czyszczących oraz obroty naszej maszyny. Aby uzyskać satysfakcjonujący efekt w czyszczeniu hali sportowej warto postawić nie tylko na profesjonalny sprzęt, ale również na środki czystości, które przeznaczone są do konkretnego parkietu. Niestety bez odpowiednich preparatów nawet najlepsze maszyny do mycia hal sportowych nie spełnią swoich podstawowych zadań.

Bezpieczeństwo i higiena obiektów sportowych

Jak wspomniano powyżej, aby idealnie wyczyścić halę sportową warto postawić na profesjonalne płyny, które posiadają właściwości antystatyczne i antypoślizgowe. Na rynku jest wiele sprawdzonych koncentratów do mycia podłóg, które mają nie tylko wyczyścić podłogę, ale również ją ochronić. Godne polecenia są ekologiczne preparaty, które nadają się nie tylko do mycia maszynowego, ale również ręcznego.

Profesjonalne automaty szorująco-zbierające

Do czyszczenia hal sportowych najlepiej nadają się profesjonalne automaty szorująco-zbierające, które dostępne są w bardzo różnych wielkościach. Prowadzone automaty szorująco-zbierające zaprojektowane zostały w taki sposób, aby znacząco zwiększyć wydajność i obniżyć koszty czyszczenia. Dobrej jakości nawierzchnie sportowe znacząco zwiększają komfort uprawiania sportu, dlatego też warto postawić na sprawdzone maszyny do mycia hal sportowych. Nie można zapominać również i o tym, że to właśnie dzięki tym urządzeniom można podnieść poziom bezpieczeństwa. Na rynku do wyboru jest bardzo wiele maszyn, dzięki czemu będzie można poradzić sobie praktycznie z każdym typem posadzki. Aby zwiększyć żywotność hal sportowych warto pomyśleć także o maszynach, które posiadają funkcję polerowania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.