Loading...
Hobby

Jakie znaczenie mają godziny w naszym życiu?

Mężczyzna siedzi przy ogromnym zegarze który odlicza czas

Czas jest głównym wyznacznikiem trybu naszego życia. Rano o konkretnej godzinie wstajemy, jemy śniadanie i wychodzimy do pracy np. na 8 rano. Potem kończymy pracę i jedziemy do domu, aby tam według zegarka wykonywać swoje domowe obowiązki. Zastanawialiście się kiedyś jakie znaczenie godziny ma znaczenie? Zobaczyliście kiedyś na zegarku godzinę i pomyśleliście na przykład ” co oznacza godzina 17:17?”, czy znaczenie godzin może mieć większy sens?

Tak zwany time table, czyli rozkład dnia rozbijamy na godziny naszego funkcjonowania tu i teraz. O konkretnym czasie kładziemy się spać i znowu na drugi dzień wstajemy mniej więcej o tej samej porze. Zatem godziny mają dla nas ogromne znaczenie w codziennym życiu. Ale i nie tylko dowiedz się więcej jakie znaczenie godzin ma sens a może zrozumiesz trochę bardziej „magię” każdej z godziny.

Artykuł powstał na podstawie wpisu https://kobiecystyl.pl/znaczenie-godzin-w-milosci-i-zyciu/.

Znaczenie godzin w astrologii

Czas nie tylko ma znaczenie dla naszego funkcjonowania i określa naszą codzienna aktywność, ale też przypisuje mu się tzw. magiczną moc naszego potencjału. W astrologii każdy rodzi się pod określoną gwiazdą, a raczej pod rozkładem określonych aspektów astrologicznych układu gwiazd. W tym wypadku ogromne znaczenia ma godzina urodzenia, która w dużej mierze determinuje nasze cechy charakteru, sposób postrzegania świata, umiejętności i potencjał. Niektórzy uważają, że tak zwany horoskop indywidualny prowadzi nas przez życie i określa drogę naszego życia. Głównym jego wyznacznikiem jest data i godzina urodzenia. Nasz horoskop nam również mówi o miłości, jak ją postrzegamy i jakich partnerów przyciągamy. Dlatego godzina urodzenia często ma tutaj znaczenie. Na tej podstawie podobno również można określić, kiedy swoja miłość spotkamy lub czy w ogóle jest nam to pisane.

Numerologia a godzina urodzenia

Kolejnym aspektem w jakim znaczenie godzin jest godzina naszego urodzenia, dlaczego jest ona tak istotna?

Następnym wyznacznikiem naszej osobowości jest tzw. liczba urodzeniowa. Liczbę urodzeniową określa się z daty urodzenia, ale wprawieni numerolodzy biorą również pod uwagę godzinę urodzenia do bardziej szczegółowego rysu numerologicznego danej osoby.

Zauważono również, że pewne godziny w życiu danej osoby powtarzają się, na przykład gdy patrzysz na zegar, to pojawia ci się cyklicznie ta sama godzina, która powiązana jest z twoją liczbą urodzenia. Na przykład numerologiczna trójka może często widzieć na swoim zegarze godziną 13:33, 03:33 lub 15:33. Generalnie symbolika danej liczby, może nas skłaniać do patrzenia na zegar właśnie o godzinie, gdy nasza liczba urodzenia występuje akurat w tym momencie.

Magiczne znaczenie godzin

No ale te tajemnicze zbiegi okoliczności mogą się powtarzać również w naszym życiu w postaci często widzianych tzw. lustrzanych cyfr godzin np. 01:01 lub 13:13 itp. Gnostycy już dawno przypisali im znaczenie. Na ogół uważają, że jest to dla nas wiadomość od wszechświata, która ma nam coś powiedzieć o naszej przyszłości lub to, co niebawem może nas spotkać. Czasem takie powtarzające się ciągi liczb mogą nieść dla nas pewne ostrzeżenia lub przesłanie.  Warto sobie zadać pytanie czy takie przekazy liczbowe tak naprawdę da się zinterpretować podobnie jak sny ? Otóż możemy się bardzo zdziwić, ponieważ często czujemy, że jest to dla nas jakiś przekaz, który na tę chwilę trudno nam zinterpretować. Znaczenie godzin jak widać ma istotny wpływ na nasze życie, a jak Ty uważasz, czy znaczenie godzin ma wpływ na nasze życie?

Dziękuje portalowi KobiecyStyl.pl za udostępnienie materiałów do stworzenia artykułu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.