Loading...
Uroda

Kalendarz adwentowy z kosmetykami – sposób na tanie testowanie?

Kobieta wącha kosmetyki z kalendarza adwentowego

Kto jest w stanie oprzeć się codziennej grudniowej uczcie dla ciała, która rozpoczyna sezon świąteczny, niech podniesie rękę do góry. A tak właśnie działają kalendarze adwentowe z kosmetykami – czynią każdy grudniowy dzień przed Bożym Narodzeniem prawdziwie wyjątkowym i pełnym niespodzianek. Dają jednak coś jeszcze – sposób na wypróbowanie kosmetycznych nowości i bestsellerów.

Skąd się wziął pomysł na kalendarze adwentowe?

Kalendarze adwentowe przygotowują do nadejścia Bożego Narodzenia i są niczym odliczanie przed jednym z najważniejszych dni w roku. Narodziły się w XIX wieku w Niemczech jako tradycja rodzin ewangelickich i protestanckich. Korzystano z nich na różne sposoby, chociaż w zasadzie zawsze skrywały okienka z jedzeniem i słodyczami. To dlatego, że miały stanowić przyjemność i radość dla dzieci. Jednak w miarę upływu czasu, stały się doskonałym pomysłem na prezent i umilenie świątecznego oczekiwania również dla dorosłych. Największą furorę zrobiły kosmetyczne kalendarze adwentowe.

Czym jest kalendarz adwentowy z kosmetykami?

Jest to zazwyczaj dość ciężkie ozdobne pudełko, które wygląda podobnie jak oryginalny kalendarz adwentowy, tylko za każdymi numerowanymi drzwiczkami kryje się rozpieszczająca uczta kosmetyczna od wybranej przez ciebie marki. W ciągu ostatnich kilku lat te produkty stały się prawdziwym must have dla miłośniczek pielęgnacji urody i pięknego makijażu. Tworzy je coraz więcej producentów marek luksusowych. Kalendarze adwentowe z kosmetykami mogą skrywać w swoich okienkach różne produkty pełnowymiarowe oraz miniaturowe, od tuszu do rzęs po próbki eleganckich perfum.

Kosmetyczny kalendarz adwentowy jako sposób na tanie testowanie?

Prawdziwym atutem kalendarzy adwentowych z kosmetykami są jednak oszczędności, które możesz poczynić. Wiele z tych wydawanych co roku limitowanych kolekcji jest wartych dwa, trzy lub cztery razy więcej niż cena detaliczna pojedynczych produktów. To oznacza, że ​​możesz wypróbować nowe i klasyczne kosmetyki bez konieczności wydawania całego świątecznego budżetu.

Kalendarz adwentowy pozwala również przetestować dany produkt w jego miniaturowej wersji i stwierdzić, czy spełnia twoje oczekiwania. Ile razy zdarzyło się, że zmarnowałaś kosmetyk pełnowymiarowej pojemności tylko dlatego, że nie odpowiadał twoim potrzebom? Po co więc ponosić dodatkowe koszty, skoro można wypróbować jego mniejszą wersję? Jeśli chcesz przetestować nowości w świecie urody, postaw na kalendarz, który zawiera najlepsze produkty do pielęgnacji twarzy, ciała, włosów oraz makijażu.

Oczywiście należy pamiętać, że kalendarze adwentowe z kosmetykami to produkty z limitowanej edycji i ich sprzedaż nie trwa długo. Poza tym są świetnym pomysłem na prezent i doskonałą okazją do testowania, więc wyprzedają się jeszcze przed rozpoczęciem sezonu świątecznego. Jeśli chcesz go zdobyć, pospiesz się i kup jak najszybciej. Nie pożałujesz, a przecież w tym roku każdy zasługuje na odrobinę radości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.