Loading...
Styl życia

Karta podarunkowa Google Play – pomysł na trafiony upominek

Kobieta korzysta z karty podarunkowej Google Play na swoim telefonie

Dzień Dziecka, mikołajki, urodziny – w roku jest wiele okazji, by podarować komuś prezent. Jeśli jest to bliska nam osoba, zwykle świetnie znamy jej gust i potrzeby. Co w sytuacji, gdy jest to kolega z pracy lub dziecko znajomych? Nie musi to być problem – jest na to świetne rozwiązanie – dostęp do Google Play. Doładowanie możesz kupić w formie karty prezentowej.

Jakie zalety mają karty podarunkowe?

Wybór prezentu nie zawsze jest łatwy, ale jeśli masz pewność, że trafisz w gust, sam moment jego podarowania już daje radość. Każdy chociaż raz w życiu otrzymał prezent nietrafiający w gust. Takie momenty są krępujące dla obu stron, dlatego warto minimalizować ryzyko. Jeśli produkt można zwrócić lub wymienić, nie jest to duży problem, ale bezpieczniejszym rozwiązaniem jest karta podarunkowa: Google Play, Zalando, Empik czy Allegro.

Większość z nich można kupić przez internet albo doładować konto np. w sklepie spożywczym, kiosku czy na stacji paliw. To dobre i bezpieczne rozwiązanie, gdyż nie trzeba dobrze znać czyjegoś gustu, stylu i upodobań. Najlepszy dla siebie prezent taka osoba wybierze sama, mając bon prezentowy o konkretnej wartości. Jaką wybrać? Allegro, a może Google Play? Doładowanie w tej formie oferuje już wiele sklepów i platform.

Karta podarunkowa – Google Play czy Zalando – to również bardziej elegancki upominek niż na przykład przekazanie gotówki w kopercie. Dla niektórych osób jest to wręcz nietakt. Decydując się na bon czy voucher, dajesz coś lepszego – dostęp wybranej rzeczy lub usługi z oferty danej marki czy platformy, a sam masz pewność, że prezent będzie trafiony. To jedna karta zapewniająca wiele radości!

Google Play – doładowanie w prezencie

Specjalny bon prezentowy to jeden z produktów do zasilania kont w platformie Google Play oferującej treści dla urządzeń z systemem Android. Karta podarunkowa Google Play może mieć formę zdrapki, która zawiera specjalny 20-cyfrowy kod. Trzeba go wpisać we wskazane miejsce w Sklepie Play, a po jego zatwierdzeniu konto zostanie zasilone środkami i użytkownik otrzyma dostęp do zasobów – czyli biblioteki płatnych aplikacji Google Play. Doładowanie konta to wstęp między innymi do świata gier, ale też muzyki, kina czy książek.

Konto można doładować w określonej kwocie – m.in. 50, 75 lub 150 zł. Jeśli ma to być karta podarunkowa Google Play, musisz jedynie określić jej nominał. Bon prezentowy to prosty sposób zarządzania wydatkami na rozrywkę. Poza tym zgromadzone na koncie środki nie tracą ważności.

Google Play doładowanie – gdzie można to zrobić?

Gdzie można kupić kartę Google Play? Doładowanie jest banalnie proste i szeroko dostępne w tysiącach punktów stacjonarnych na terenie kraju – na przykład w osiedlowych sklepach spożywczych, w sklepach z elektroniką, kioskach czy na stacjach benzynowych. Karta podarunkowa Google Play czy Allegro cieszy się ogromną popularnością jako prezent, gdyż jest też świetną opcją, gdy… zapomnisz o ważnej uroczystości. Sprawdzi się na każdą okazję i dla osoby w każdym wieku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.