Loading...
Zabiegi chirurgiczne

Kosztowne zabiegi teraz w zasięgu ręki! Sprawdź, jak odroczyć płatność o 30 dni

Kobieta jest na zabiegu powiększania ust

Artykuł sponsorowany.

Na zdrowiu nie wolno oszczędzać, więc brak wolnych środków na leczenie nie powinien być przeciwwskazaniem dla przeprowadzenia zabiegu. Dzięki odroczonym płatnościom PayCode pacjent może zgłosić się na leczenie nawet w sytuacji, gdy chwilowo nie dysponuje odpowiednią sumą pieniędzy. Co więcej, jeśli odda użyczoną sumę w terminie 30 dni od wykonania zabiegu, nie zapłaci żadnych dodatkowych kosztów!

Czym jest usługa PayCode i jak z niej korzystać?

PayCode to całkowicie bezpieczna i przetestowana przez tysiące pacjentów usługa polegająca na odroczeniu płatności o 30 dni od dnia wykonania zabiegu. Dzięki niej nie trzeba rezygnować z leczenia nawet w sytuacji, gdy w danym momencie pacjent nie dysponuje wymaganą kwotą.

W prosty sposób może odroczyć płatność na kwotę do 5 000 zł – nie wymaga to wizyty w żadnym biurze ani nawet składania dokumentów czy skanowania zaświadczenia o dochodach. Nie wiąże się to także z badaniem zdolności kredytowej.

Kobieta trzyma w dłoni telefon

Do odroczenia płatności wystarczą komputer i smartfon. Pacjent wypełnia formularz na stronie internetowej paycode.pl. Następnie smsem otrzymuje unikalny kod, który umożliwia zakup usług do kwoty 5 000 zł. Po wyjściu z gabinetu lekarskiego na smartfonie pacjent wybiera sposób spłaty i finalizuje transakcję poprzez zatwierdzenie jej.

Wygenerowanie kodu nie obliguje do wykorzystania go. Jeśli pacjent będzie mógł sfinansować zabieg własnymi środkami lub będzie on kosztował mniej, niż początkowo szacowano, bez żadnych konsekwencji może z niego nie skorzystać.

Skoro to nic nie kosztuje, warto wygenerować kod „zapobiegawczo”. Często dopiero w trakcie leczenia lekarze mogą ocenić, jakie działania są niezbędne, co może znacząco podnieść ostateczny rachunek za wizytę.

Jakie jest koszt korzystania z PayCode?

Korzystanie z odroczonych płatności PayCode jest całkowicie bezpłatne, jeśli pacjent zwróci udostępnioną kwotę w terminie 30 dni od skorzystania z pieniędzy.

Koszt korzystania z PayCode

Przekroczenie tego terminu nie powoduje, że firma udzielająca odroczenia natychmiast wystawi wezwanie do zapłaty i podejmie działania windykacyjne.

Klient może jednym kliknięciem rozłożyć zwrot udostępnionej kwoty na 4, 8 lub 12 rat. To proste i działa od razu, więc nie trzeba się obawiać konsekwencji braku terminowej spłaty.

W jakich placówkach można płacić PayCode?

Odroczone płatności PayCode można zrealizować w 5 000 gabinetów lekarskich, stomatologicznych, medycyny estetycznej, a nawet w przychodniach weterynaryjnych.

Każdego miesiąca grono to powiększa się o kolejne przychodnie i gabinety, a ich pełna lista znajduje się na stronie paycode.pl. W wygodnej wyszukiwarce można sprawdzić, czy w najbliższej okolicy znajduje się gabinet, który akceptuje kod.

Gabinet dentystyczny

Korzystając z odroczonych płatności można opłacić zabiegi, które przeprowadzane są z pewną regularnością, np. leczenie zębów, jak i konsultacje i badania u onkologa lub chirurga.

Odroczone płatności mogą być więc sposobem na poradzenie sobie z opłaceniem leczenia całej rodziny, ale znajdą zastosowanie także w sytuacji, gdy nagle pojawi się konieczność umówienia się na niecierpiącą zwłoki wizytę lekarską, która może zaważyć na dalszym życiu pacjenta.

Postawieni przed nagłą sytuacją pacjenci nie zawsze mają środki finansowe, by sfinansować leczenie, a opóźnianie go mogłoby prowadzić do poważnych konsekwencji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.