Loading...
Uroda

Malutkie tatuaże – kilka zaskakujących wzorów i inspiracji

Małe tatuaże na kobicych rękach

Malutkie tatuaże, są bardzo subtelne, niekrzykliwe, a jednak dodają właścicielowi nieco indywidualności i stylu. Są dobrym wyborem, jeśli chcemy na zawsze coś sobie upamiętnić lub w symboliczny sposób zaakcentować coś dla nas ważnego. Malutkie tatuaże to też dobry wybór na pierwszą dziarę! Pozwalają zapoznać się ze studiem tatuażu, samym zabiegiem, jak i jego odczuwaniem. Niewątpliwie pozwalają się przyzwyczaić do posiadania tuszu pod skórą, bo choć go nie czuć, staje się naszym nieodłącznym elementem, który już zawsze będzie określał nasz styl. Jeśli faktycznie będziemy się z nim dobrze czuć, prawdopodobnie nadejdzie i czas na większe dziary.

Mały tatuaż – wzór idealny na nadgarstek:

Drobne tatuaże serca na nadgarstkach
Źródło: https://www.instagram.com/mini_tattoo_page/
  • Puls życia idealny wzór na malutki tatuaż, ale jakże wymowny! W najprostszym ujęciu, jest afirmacją życia, ale interpretowany może być też bardzo indywidualnie. Fajnym miejscem na ten wzór, jest właśnie nadgarstek, a oryginalnym wyborem może być wewnętrzna strona palca!
  • Motyw gór – świetnie sprawdza się właśnie jako tatuaż mały. Wzór ze szczytem gór w roli głównej to nie tylko świetny wybór dla miłośników wędrówek i wspinaczek, ale również tych którzy chcą zamanifestować swoją siłę i ambicje.
  • Księżyc – to wzór idealny na malutki tatuaż, który jest często wybierany przez osoby, które przeszły życiową przemianę, być może w którymś momencie do czegoś dojrzeli.
  • Serduszko – symbolizujące miłości – zarówno tą, która istnieje, jak i tą utraconą.

Tatuaże małe – wzory na kark:

Mały tatuaż na karku
Źródło: https://www.instagram.com/mini_tattoo_page/
  • Motyw jeleniamały wzór tego tatuażu najlepiej jeśli ogranicza się do jego głowy z rogami. Może być realistyczny, geometryczny, bardzo minimalistyczny lub w ciekawy, a może nawet abstrakcyjny sposób przyozdobiony. Jest zachowany w stylu skandynawskim, nieco tajemniczy, świetnie wpasuje się właśnie na kark.
  • Kwiat lotosu – czyli, orientalna propozycja małego tatuażu. Wzory w tej kategorii, mogą mieć różne kompozycję i zdobienia, dzięki czemu, u każdego może się prezentować oryginalnie. Wyraźnie odnosi się do sfery duchowej – harmonii, wewnętrznego spokoju i odwagi. Krótko ujmują subtelny wzór dla silnych osobowości.
  • Skrzydła – nawet malutki tatuaż z wzorem skrzydeł anioła, ma wielkie znacznie! Symbolizuje wolność i niezależność.

Malutki tatuaż na nogę:

Mały tatuaż na nodze
Źródło: https://www.instagram.com/mini_tattoo_page/
  • Palma – choć, głownie kojarzy się z błogimi wakacjami, ma swoje znaczenie! Tatuaże z palmą na kostce, stanowią siłę i moc do działania. Może zatem być grafiką, przypominającą nam o własnych ambicjach i drzemiącej w nas sile.
  • Dmuchawiec polny – czyli, motyw natury. Fajnym wyborem będzie wzór rozwiany, który będzie prezentował się bardzo delikatnie i lekko. Świetnym miejscem na taki tatuaż jest dolna część łydki.
  • Kostki do gry – ciekawy wzór małego tatuażu, który szczególnie fajnie wpasuję się w okolice kostek u nóg!

Źródło zdjęć w galerii: https://www.instagram.com/smalltattoo_ideas/

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.