Loading...
Kręgosłup

Materace Legnica – jaki model wybrać aby czuć się wyspanym każdego dnia?

Para wybiera materac.

Jeśli interesują nas materace dobrej jakości w Legnicy, producent materacy Hilding Anders ma w swojej ofercie dwie ciekawe kolekcje – Hilding oraz Curem. Firma produkuje także niezwykle wygodne łóżka. Utrzymane są one w stylu skandynawskim. Szwedzki producent istnieje na rynku od 1939 roku, a w Polsce pojawił się w roku 2003. Jego produkty od razu podbiły serca użytkowników. Hilding Anders stawia bowiem na dobrą jakość produktów, ergonomię oraz higienę snu.

Materace piankowe Legnica – zalety

Materace piankowe firmy Hilding Anders zbudowane są z kilku rodzajów pianek – termoelastycznej pianki Visco, lateksu oraz wysokoelastycznych pianek o różnym stopniu twardości. Poszczególne komponenty są łączone ze sobą, tworząc różne modele materacy. Za sprawą otwartokomórkowej struktury wszystkie pianki używane do produkcji materacy Hilding są przewiewne. Nasza skóra może oddychać w trakcie snu, a nadmiar ciepła oraz wilgoci znajdują ujście. Są to materiały bezpieczne dla zdrowia. Właściwa higiena snu jest zachowana także za sprawą właściwości następujących pianek:

  • miękka, termoelastyczna pianka Visco – posiada ona właściwości grzejące, poprawia krążenie. Pianka Visco stosowana jest m.in. w materacach medycznych Hilding Rumba i Hilding Salsa;
  • termoregulująca, lekko chłodząca wysokoelastyczna pianka FloFom – znajdziemy ją np. w dwustronnym materacu Hilding Conga oraz w materacu nawierzchniowym Hilding Tenor.

Obie pianki pozwalają na dogłębną regenerację mięśni. Biorąc pod uwagę ich grzejące oraz chłodzące właściwości, świetnie nadają się one dla osób, które pragną mieć dwa materace – jeden na zimne oraz jeden na gorące, letnie noce. Wyżej wspomniany dwustronny materac Hilding Conga to produkt, który spełni oczekiwania tychże osób. Posiada on zarówno piankę Visco, jak i piankę FloFom. Godny uwagi jest fakt, że wszystkie materace Hilding są podzielone na 7 stref o różnym stopniu twardości. Daje to odpowiednie wsparcie na całej długości ciała.

Materace sprężynowe Legnica – zalety

Materace sprężynowe Hilding to produkt dla osób, które lubią tradycyjne rozwiązania. Różnią się one jednak znacznie od starych sprężynowych materacy. Zbudowane sąz licznych sprężynek. Sprężynki te mają znacznie mniejszą średnicę niż sprężyny w starych materacach. Dzielą one materac na 7 stref twardości. Niezwykle ważny – zwłaszcza z punktu widzenia par – jest fakt, że sprężyny te są umieszczone w osobnych kieszonkach. Pracują więc cicho oraz niezależnie od siebie. Jeśli jako para mieliśmy kiedykolwiek złe doświadczenia z materacami sprężynowymi, które skrzypiały oraz zapadały się, możemy być pewni, że z materacami kieszeniowymi Hilding nie zdarzy się nam taka sytuacja. Dobry materac 140×200 Hilding Tango lub Hilding Zorba pozwoli parze cieszyć się komfortowym snem.

Kobieta w łóżku z materacem.

W zespole Hilding Anders znajdują się ludzie, którzy z ogromną pasją pracują nad tym, abyśmy budzili się wyspani każdego dnia. Doskonale im się to udaje. Materace Hilding oraz Curem cieszą się pozytywnymi opiniami klientów. Producent daje nam na nie 15 lat gwarancji. Łóżka kontynentalne Hilding zdobią sypialnie na całym świecie. Decydując się na zakup materaca, powinniśmy dokładnie określić, jakie są nasze preferencje oraz potrzeby. Po wypróbowaniu kilku różnych modeli z pewnością znajdziemy idealny materac – szyty jak na miarę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.