Loading...
HobbySport

Nurkowanie w Deepspot – doskonały prezent dla ukochanej osoby

Nurkowanie w deepspot
Artykuł partnera.

Zbliża się rocznica Waszego związku lub rocznica ślubu? Twój ukochany będzie miał urodziny? Chcesz zaskoczyć wybrankę serca czymś szczególnym z okazji Walentynek lub Dnia Kobiet?

Każda z tych okazji jest dobra, by wręczyć ukochanej osobie prezent! Jeśli masz wrażenie, że wszystko jest zbyt banalne i powtarzalne… postaw na prezent w postaci emocjonujących przeżyć! Voucher na nurkowanie to zaproszenie do wspólnego spędzenia czasu w maksymalnie oryginalny i atrakcyjny sposób.

Sprawdź, czy nurkowanie w basenie Deepspot to prezent właśnie dla Was!

Deepspot to najgłębszy basen w Polsce

Myślisz o nurkowaniu w prezencie, ale nie wiesz, od czego zacząć? Nasze pierwsze skojarzenie z hasłem „nurkowanie” to… Deepspot! Dlaczego? Już wyjaśniamy! Deepspot to nowoczesny wielostrefowy symulator warunków nurkowych, jeden z najlepszych i największych na świecie, zlokalizowany w Mszczonowie pod Warszawą.

Basen zapewnia idealnie czystą i perfekcyjnie przejrzystą wodę o stałej temperaturze 32-34°C na każdej głębokości! Możesz więc nurkować niezależnie od pory roku i pogody, w maksymalnie bezpiecznych i w pełni kontrolowanych warunkach.

Nuda? W Deepspocie nie ma na nią miejsca! Pod woda znajduje się wrak łodzi, jaskinie, liny i windy dla freediverów oraz imponująca głębia mierząca dokładnie 45 metrów i 45 centymetrów.

Obiekt wyróżnia również nienaganna jakość obsługi klienta oraz profesjonalna, odpowiednio wykwalifikowana i doświadczona kadra instruktorów, którzy skutecznie szkolą i czuwają nad bezpieczeństwem adeptów sztuki nurkowania.

Ale to nie wszystko! Jeśli myślisz o nurkowaniu w kategorii romantycznego prezentu dla ukochanej osoby, musisz wiedzieć, że w obiekcie Deepspot znajduje się dodatkowo podwodny hotel oraz doskonała restauracja!

Voucher do Deepspot to naprawdę dobry pomysł na wielowymiarowy i absolutnie zaskakujący prezent dużego kalibru.

Najgłębszy basen w Polsce
Źródło: deepspot.com

Voucher na nurkowanie w Deepspot – idealny prezent na wiele okazji

Spodobała Ci się myśl o skoczeniu na głęboką wodę, ale nie jesteś pewny/a, komu i z jakiej okazji możesz podarować voucher do Deepspot? Naszym zdaniem TAKI prezent możesz z powodzeniem wręczyć ukochanej osobie z absolutnie każdej okazji.

Zasięgnęliśmy języka w kilku miejscach i wiemy, że vouchery na nurkowanie były już wręczane z okazji: urodzin, imienin, rocznicy poznania i rocznicy ślubu, a także Walentynek, Dnia Kobiet i Dnia Mężczyzny oraz Dnia Matki i Dnia Ojca. Naszym zdaniem voucher na nurkowanie sprawdzi się również w roli prezentu ślubnego!

Co więcej, nie musisz poprzestawać na jednej wejściówce do Deepspot. Odkrywanie podwodnego świata we dwoje będzie jeszcze ciekawsze i bardziej emocjonujące!

Wspólne pływanie w basenie Deepspot z ukochaną osobą

Jeśli wiesz, że Twoja druga połówka marzy o nurkowaniu – zrób jej prezent w postaci wejściówki na pierwsze lub kolejne (jeśli jest już certyfikowanym nurkiem) nurkowanie w Deepspot. Chcesz jej lub jemu zaimponować i dać Wam szansę na nowe wspólne hobby? Kup dwa vouchery i wskoczcie do basenu Deespot we dwoje!

Pasja dzielona z ukochaną osobą pozytywnie wpływa na związek, pogłębia relację i odświeża miłość, bez względu na to, jak długo jesteście już ze sobą. Ponadto wspólne zdobywanie nowych umiejętności i przeżywanie wyjątkowych przygód to mnóstwo dodatkowych okazji do spędzania czasu we dwoje w interesujący sposób, dopingowanie się do przełamywanie barier i cieszenie swoimi dokonaniami. Taka podwodna pasja to gwarancja, że nie zabraknie Wam wspólnych tematów!

Nurkowanie we dwoje
Źródło: deepspot.com

Czy voucher prezentowy do basenu Deepsot będzie trafionym prezentem?

Najprawdopodobniej tak! Zanim jednak zdecydujesz się na zakup vouchera do Deepspot, przeanalizuj swój pomysł, uwzględniając cechy i preferencje osoby, którą chcesz zaprosić na wspólne nurkowanie. Voucher do Deepspot będzie rewelacyjną niespodzianką dla osoby, która nie boi się wody (lub ją uwielbia!) i przygód, posiada choćby podstawowe umiejętności pływackie oraz z przyjemnością mierzy się z nowymi wyzwaniami.

Skakaliście już razem na bungee? Próbowaliście wspinaczki górskiej? Żeglowaliście lub snorkowaliście podczas wakacji w Egipcie lub Turcji? Voucher na nurkowanie w najlepszym symulatorze nurkowania na świecie będzie idealnym prezentem.

Wspólne nurkowanie ma być pierwszym wspólnym ekstremalnym przeżyciem? W Deepspot o Wasze bezpieczeństwo, komfort oraz wyłącznie pozytywne wrażenia zadbają wykwalifikowani i doświadczeni instruktorzy.

Voucher – wejściówkę możesz również podarować ukochanej osobie, która na nurkowaniu niejedne płetwy już zdarła, posiada uprawnienia nurkowe, a w wodzie czuje się jak ryba.

Nurkowanie Scuba Diving i Freediving – co wybrać?

Zdecydowałeś się na prezentowy voucher na nurkowanie? Brawo Ty! Zanim jednak wybierzesz się do internetowego sklepu Deepspot – musisz podjąć ostatnią decyzję: Freediving czy Scuba Diving? Już wyjaśniamy co i dla kogo może być lepsze i ciekawsze.

Freediving dla szukających wyciszenia

Freediving to nurkowanie na wstrzymanym oddechu, czasami nazywane nurkowaniem bezsprzętowym. Freedivier wyposażony jest wyłącznie w sprzęt ABC, czyli maskę, fajkę i płetwy. Pod wodą może więc przebywać tak długa, jak długo potrafi bezpiecznie wstrzymać oddech (uwzględniając oczywiście czas na zanurzenie i wynurzenie).

Voucher na Freediving to świetny pomysł na prezent dla osób, które szukają możliwości skutecznego wyciszenia się i oderwania od natłoku codziennych obowiązków. Wielu doświadczonych nurków porównuje nurkowanie na wstrzymanym oddechu do medytacji.

Czas spędzony pod woda trwa krótko, ale jest niezwykle efektywny, bo wymaga intensywnego skupienia się i jak najlepszego wykorzystania każdej sekundy. Tutaj czas nie przecieka przez palce!

Scuba Diving dla szukających wrażeń

Scuba Diving to nurkowanie z akwalungiem. Co to oznacza? Nurek, oprócz sprzętu ABC, jest wyposażony dodatkowo w butlę ze sprężonym powietrzem oraz aparat oddechowy.

Takie wyposażenie pozwala na ciągłe nurkowanie (bez konieczności wynurzania się w celu zaczerpnięcia powietrza), swobodne oddychanie pod wodą i niemal nieograniczone eksplorowanie podwodnego świata.

Voucher na Scuba Diving to rewelacyjny pomysł na prezent dla osób, które uwielbiają przygody i nie lubią bezczynności. W tej opcji nuda Wam nie grozi! Po wstępnym szkoleniu sprzętowym będziecie mogli zejść pod wodę na wyznaczoną głębokość i czas, oczywiście pod czujnym okiem instruktora.

Pierwszy oddech pod wodą robi na zdecydowanej większości adeptów sztuki nurkowania ogromne wrażenia, a możliwość nurkowania z butlą to gwarancja niezapomnianej przygody!

Źródło: deepspot.com

Zamów voucher prezentowy na nurkowanie w Deepspot już dziś!

Masz już pewność, że voucher prezentowy na nurkowanie to strzał w dziesiątkę? My jesteśmy o tym przekonani! W sklepie Deepspot możesz wybrać wejściówkę na Freediving lub Scuba Diving dla kogoś, kto jeszcze nigdy nie nurkował (Pierwsze nurkowanie z butlą, Pierwsze nurkowanie Freediving) lub wejściówkę dla osoby, która posiada już odpowiednie uprawnienia nurkowe (Wejściówka Scuba Diving, Wejściówka Freediving).

Oczywiście nie musisz ograniczać się do jednego vouchera! Wspólna podwodna przygoda to gwarancja przeżyć i emocji, o których będziecie pamiętać całe życie!

Zdjęcia w treści artykułu pochodzą ze strony deepspot.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.