Loading...
Dom i rodzina

Oczyszczacz powietrza z aplikacja – Coway Airmega 300s

Artykuł partnera.

Kompaktowe rozmiary i ogromna wydajność rzędu 490 m3/h to cechy, które czynią z urządzenia do oczyszczania powietrza Coway Airmega 300s skuteczne rozwiązanie pozwalające na zachowanie odpowiedniej czystości na powierzchniach do nawet 70 m2. Mimo świetnych osiągów produkt odznacza się wysoką kulturą pracy – w trybie nocnym emituje hałas na poziomie zaledwie 22 dB, co pozwala na stosowanie go w sypialni. Biały szum pozwoli dodatkowo odprężyć się i poprawi jakość snu.

Energooszczędność to kolejna wymierna zaleta sprzętu – pobór mocy rzędu 6,5 w programie niskim plasuje rozwiązanie w czołówce pod względem ekologii i niskich kosztów eksploatacji. Podwójna filtracja powietrza – system DUAL POWER – gwarantuje bardzo dobre efekty oczyszczania również w pomieszczeniach o małych wymiarach i wąskich korytarzach, takich jak powierzchnie biurowe, żłobki czy przedszkola.

Wloty wentylatorów zasysające powietrza znajdują się z obydwu stron. Dzięki temu Coway Airmega 300S nie musi być odsunięty od ściany. Jednocześnie skuteczność wynosi niemalże 100%. Zanieczyszczenia trafiają najpierw na filtr wstępny usuwający kurz i włosy, a następnie powierzchnię tzw. kasety filtracyjne MAX2. Składa się ona z połączenia węgla aktywnego oraz rozwiązania Green True HEPA H13. Niweluje brzydkie zapachy, dym tytoniowy, zabija drobnoustroje i wychwytuje groźne dla zdrowia pyły zawieszone PM 2.5 oraz 10.

Coway Airmega 300s – wysoka wydajność w niskiej cenie

Użytkownik ma możliwość korzystania z kilku trybów pracy oraz sterowania nimi poprzez komfortowy, intuicyjny panel kontrolny albo aplikację mobilną. Do wyboru mamy opcje:

• LOW,
• MEDIUM,
• HIGH,
• SLEEP,
• SMART.

Na szczególną uwagę zasługuje ta ostatnia. Inteligentny program oczyszczania automatycznie zmienia prędkość wentylatora w zależności od stopnia zanieczyszczenia powietrza w pomieszczeniu. Ponadto do wyboru są warianty:

• SMART-AUTO – standardowy tryb utrzymujący najniższy poziom szkodliwych substancji,
• SMART-ECO – automatyczny program, który jednocześnie dba o niski pobór energii. Aktywuje wentylator, gdy poziom zanieczyszczeń przekroczy określony próg.

Producent uwzględnił również wyraźne i praktyczne kontrolki informujące o najważniejszych parametrach, a także konieczności wymiany, bądź wyczyszczenia filtra HEPA. Funkcjonalna aplikacja iOCare pozwala na sterowanie zdalne, poprzez sieć Wi-Fi, nawet jeżeli znajdujemy się poza domem. Wystarczy dostęp do internetu i urządzenie z systemem Android lub iOS.

Warto zwrócić uwagę na tryb nocny SLEEP, który jest nie tylko bardzo cichy, lecz emituje także tzw. biały szum. Udowodnione naukowo działanie gwarantuje głęboki relaks i obniżenie tętna. Ułatwia również zasypianie i poprawia jakość snu. Jest to szczególna zalety dla alergików, gdyż w niemalże bezgłośny sposób sprzęt usuwa alergeny przez całą noc. Rano budzimy się wypoczęci i pełni życia.

Koreańska konstrukcja oczyszczacza powietrza charakteryzuje się ponadto dużą żywotnością i możliwością długiej pracy ciągłej. Jest wyposażona w wiele dodatkowych rozwiązań technologicznych, które podnoszą jej skuteczność.

Efektywna walka ze smogiem, dzięki Coway Airmega 300s

Urządzenie pozwala na bardzo efektywną i tanią pod względem kosztów eksploatacji walkę ze smogiem. Dlaczego warto wybrać właśnie Coway Airmega 300s?

• Wysoka wydajność i kompaktowe rozmiary oraz rozwiązania konstrukcyjne pozwalające na użytkowanie w małych i ciasnych przestrzeniach.
• Niski poziom hałasu w trybie SLEEP i innowacyjna technologia emisji białego szumu poprawiająca jakość snu, obniżająca stres i ułatwiająca relaks.
• Szeroki wybór trybów pracy – automatycznych oraz manualnych.
• Minimalizacja zużycia energii inteligentnym w programie SMART-ECO.
• Duża skuteczność filtracji, dzięki kilkuetapowemu systemowi wychwytywania cząstek i zanieczyszczeń – włosów, kurzu, drobnoustrojów, pyłów zawieszonych, a także brzydkich zapachów.
• Funkcjonalny wskaźnik zużycia filtra, a także jakości powietrza w 4-stopniowej skali.
• Możliwość zdalnego sterowania poprzez intuicyjną aplikację na smartfon.
• Klapa górnego wylotu ułatwiająca konserwację, dzięki opcji łatwego demontażu.

Mimo wielu zalet i wysokiej wydajności urządzenie nie jest drogie. Atrakcyjny stosunek jakości do ceny sprawia, że oczyszczacze powietrza Coway są bardzo popularne w budżetowych zastosowaniach. Pozwala na zachowanie czystości powietrza tam, gdzie środki finansowe nie pozwalają na wdrożenie systemów filtracji i wentylacji w całych obiektach.

Skuteczny oczyszczacz powietrza do dużych pomieszczeń

Możliwość pracy na dużej przestrzeni i jednocześnie kompaktowe wymiary pozwalają na zastosowanie urządzeń w dowolnym miejscu. Są szczególnie polecane w przedszkolach, szkołach i salach konferencyjnych. Wszędzie tam, gdzie liczy się kompaktowość i wysoka skuteczność.

Dwa komplety filtrów i specjalny system oczyszczania gwarantuje wysoką jakość powietrza. Jednocześnie niska emisja hałasu na poziomie zaledwie 22 dB w trybie nocnym pozwala na stosowanie sprzętu również w sypialni.

Model Coway Airmega 300s jest polecany do użytku w domach i obiektach użyteczności publicznej zlokalizowanych na terenie dużych aglomeracji. Usuwa alergeny i pyły zawieszone oraz inne zanieczyszczenia ze skutecznością sięgającą 100%.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.