Loading...
Uroda

Oczyszczanie u kosmetyczki – czego się spodziewać?

Kobieta podczas oczyszczania skóry

Artykuł partnera.

Czy zastanawiasz się, jak wygląda oczyszczanie twarzy u kosmetyczki? A może jak usuwanie martwego naskórka wpływa na zapchane pory, zaskórniki i ogólną poprawę cery? Z pewnością chcesz też wiedzieć ile kosztuje oczyszczanie twarzy i jakie możesz uzyskać efekty po zabiegu, prawda? Jeżeli Twoja odpowiedź brzmi tak, to świetnie, że tutaj jesteś!

Wiele kobiet i mężczyzn zmaga się z wągrami, nadmiarem sebum na skórze, a także cerą trądzikową. Z pewnością nie jest to problem tylko nastolatków, a coraz częściej osób dorosłych. Dbanie o problematyczną skórę powinno być przeprowadzane regularnie i odbywać w profesjonalnym salonie kosmetycznym. Tylko tak jesteś w stanie zapewnić sobie pożądane efekty zabiegu.

W naszym salonie Saray Day & Spa dbamy o najlepsze oczyszczenie twarzy, szyi oraz dekoltu a także pomagamy w rozwiązywaniu innych problemów Twojej skóry. Gwarantujemy Ci, że jeżeli zdecydujesz się na zabiegi w naszym spa, to odzyskasz dawną pewność siebie i na nowo poczujesz się bardziej atrakcyjna!

Kiedy powinno się zdecydować na oczyszczanie twarzy?

Oczyszczanie twarzy ma zlikwidować widoczne wykwity skóry, takie jak:

 • zaskórniki otwarte
 • zaskórniki zamknięte
 • krosty
 • prosaki

Kiedy zauważysz u siebie takie, nieestetyczne defekty skóry, to jak najszybciej zgłoś się do profesjonalnego salonu kosmetycznego.

Oczyszczanie twarzy w Saray Day & Beauty

Korzystamy z najbardziej sprawdzonych, skutecznych i bezpiecznych metod oczyszczania twarzy. Naszym klientom oferujemy:

Manualny zabieg oczyszczania, którego głównym celem jest pozbycie się z powierzchni skóry nadmiernej ilości łoju, martwego naskórka, a także zmian ropnych i zaskórników używamy specjalnych urządzeń, które bardzo precyzyjnie niwelują niedoskonałości. Są to:

 • Wapozon – czyli specjalistyczne urządzenie do oczyszczania i pielęgnacji skóry twarzy, szyi oraz dekoltu. Działa na zasadzie sauny, w której ciepła para wodna powoduje znaczne rozmiękczanie naskórka i usunięcie zalegających martwych komórek.Wprowadza  także zastosowane składniki aktywne w głąb skóry. Dzięki temu staje się ona wyraźnie nawilżona, miękka a jednocześnie zregenerowana! Wapozon usuwa również problemy związane ze skórą głowy, która często się łuszczy oraz swędzi. Największe korzyści, jakie można zauważyć stosując taką metodę w celu dokładnego oczyszczania to: tworzenie porów i zlikwidowanie zalegających w nich czopów łojowych, znaczne zmiękczenie zrogowaciałego naskórka, pobudzenie gruczołów łojowych do aktywnej pracy, a tym samym szybsze ich oczyszczanie.
 • Ultradźwięki – celem tej metody oczyszczania cery jest wprowadzenie substancji aktywnych możliwie najgłębiej w skórę. Jak to się odbywa? Kosmetyczka nakłada na twarz substancje aktywne a następnie przy pomocy ultradźwięków wtłacza je w skórę. Zabieg pozwala na pozbycie się niechcianych zaskórników, nadmiaru łoju na skórze i bakterii. Ultradźwięki pomagają:
 1. Usunąć niechciane zanieczyszczenia na skórze.
 2. Poprawić mikro-krążenie w skórze.
 3. Unormować problemy cery tłustej.
 4. Poprawić wymianę jonową w skórze.
 5. Złagodzić objawy trądziku.
 6. Ulepszyć struktury blizn.
 7. Widoczne zregenerowanie cery.

W przypadku każdego zabiegu na oczyszczanie twarzy, trzeba liczyć się z tym, że trzeba będzie wykonać go w serii. Tylko tak jesteśmy w stanie dokładnie oczyścić Twoją cerę i sprawić, że zyska ona nowy i promienny wygląd!

Dlaczego warto warto oczyszczać twarz u kosmetyczki?

Klienci, którzy wybierają się do naszego salonu spa Saray Day & Beauty wiedzą dlaczego warto u nas zrobić oczyszczanie twarzy. Decyzja o wykonaniu tego zabiegu u kosmetyczki pozwala przede wszystkim na skuteczne i bezpieczne oczyszczenie twarzy bez ryzyka powtórnego zanieczyszczenia skóry i wytworzenia kolejnych stanów zapalnych .

Pamiętajcie, że zabieg polega na otwieraniu porów i odsłanianiu głębszych warstw naskórka. W takich sytuacjach konieczne jest stosowanie wysterylizowanych narzędzi, a to może zapewnić Ci tylko profesjonalny salon i doświadczona kosmetyczka!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.