Loading...
Dom i rodzina

Organizacja urodzin w sali zabaw dla dzieci

Artykuł partnera.

Urodziny dziecka to dla niego najważniejsze święto, które najchętniej spędziło by w gronie rówieśników. Jednak zorganizowanie przyjęcia, nawet biorąc pod uwagę, że dysponujemy na przykład większym pomieszczeniem lub ogrodem to projekt, którego realizacja pochłonie masę czasu, a także niemałe i trudne do przewidzenia z góry środki finansowe.

Dlaczego warto zorganizować urodziny w sali zabaw dla dzieci?

Zakupy, sprzątanie, wymyślanie atrakcji, czuwanie nad całością zabawy to trochę za dużo jak na pracujących rodziców. Dlatego łatwiej i sprawniej będzie powierzyć przyjęcie urodzinowe pociechy profesjonalistom i zorganizować urodziny w sali zabaw dla dzieci. W ten sposób zyskamy na czasie, nie zaskoczą nas dodatkowe wydatki, a dzieci będą miały zapewnione atrakcje, których nie byli byśmy w stanie zagwarantować w domu.

Na jakie atrakcje można liczyć organizując urodziny w sali zabaw dla dzieci?

Wystrój sali i tematykę imprezy można dobrać do upodobań młodego jubliata czy jubilatki. Oprócz typowych gier i zabaw oraz słodkich przekąsek można w sali zabaw zorganizować przeróżne warsztaty tematyczne – na przykład taneczno-muzyczne, kulinarne czy modowe, pokazy magiczne lub wciągające gry edukacyjne. Zarówno szczegóły zajęć jak i menu ustalimy wcześniej z organizatorem. Uczestnicy urodzinowej imprezy będą nie tylko mieli zapewnioną bajeczną zabawę ale fachową opiekę i bezpieczeństwo.

Gdzie zorganizować urodziny w sali zabaw dla dzieci?

Doskonałym miejscem jest centrum rozrywki Inca Play w warszawskim Blue City. Incaplay.pl poleca aż 6 tematycznych sal dla dzieci w różnym wieku – od maluchów do nastolatków. Proponuje różne pakiety imprez tematycznych, ale w porozumieniu z pracownikami temat imprezy i zakres atrakcji możemy ustalić według własnego scenariusza.W imprezie mogę brać udział dzieci do lat 6 pod opieką rodziców, starsze mogą bawić się same, pod opieką obsługi. Tematyczne zajęcia trwają od 2 do 3 godzin, potem dzieci mogą bawić się we własnym towarzystwie, bez ograniczeń czasowych, aż do zamknięcia obiektu. Oprócz samego przyjęcia urodzinowego można zamówić usługi dodatkowe – zaproszenia, zdjęcia czy video oraz dowolnie skomponować menu. Organizacja urodzin w sali zabaw dla dzieci wbrew pozorom  nie jest wielkim wydatkiem – cena uzależniona jest od dodatkowych atrakcji i zaczyna się już od kilkudziesięciu złotych za jednego uczestnika. Organizując przyjęcie urodzinowe w sali zabaw dla dzieci możemy być pewni, że młody jubilat i jego goście na pewno wyjdą z  niej uśmiechnięci i zadowoleni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.