Loading...
Uroda

Piękna, młoda i rozświetlona skóra dzięki zabiegom – Dermapen!

Zabieg dermapen na skóre twarzy.

Czy chciałabyś aby Twoja skóra wyglądała młodo, była rozświetlona oraz pozbawiona niedoskonałości? Zależy Ci na jej dobrym nawilżeniu? A może od długiego czasu walczysz z przebarwieniami i nie widzisz odpowiednich efektów terapii? Mamy dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość! Teraz możesz to zmienić decydując się na serię zabiegów przy użyciu nowoczesnego urządzenia Dermapen!

To innowacyjna metoda mikronakłuwania skóry, która pozwala na jej widoczne rozświetlenie, wyraźne napięcie a także usunięcie zmarszczek mimicznych i wielu innych problemów ze skórą, z którymi tak długo walczyłaś!

Dermapen – mikronakłuwanie, którego potrzebuje Twoja skóra!

Dermapen 4.0. jest obecnie najnowszym urządzeniem do mikronakłuwania skóry. Dzięki temu, że jest wyposażony w 16 pulsujących igieł, pozwala na równomierną oraz skuteczną pracę na wybranym obszarze skóry. Powoduje on mikrouszkodzenia, dzięki, którym mobilizuje skórę do szybkiej przebudowy i regeneracji. Stosowanie jednorazowych kartridży podczas zabiegu pozwala na uzyskanie 100 procentowego bezpieczeństwa zabiegu oraz gwarancję higieny.

Dermapen umożliwia także bardzo dokładny dobór głębokości nakłuć. Dzięki temu Kosmetolog może z powodzeniem pracować na różnych partiach ciała. Nie tylko na twarzy, szyi i dekolcie ale też np. przy widocznych rozstępach na ciele np. na pośladkach, udach czy plecach.

Dermapen – jak często?

Jeżeli zależy Ci  na uzyskaniu najlepszych rezultatów zabiegu i co najważniejsze liczysz na trwały efekt, to koniecznie wykonaj zabiegi przy użyciu dermapena w serii. Tylko takie zastosowanie tego urządzenia pozwala na głęboką przebudowę Twojej skóry i uzyskanie efektów o jakich zawsze marzyłaś! Zastanawiasz się jak często powinno się wykonywać tego typu zabiegi? Zalecana seria, to zazwyczaj od 3 do 6 zabiegów wykonywanych, co 4 tygodnie. Zazwyczaj obszary, na których wykonuje się zabiegi przy użyciu urządzenia Dermapen to twarz, szyja dekolt i dłonie. Ilość zabiegów bardzo często jest omawiana na wstępnej konsultacji oraz stanu wyjściowego Twojej skóry.

Dla kogo przeznaczone są zabiegi przy użyciu urządzenia Dermapen?

Z zabiegu korzystają zarówno Kobiety, jak i mężczyźni w różnym wieku. Wszystko zależy od tego z jakim problemem zgłaszają się do gabinetu. Dermapen pozwala na działanie na wielu obszarach skóry. Najczęściej stosowany jest do:

  1. wygładzenia zmarszczek
  2. zmniejszenia widoczności porów
  3. zmniejszenia blizn potrądzikowych
  4. odmłodzenia dłoni
  5. zmniejszenia rozstępów
  6. poprawienia gęstości skóry
  7. zmniejszenia widoczności przebarwień.
  8. głębokiego nawilżenia i rewitalizacji skóry

Decydując się na wykonanie zabiegów przy użyciu urządzenia Dermapen możesz liczyć na wspaniałe efekty niemal na każdej partii swojego ciała. Wystarczy, że wybierzesz się na bezpłatną konsultację do renomowanego salonu kosmetycznego, gdzie kosmetolog dokładnie obejrzy Twoją skórę, zaproponuje odpowiednią ilość zabiegów a także przygotuje indywidualny program terapii. Wszystko po to, abyś mogła uzyskać, jak najlepsze efekty!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.