Loading...
Uroda

Popularne zabiegi beauty – TOP 5

Uśmiechnięta kobieta

Marzysz o pięknej, gładkiej skórze bez konieczności systematycznego depilowania wybranych partii ciała? Jeśli tak, to zdecyduj się na wykonanie depilacji laserowej czyli zabiegu, dzięki któremu raz na zawsze pozbędziesz się niechcianego owłosienia. Jak wygląda depilacja laserowa konkretnych części ciała?

Nogi

Depilacja laserowa nóg to zabieg, który – w praktyce – odnosi się do dwóch partii ciała, a mianowicie łydek oraz ud.

Łydki

Depilacja łydek polega na usunięciu włosków z przedniej oraz tylnej części łydek, a także kostek i kolan. Czy warto depilować wspomnianą partię ciała przy użyciu lasera? Zdecydowanie tak, bowiem włoski porastające damskie łydki są z reguły ciemniejsze niż skóra, co w praktyce oznacza, iż bez większego problemu poddają się one działaniu lasera. Czy to boli? No cóż, wszystko zależy od konkretnego urządzenia. Przykładowo laser LightSheer Duet używany w gabinecie Epilira wyposażony jest w system Vacum (który delikatnie zasysa skórę) oraz system chłodzenia ChillTip. Wspomniane funkcje łagodzą dyskomfort i sprawiają, że depilacja jest niemalże całkowicie bezbolesna. Warto dodać, iż uzyskanie efektu gładkiej skóry możliwe jest już po wykonaniu 6 – 8  zabiegów.

Uda

Depilacja ud obejmuje całą powierzchnię opisywanej części ciała (przód i tył) wraz z kolanami. Zabieg przebiega podobnie, co depilacja łydek z tą tylko różnicą, że w przypadku ud stosowana jest wyłącznie jedna głowica lasera, nie zaś dwie.

Twarz

Problem nadmiernego owłosienia okolic twarzy dotyczy stosunkowo dużej grupy kobiet i – wbrew obiegowej opinii – nie musi być on związany z wiekiem czy też kondycją zdrowotną. Niemniej jednak niemalże zawsze stanowi on źródło obniżonej samooceny i braku pewności siebie. Właśnie dlatego warto zdecydować się na wykonanie depilacji laserowej twarz. Wspomniany zabieg obejmuje całą powierzchnię buzi, a zatem czoło, policzki, płatki uszu, baki, brodę oraz tzw. „wąski” czyli fragment skóry znajdujący się nad górną wargą. Jak wygląda depilacja twarzy? W przypadku gabinetu Epilaria wykonywana jest ona przy użyciu małej głowicą lasera Light Sheer Duet (ET) o powierzchni 9×9 mm, która z łatwością dociera do trudno dostępnych obszarów twarzy. Warto dodać, iż rączką głowicy ET wyposażona jest w system chłodzenia końcówką ChillTip, który sprawia, że depilacja jest niemalże bezbolesna. W celu całkowitego pozbycia się włosków należy wykonać 5 – 8 zabiegów.

Bikini

Depilacja okolic bikini od dawna nie jest już tematem tabu. Wręcz przeciwnie! Obecnie postrzegana jest ona przez pryzmat zabiegu higienicznego. Depilacja laserowa okolic bikini obejmuje zarówno wzgórek łonowy i pachwiny, jak i wargi sromowe. Z tego względy bywa określana mianem głębokiej depilacji bikini. I choć nie ma medycznych przeciwwskazań do wykonania opisywanego zabiegu, to jednak wiele pań rezygnuje z depilacji bikini z obawy przed bólem. Czy słusznie? Zdecydowanie nie bowiem zabiegowi towarzyszy jedynie uczucie delikatnego ukłucia bądź pieczenia. Uzyskanie efektu idealnie gładkiej skóry możliwe jest po wykonaniu 5 – 8 depilacji.

Pachy

Usuwanie owłosienia z okolic pach stanowi absolutną konieczność w przypadku dosłownie każdej kobiety. Naturalnie najskuteczniejszym sposobem na pozbycie się zbędnych włosków jest depilacja laserowa pach. Już 5 – 8 zabiegów wystarczy, by cieszyć się gładką skórą… na zawsze! Boisz się bólu związanego z działaniem lasera? Bez obaw! Nowoczesne urządzenia – takie jak np. laser Light Sheer Duet używany w gabinecie Epilira – wyposażone są w specjalne systemy, które niwelują odczuwany dyskomfort i sprawiają, że zabieg staje się niemalże całkowicie bezbolesny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.