Loading...
Uroda

Powiększanie piersi za pomocą tłuszczu

Kobieta z powiększonymi piersiami

Ostatnimi laty jedną z popularniejszych operacji plastycznych wykonywanych na terenie naszego kraju jest niezmiennie zabieg powiększenia i podniesienia biustu. Co stoi za powszechnością akurat tej metody ingerencji w ludzkie ciało?

Z pewnością fakt, że z powodu wieku i (ewentualnych) ciąży piersi są coraz mniej jędrne, a przez to również tracą na elastyczności. Przez to przedstawicielki płci pięknej nie czują satysfakcji z obecnego kształtu swojego biustu i decyzja może być tylko jedna – czas go powiększyć. Trzeba sobie jednak uświadomić, że jest to decyzja o charakterze permanentnym, dlatego bez fachowej kliniki ani rusz!

Dostępne metody na powiększenie piersi

Jak często zdarza wam się widzieć reklamy chwalące „magiczne” kosmetyki pozwalające na nieinwazyjne zwiększenie objętości piersi? Do tego jeszcze wielokrotnie powtarzające się internetowe przepisy, za których sprawą wymarzona przez nas miseczka jest na wyciągnięcie ręki. W tym miejscu trzeba zbojkotować te zjawiska, ponieważ są najzwyczajniej w świecie fałszywe.

Za sprawą stałej modernizacji przemysłu medycyny estetycznej, dostępny jest szereg zabiegów pozwalających wyleczyć cielesne kompleksy kobietom. Mowa tu zarówno o metodach mało inwazyjnych, jak i tych związanych z przeszczepem implantów. Może lepiej jednak skorzystać z powiększania piersi za pomocą tłuszczu?

Za pomocą tłuszczu

Wiedziałyście, że istnieje możliwość powiększenia własnej pupy, ust, oraz policzków za pomocą… własnego tłuszczu? Nic zatem nie stoi na przeszkodzie, aby tyczyło się to również biustu. Proces ten jednak nie będzie w 100% skuteczny, jeśli nie zabierze się za niego fachowy chirurg z wieloletnim doświadczeniem. Przy czym jest to metoda naturalna, a przy tym zdolna ukontentować pacjentki lubujące się w nieinwazyjnych ingerencjach ludzkiego ciała.

Całość przebiega na przestrzeni kilku poziomów, a pacjentka znajduje się w stanie znieczulenia miejscowego. W trakcie dochodzi nie tylko do faktycznego powiększenia piersi, ale i korekty ich kształtu oraz nadania im oczekiwanej jędrności. Wcześniej wspomniany tłuszcz pozyskiwany jest z trzech dostępnych miejsc: pośladków, okolic brzusznych, lub ud (to właśnie tam generuje się jego największa ilość). Najważniejsze jest jednak to, że efekty zabiegu są jednocześnie trwałe i naturalne. Nie pozostaje zatem nic innego, jak tylko radować się z powodu nowego ciała!

Więcej na https://www.christofferingves.pl/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.