Loading...
Dom i rodzina

Pralka z suszarką – profesjonalne pranie w domu

publiczna pralnia

Idealnie czyste pranie i zadbane ubrania bez wysiłku? Do niedawna było to możliwe tylko dzięki usługom profesjonalnej pralni. Teraz za pomocą pralko-suszarkom Electrolux z linii PerfectCare zrobimy domowe pranie szybko i oszczędnie, a ubrania długo będą wyglądały jak nowe.

Pralko-suszarki z pompą ciepła oraz systemami DelicateCare, SteamCare i SensiCare, pozwalają zaoszczędzić czas i energię przy zachowaniu doskonałych efektów prania i suszenia. Delikatne tkaniny nie zmienią swojej struktury i długo będą wyglądać jak nowe.

Ubrania wyjęte z bębna pralko-suszarki z linii PerfectCare są suche, czyste, pachnące i gotowe do założenia bez względu na to, czy jest to jedwabna suknia czy ocieplana puchem kurtka.

Pralka z suszarką Perfect Care – funkcjonalność i wygoda każdego dnia

Zaczynamy od prania. System SensiCare waży odzież i bieliznę, którą włożymy do bębna pralki i automatycznie dostosowuje parametry cyklu, aby zapewnić optymalny czas prania.

PerfectCare 900 dostosowuje temperaturę i obroty bębna do rodzaju odzieży także podczas suszenia. Możliwe jest włączenie opcji suszenia z każdym programem prania. Tkaniny nigdy nie będą przesuszone ani zbyt wilgotne.

Inteligentna funkcja AutoDose w pralko-suszarce PerfectCare dostosowuje za nas ilość detergentu, która potrzebna jest do prania. Zbyt duża lub zbyt mała ilość detergentu może być szkodliwa dla tkanin. AutoDose dozuje go dokładnie tyle, ile potrzeba. Pralka waży pranie w bębnie i dobiera odpowiednią dawkę detergentu, który po jednorazowym napełnieniu szufladki wystarcza nawet na 20 prań!

W ciągu trzech godziny PerfectCare 900 wypierze i wysuszy nawet trzy kilogramy prania. Zrobi to cicho, dyskretnie i oszczędnie. Technologia pompy ciepła w tej pralko-suszarce pozwala prać i suszyć tkaniny w niemal o połowę niższej temperaturze niż robi się to zazwyczaj.

Program SteamCare przywraca świeżość ubraniom dzięki wykorzystaniu pary. Zmniejsza ilość zagnieceń nawet o jedną trzecia, co eliminuje konieczność prasowania. Odzież dłużej zachowuje więc pierwotny fason. Z kolei system FreshScent łączy działanie delikatnej pary z zapachem, co pozwala odświeżać tkaniny między praniami nawet w ciągu kwadransa.

Pralka z suszarką, która dba o twoje zdrowie

Nasza codzienność to nie tylko nieustanna walka z brakiem czasu. To również przykre dolegliwości związane np. z alergiami. Z badań zrobionych na zlecenie Ministerstwa Zdrowia wynika, że co trzeci Polak jest alergikiem, a w wielu regionach kraju jest nim co drugie dziecko. Silnym alergenem są odchody roztoczy, mikroskopijnych organizmów, które żyją w kurzu i gnieżdżą się m.in. w pościeli.

W przypadku dolegliwości związanych z alergią ważne jest właściwe dbanie o higienę i staranne pranie odzieży. Warto na to zwrócić szczególną uwagę, gdy ktoś z naszych bliskich cierpi z powodu zakażenia wirusem. Niezastąpiona okazuje się tu nowoczesna pralko-suszarka.

Bielizna, ubrania i pościel muszą być starannie prane i odkażane. Z pomocą spieszą programy antyalergiczne, w które wyposażone są pralko-suszarki PerfectCare. Gorąca para i ciepłe powietrze, które są tłoczone do bębna w wielu programach prania, zabijają drobnoustroje i zarazki. Pranie jest idealnie czyste, miękkie i pachnące.

Wszystko pod kontrolą – intuicyjne programowanie pralki z suszarką

Sterowanie pralko-suszarką z linii PerfectCare jest intuicyjne i przejrzyste. Umożliwia to cyfrowy wyświetlacz z wyraźnymi napisami.
W pralkach z suszarką Electrolux dostępnych jest wiele programów prania i suszenia, które dopasowują się do rodzaju tkanin i stopnia zabrudzenia. Ubrania czyste, suche i bez zagnieceń możemy mieć w zasięgu ręki w stosunkowo krótkim czasie.
System SmartSense wykrywa wilgotność każdej rzeczy w bębnie, równomiernie suszy każde ubranie i chroni je przed zbyt wysoką temperaturą.
Urządzenie Electrolux są bezpieczne, mają m.in. blokadę bębna. Nie ma więc możliwości, by pralkę otworzyło np. dziecko.
Dzięki funkcji opóźnionego startu możemy precyzyjnie ustawić moment, kiedy ubrania skończą się suszyć.
Electrolux to więcej niż zwykły sprzęt AGD. Aplikacja My Electrolux Care umożliwia zdalne sterowanie pralką, pralko-suszarką lub suszarką za pomocą smartfona, niezależnie od tego, czy jesteśmy w domu, czy poza nim.
Dzięki inteligentnym rozwiązaniom zastosowanym w pralkach i pralko-suszarkach z linii PerfectCare mamy wszystko pod kontrolą. Możemy cieszyć się czystością i pięknymi ubraniami, które długo pozostają w świetnej kondycji. Ergonomiczny design sprawia z kolei, że pralko-suszarkę dopasujemy prawie do każdego wnętrza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.