Loading...
Dom i rodzina

Przepis na idealną randkę z okazji rocznicy ślubu

Para na idealnej randce z okazji rocznicy ślubu

Rocznica ślubu, bez względu na staż małżeństwa, jest dla wielu par wydarzeniem bardzo ważnym i niezwykle sentymentalnym. Z tej okazji chcą one uczcić ją w sposób wyjątkowy, podarowując sobie nawzajem nie tylko uwagę, której w codziennej bieganinie zwykle brakuje, ale także wyraz swoich uczuć. Dziś podpowiemy kilka pomysłów na to, jak zorganizować wymarzoną randkę z okazji rocznicy ślubu.

Zarezerwujcie czas tylko dla siebie

Sukces udanej randki z okazji rocznicy tkwi w doskonałej organizacji. Przede wszystkim chodzi o zaplanowanie czasu w taki sposób, aby żadne sytuacje ani osoby nie mogły nam przeszkodzić w spotkaniu. Jeśli mamy dzieci, warto powierzyć je opiece kogoś bliskiego, dziadków lub zaufanych przyjaciół. Jeśli specyfika naszej pracy wymaga od nas odbierania telefonów praktycznie o każdej porze dnia (lub nocy), zorganizujmy na ten dzień zastępstwo lub poinformujmy osoby, które mogą chcieć być z nami w kontakcie, że nie będziemy w danym czasie dostępni. I najważniejsze, rozpoczynając randkę wyłączmy telefony. W ciągu kilku godzin naprawdę świat się nie zawali, a wszelkie sprawy z pewnością będą mogły poczekać. Jeżeli jednak mamy silną potrzebę bycia z kimś w stałym kontakcie, na przykład z opiekunami, którzy zajmą się w tym czasie naszym dzieckiem, możemy ustawić w telefonie odpowiedni tryb, który zezwoli na połączenie wyłącznie z jednym numerem.

Wybierzcie wyjątkowe miejsce

W tym zakresie praktycznie nie ma ograniczeń. Idealną randkę możemy bowiem zorganizować we własnym domu, w restauracji, w plenerze, na łonie natury czy w urokliwym pensjonacie w górach. Ważne, aby miejsce było dla nas komfortowe, abyśmy czuli się w nim swobodnie jednocześnie mogli oderwać się od codziennych spraw.  Jeśli mamy w planach wyjazd z noclegiem, zadbajmy o rezerwację miejsca z odpowiednim wyprzedzeniem, nie pozostawiając tego na ostatnią chwilę.

Zaplanujcie czas

Choć najlepsze chwile i przeżycia zdarzają się głównie na tzw. spontanie, to jednak warto stworzyć przynajmniej ramowy plan takiego wieczoru, uwzględniając czas na kolację i inne atrakcje. Zadbajmy o to, aby niczego nam nie zabrakło i żadne nieprzewidziane sytuacje, jak na przykład brak korkociągu do wina czy brak gotówki w portfelu, nie przeszkodziły nam w randce, zabierając niepotrzebnie cenny czas.

Kilka pomysłów na atrakcje

Randka na rocznicę ślubu powinna różnić się od tych, na które zwykle udajemy się ze swoją drugą połową bez okazji. Niech to wydarzenie będzie dla was czasem, który poświęcicie na pielęgnowanie waszych uczuć, radość ze wspólnego spędzania chwil, a także na intymność, której wielu parom brakuje po latach związku. Być może osiągniemy to poprzez wspólne gotowanie, które może być dla nas doskonałą przygodą do poznawania nowych smaków, ale również własnych gustów kulinarnych, a może poprzez intymne zbliżenia połączone z nowymi eksperymentami, dzięki którym odkryjemy nowe sposoby na osiągnięcie satysfakcji?

Randka z okazji rocznicy może być zupełnie zwyczajna, natomiast jeśli skupimy się na tym, aby drugiej osobie w pełni poświęcić uwagę oraz dać drugiej osobie piękny wyraz naszych uczuć, dziękując za każdy dzień spędzony razem.

Artykuł dostarczył sklep erotyczny online – Mypleasure.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.