Loading...
Uroda

Przeszczep włosów – ile kosztuje oraz jak wybrać klinikę?

Mężczyzna po przeszczepie włosów.

Artykuł sponsorowany.

Innowacyjnym, skutecznym oraz bardzo bezpiecznym zabiegiem, który może pomóc pozbyć się nieestetycznej, przeszkadzającej łysiny jest przeszczep włosów. Z łysieniem borykają się zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Zanim jednak podejmiemy decyzje odnośnie przeszczepu włosów, warto wpierw znaleźć odpowiednią klinikę, która będzie gwarancją udanego i skutecznego zabiegu.

  1. Przeszczep włosów, czyli najskuteczniejsza metoda na odzyskanie bujnych włosów
  2. Czy przeszczep włosów w Turcji to dobra decyzja?

Przeszczep włosów, czyli najskuteczniejsza metoda na odzyskanie bujnych włosów

Niejeden mężczyzna oraz niejedna kobieta cierpią ze względu na brak pięknych, bujnych, prostych lub kręconych włosów, którymi można się pochwalić przed rodziną czy znajomymi. Niektórzy zmuszeni są do kupowania peruk, inni zaś, ci, których nie stać na taki wydatek, muszą chodzić bez nakrycia, eksponując niezbyt estetyczną i zadowalającą łysinę.

Współcześnie na brak włosów lub brak bujnej fryzury dedykowany jest przeszczep, czyli bardzo skuteczna metoda na odzyskanie włosów. Przeszczep jest rozwiązaniem, które stosuje się głównie przy łysieniu androgenowym, jednak nie tylko. Innowacyjne technologie pozwalają wykonywać zabieg w niezwykle precyzyjny sposób. Decydując się na klinikę oferującą ten wspaniały, współczesny zabieg, warto zwracać uwagę na sprzęt jaki jest wykorzystywany do przeprowadzania przeszczepu. Ponadto, dużo powiedzą opinie osób, które już mają za sobą ten zabieg i dzielą się własnymi doświadczeniami. Warto zwracać uwagę na lekarzy i ich umiejętności, a nie kierować się wyłącznie ceną samego zabiegu. Jeśli jesteśmy zdecydowani na przeszczep włosów i poszukujemy odpowiedniej kliniki, warto poszukać w Turcji. Przeszczep włosów w Turcji może okazać się znacznie skuteczniejszy niż w naszym rodzimym kraju. Jeśli dokucza nam łysienie, warto zwrócić uwagę na FlyMedica, która oferuje polskim pacjentom przeszczep włosów w Turcji metodą FUE oraz DHI.

Czy przeszczep w Turcji to dobra decyzja?

Klinika do przeszczepów włosów w Turcji cieszy się wśród naszych rodaków szczególną popularnością. Dlaczego? Głównym wyjaśnieniem jest fakt, iż kraj ten reprezentuje iście światowy poziom, a to za sprawą kliniki Dr Serkan Aygin Clinic założonej przez jednego z najlepszych specjalistów w tym temacie. Lekarz ten tematem włosów zajmuje się od 1996 roku, a na swoim koncie posiada dziesiątki tysięcy rewelacyjnych zabiegów, które przyniosły fantastyczne rezultaty pacjentom z całego świata.

Jeśli cierpisz na łysienie androgenowe, wyjazd do Turcji na przeszczep włosów jest jednym z najlepszych rozwiązań. Każdy potencjalny pacjent ma gwarancję, iż problemem zajmie się specjalista najwyższe klasy. Do wyboru jest przeszczep włosów metodą szafirowe FUE oraz przeszczep włosów metodą DHI. Wybór konkretnej metody zależy głównie od wskazań doktora, jak i samego przypadku. Przeszczep włosów w Turcji odbywa się na wysokim poziomie, każdy pacjent ma zapewnionego tłumacza, który wszystko dokładnie wyjaśni i pomoże w porozumieniu się z zespołem zabiegowym.

Warto podkreślić, iż wyjazd na przeszczep włosów do Turcji to także wspaniała możliwość na zapoznanie się z turecką kulturą oraz zwiedzenie największych tureckich zabytków. Klinika znajduje się w stolicy Turcji, czyli w Stambule, bardzo atrakcyjnym mieście pod względem architektury, turystyki i wielu innych aspektów. Decydując się na zabieg w Turcji, każdy pacjent w harmonogramie ma zawarty jeden dzień zwiedzania, podczas którego może poznać największe tureckie przysmaki, a także ma możliwość potargowania się na najbardziej kolorowych bazarach świata.

Wiele osób zadaje sobie jeszcze pytanie, ile kosztuje przeszczep włosów? Jest to zazwyczaj wydatek rozpoczynający się od kwoty 2399 euro, co sprawia, że można odzyskać ukochane włosy znacznie tańszym kosztem niż w Polsce.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.