Loading...
Włosy

Przeszczep włosów Turcja – dlaczego warto?

Męzczyzna z gęstymi włosami po przeszczepie

Artykuł partnera.

Turcja już od kilku lat jest światową stolicą przeszczepów włosów. Z usług tamtejszych lekarzy korzystają pacjenci z całego świata. Skąd wynika ta popularność?

Przeszczepu włosów warto dokonać tylko w Turcji. Dlaczego?

Przeszczep włosów Turcjajest znakomitym pomysłem, ponieważ w tym kraju można liczyć na kompetentnych i wykwalifikowanych specjalistów ds. transplantacji włosów. Personel medyczny jest dobrze wyedukowany, miły dla pacjentów, otacza ich niezbędną opieką. Operacje przeszczepu włosów w Turcji odbywają się przede wszystkim metodą FUE, która jest innowacją w tej dziedzinie.

Na czym polega przeszczep włosów metodą FUE?

Dokonując przeszczepu włosów metodą FUE tureccy lekarze poszli o krok naprzód w stosunku do specjalistów z innych krajów na całym świecie. Włosy do przeszczepu są pobierane z tyłu głowy, a następnie przeszczepiane do miejsc, w których występuje problem z łysieniem. Zabieg przeszczepu włosów metodą FUE pozwala na uzyskanie dużej gęstości i naturalności włosów. Rezultat jest dzięki temu zadowalający dla wielu pacjentów.

Wartością dodaną zabiegu FUE jest także brak blizn po jego przeprowadzeniu. Transplantacja włosów nie pozostawia więc trwałych śladów, oprócz gęstej czupryny. Jednym z najważniejszych etapów całej procedury jest otwieranie kanałów cebulek pod odpowiednim kątem. Ostatnie 2 etapy to właściwy proces implantacji, w którym mieszki włosowe są osadzane w wybranych miejscach. Czas rekonwalescencji trwa do 10 dni, ze względu na małą inwazyjność zabiegu.

Dlaczego warto dokonać transplantacji włosów metodą FUE?

Przeszczepienie włosów metodą FUE ma wiele zalet. Przede wszystkim wykonywane są niewielkie, równe nacięcia, co zwiększa skuteczność przeszczepu i ogranicza ryzyko powstania blizn. Zabieg pomaga także w uzyskaniu bardzo naturalnego efektu, pożądanego przez wielu pacjentów. Przeszczep włosów tą metodą nie powoduje ryzyka rozwinięcia się infekcji, jeżeli tylko pacjent będzie postępował zgodnie z zaleceniami lekarzy.

Ile kosztuje przeszczep włosów FUE w Turcji?

Decydując się na przeszczepy włosów w Turcji możesz liczyć na bardzo atrakcyjne ceny zabiegu, niższe nawet o 75% w porównaniu do innych krajów. Jeżeli więc Twoim problemem jest wypadanie włosów, na pewno warto obrać ten właśnie kierunek, aby tanio i dobrze rozwiązać problem.

W cenie zabiegu otrzymujesz wykwalifikowany, profesjonalny personel medyczny, a także pewność utrzymania najwyższych standardów opieki. Każda klinika transplantacji włosów w Turcji trzyma wysoki poziom, dlatego z przeszczepami włosów w tym kraju nie ma żadnych kontrowersji. Jest to konieczne, ponieważ placówek medycznych w Turcji zajmujących się transplantacją włosów jest dużo, jeżeli chcą się utrzymać na rynku, muszą trzymać poziom.

W tureckich klinikach powstały specjalne pakiety skierowane do osób zainteresowanych przeszczepem włosów. Obejmują pełną opiekę medyczną, można w szpitalu poczuć się jak na wakacjach all inclusive. Każdy pacjent otrzymuje również kosmetyki do pielęgnacji włosów po zabiegu, kapelusz, opaskę przeciwobrzękową czy profesjonalną poduszkę do spania. W ten sposób efekty zabiegu nie zostaną zniweczone.

Transplantacja włosów FUE to prosta droga do bujnej fryzury

Jeżeli chcesz uzyskać naturalne włosy po przeszczepie włosów w Turcji, będzie to jak najbardziej możliwe. Turcja jest odpowiednim miejscem do tego, aby zaoferować pełną opiekę medyczną i pewność, że zabieg zostanie wykonany we właściwy sposób. Każdy, kto zdecyduje się na tę usługę w Turcji, na pewno nie pożałuje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.