Loading...
Sport

Rzeźbienie sylwetki bez wysiłku – poznaj urządzenie, które to umożliwia

Kobieta z wyrzeźbioną sylwetka leży na plaży

Artykuł partnera.

Dzięki wykorzystaniu takich technologii jak głęboka stymulacja elektromagnetyczna możliwe jest skuteczne rzeźbienie sylwetki bez skutków ubocznych i bez wysiłku dla pacjenta. Zabiegi medycyny estetycznej, opierające się na stymulacji i wzmacnianiu mięśni zyskują na popularności ze względu na ich nieinwazyjne działanie, wysoką skuteczność i naturalne rezultaty modelowania sylwetki. Poznaj jedno z takich urządzeń, które możesz mieć w swoim gabinecie.

Stymulacja elektromagnetyczna mięśni – zastosowanie w urządzeniach do modelowania sylwetki

Technologia elektromagnetyczna o wysokiej intensywności przenika przez skórę i wywołuje super maksymalne skurcze mięśni, których nie można osiągnąć podczas tradycyjnych ćwiczeń na siłowni. Stosowane podczas zabiegu urządzenie generuje impulsy o bardzo wysokiej częstotliwości, dzięki czemu włókna mięśniowe nie mają szans na rozluźnienie w ciągu kilkudziesięciu minut. W rezultacie tkanka mięśniowa jest zmuszona do adaptacji, a organizm uwalnia adrenalinę, która wyzwala w komórkach intensywną reakcję spalania tkanki tłuszczowej.

Sam zabieg jest bezbolesny. Chociaż mięśnie intensywnie pracują w ciągu około pół godziny, nie powoduje zmęczenia, ani bolesnych zakwasów. Na ciało zakładany jest specjalny kombinezon ochronny, a do wybranych partii ciała przykładane są głowice zabiegowe. Następnie należy ustawić odpowiednie parametry zabiegu (dopasowane do potrzeb pacjenta i modelowanej partii ciała) i włączyć urządzenie. Zabieg jest szybki, prosty i przyjemny.

Dla uzyskania optymalnych efektów wykonuje się serię zabiegów w kilkudniowych odstępach. Wystarczy wykonać zaledwie kilka powtórzeń na rok, aby uzyskać satysfakcjonujące i trwałe rezultaty. Liczba i częstotliwość zabiegów musi zostać dopasowana indywidualnie do pacjenta.

Rzeźbienie sylwetki z wykorzystaniem stymulacji elektromagnetycznej umożliwia usuwanie tkanki tłuszczowej opornej na ćwiczenia i dietę. Zabieg ten wspomaga również efekty tradycyjnych treningów. Polecany jest zwłaszcza sportowcom i osobom intensywnie trenującym, które chcą jeszcze bardziej odsłonić i podkreślić mięśnie.

Jak urządzenie Sculpting Pro umożliwia rzeźbienie sylwetki?

Sculpting Pro to urządzenie do modelowania sylwetki, dostępne w łódzkim LightDerm, które wykorzystuje głęboką stymulację elektromagnetyczną. Jak zapewniają specjaliści, umożliwia kompleksowe modelowanie ciała. Pełna seria zabiegów urządzeniem Sculpting Pro prowadzi do zwiększenia masy mięśniowej o około 16% oraz jednoczesnej redukcji tkanki tłuszczowej o 19%.

Generowane skurcze supramaksymalne pozwalają na wzmacnianie ciała, redukcję tkanki tłuszczowej i rzeźbienie sylwetki. Intensywna stymulacja mięśni wyzwala odpowiedź lipolityczną w komórkach tłuszczowych. Mięśnie zmuszone są do adaptacji, czego efektem jest wzmożona budowa masy mięśniowej i spalanie tkanki tłuszczowej.

Dzięki czterem zróżnicowanym głowicom zabiegowym urządzenie sprawdza się do rzeźbienia kilku partii ciała jednocześnie. Pozwala na wyszczuplenie i wymodelowanie: brzucha, pośladków, ud, ramion. W miejscach poddawanych zabiegowi mięśnie stają się bardziej widoczne, a skóra jędrna i delikatna.

Zabieg ten ma nieliczne przeciwwskazania. Można go bezpiecznie wykonywać nawet u kobiet, które zmagają się z rozejściem mięśni prostych brzucha po porodzie.

Jeżeli potrzebujesz specjalistycznego wyposażenia do swojego gabinetu lub kliniki medycyny estetycznej, skontaktuj się z doradcą z firmy LightDerm w Łodzi. W ofercie znajdziesz m.in. urządzenia HIFU, urządzenia do kriolipolizy czy lasery do depilacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.