Loading...
Choroby

Skąd pochodzi wirus HIV?

Tak naprawdę nie wyjaśnione jest pochodzenie wirusa HIV. Najbardziej rozpowszechnioną i ogólnie akceptowaną wersją jest teoria, która zakłada, że wirus ten został z nieznanych powodów poddany wielu mutacjom u występujących w Afryce małp od których kolejnie zaraził się człowiek.

Teoria spiskowa czy raczej wymysł spragnionych skandalu naukowców?

Jednak nikomu nie są znane szczegóły procesu. Natomiast sprzymierzeńcy teorii spiskowej są zdania ,że to ludzie wynaleźli ten zabójczy wirus by „zdziesiątkował’’ całą populacje ludzką. Myślisz pewnie, że to absurd bo jakiż to cel miałby osiągnąć eksperymentator? Jak mówią źródła HIV miał wykończyć w pierwszej kolejności Murzynów, Latynosów i Żydów.

Trudno przyjąć to do wiadomości ale są osoby, które w to wierzą. Nie brakuje również sugestii, które głoszą, że HIV/AIDS to broń biologiczna, która została wynaleziona w tajnych laboratoriach w USA i Rosji. W książce Dr Alan Cantwell pt: ” AIDS i doktorzy śmierci” autor opisuje genetyczne pochodzenie wirusa HIV twierdzi, że został on zmodyfikowany przez naukowców dla rządu USA a ścisła współpraca rzadów i mediów tuszuje wszelkie informacje na temat pochodzenia AIDS. Cel- zmniejszyć populację ludzką.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.