Loading...
Zdrowie

Sklep medyczny, ortopedyczny i rehabilitacyjny

sklep medyczny z w.ozkami i innymi sprzętami do rehabilitacji

Wybór odpowiedniego partnera w zakresie dystrybucji sprzętu medycznego, ortopedycznego i rehabilitacyjnego to odpowiedzialne zadanie. Od jakości współpracy oraz oferowanych produktów może zależeć bezpieczeństwo i zdrowie pacjentów, a także wygoda ich opiekunów lub pracowników medycznych. Zachęcamy do tego, by sprawdzić ofertę, którą udostępnia sklep medyczny SKIB-MED.pl – wysokiej jakości sprzęt medyczny od renomowanych producentów.

Wysokiej jakości sprzęt

Sklep ortopedyczny i rehabilitacyjny SKIB-MED.pl to zaufany partner w zakresie sprzętu medycznego. Zanim produkty trafią do jego oferty, są dokładnie testowane i sprawdzane pod kątem eksploatacji i bezpieczeństwa. Każdy z nich posiada niezbędne atesty i certyfikaty, dzięki czemu rekomendowany jest do użytku profesjonalnego i domowego. Doświadczeni eksperci marki dbają o zrozumienie potrzeb klientów i wybór produktów, które w pełni zaspokoją ich potrzeby. Starannie dobrany sprzęt medyczny to gwarancja bezpieczeństwa osoby chorej lub starszej, a także jej opiekuna. Znajdujący się w asortymencie SKIB-MED.pl sprzęt jest przystosowany do codziennej i intensywnej eksploatacji.

Oferta dla klientów indywidualnych i placówek medycznych

Oferta sklepu skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i placówek medycznych oraz sportowców. Wysokiej jakości sprzęt medyczny, ortopedyczny i rehabilitacyjny oferowany przez SKIB-MED.pl jest intuicyjny w eksploatacji, dzięki czemu dobrze sprawdza się w warunkach domowych. Jego wytrzymałość sprawia, że chętnie wybierany jest także przez osoby zarządzające ośrodkami rehabilitacyjnymi, placówkami opiekuńczymi, a także ośrodkami zdrowia, w tym szpitalami. Oferta sprzętu rehabilitacyjnego przygotowana jest również z myślą o sportowcach, którzy wracają do formy po odniesionych kontuzjach. Szczegółowy zakres oferty można poznać po bezpośrednim kontakcie z przedstawicielami sklepu. 

Co znajduje się w ofercie?

Sklep rehabilitacyjny SKIB-MED.pl posiada rozbudowaną ofertę, która przystosowana jest do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Wśród niej znajdują się takie profesjonalne sprzęty, jak:

  • wózek inwalidzki (m.in. ręczne, elektryczne, dla dzieci, ze stabilizacją, aktywne),
  • łóżka rehabilitacyjne,
  • ortezy,
  • balkoniki do chodzenia i chodziki,
  • podnośniki transportowe,
  • schodołazy transportowe.

Ponadto w ofercie sklepu znajdują się także środki pomocnicze, dzięki czemu opieka nad pacjentem jest zdecydowanie prostsza i bardziej wydajna. Wiele z oferowanych przez sklep produktów sprawia, że osoby starsze i chore stają się samodzielne, co bezpośrednio przekłada się na wzrost komfortu ich życia.

Przed zakupem warto zapoznać się ze szczegółową specyfikacją techniczną danych modeli. Dostępna jest na stronie sklepu internetowego w dedykowanych zakładkach z produktami, które podzielono na kategorie w czytelny i intuicyjny sposób dla klientów.

Wypożyczalnia sprzętu

Korzystając z oferty sklepu SKIB-MED.pl, nie trzeba każdorazowo decydować się na zakup sprzętu. W sklepie zadbano o dobrze wyposażoną wypożyczalnie sprzętu medycznego, dzięki czemu klienci mogą sporo zaoszczędzić. Zakup profesjonalnego sprzętu może wiązać się z większym wydatkiem, zwłaszcza w przypadku wózków inwalidzkich, schodołazów, łóżek rehabilitacyjnych, czy podnośników. Alternatywą pozostaje wypożyczenie wysokiej jakości sprzętu, który znajduje się w bardzo dobrym stanie technicznym. Zanim produkt trafi do klienta, jest dokładnie sprawdzany pod kątem ewentualnych usterek i bezpiecznej eksploatacji. To gwarancja wysokiej jakości produktów, które trafią w Twoje ręce. Zakres cenowy wypożyczalni jest różny, dlatego warto zapoznać się z aktualną ofertą w dedykowanej zakładce sklepu.

Refundacja

W SKIB-MED.pl zadbano o możliwość refundacji kosztów zakupu sprzętu medycznego. Specjaliści marki pomogą w uzyskaniu dofinansowania z NFZ oraz z PFRON. Od lat sklep z powodzeniem realizuje wnioski NFZ.

Profesjonalne wsparcie i indywidualne podejście

Eksperci pracujący na co dzień w SKIB-MED.pl posiadają niezbędne doświadczenie i wiedzę. Dzięki temu oferują również profesjonalne wsparcie w zakresie wyboru sprzętu medycznego oraz przeprowadzają bezpłatne konsultacje dla klientów. Każdy przypadek jest inny, dlatego wyróżnia nas indywidualne podejście do klienta oraz bezpośrednie skupienie się na jego potrzebach. Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.