Loading...
Pytania

Slim Formula, czyli sekret młodości


Ponadto nopal zwiększa zasoby składników mineralnych organizmu. Włókno roślinne i substancje śluzowe w nopalu zapobiegają nadmiernej produkcji soku żołądkowego i jednocześnie chronią błonę śluzową żołądka oraz jelit.
Szkodliwe produkty przemiany materii i toksyny są eliminowane z naszego organizmu za pomocą siedmiu szlaków. Jeśli chcemy pozostać zdrowi i witalni, wszystkie te mechanizmy powinny prawidłowo funkcjonować.  Oto one:  wątroba,nerki, płuca, jelita, skóra, układ krwionośny i limfatyczny. Zawarte w nopalu naturalne witaminy, składniki mineralne, bioflawonoidy, błonnik i itd. wspomagają proces oczyszczania i poprawiają funkcjonowanie nie tylko wątroby, ale całego organizmu. Usuwając z organizmu amoniak, wolne rodniki oraz toksyny środowiskowe, takie jak alkohol czy dym z papierosów, nopal wspiera aktywność systemu immunologicznego. Działając moczopędnie, wzmacnia funkcje pęcherza moczowego, jak również nerek, neutralizując produkty przemiany materii i toksyny wytwarzane przez organizm. Pomaga też oczyścić pęcherz moczowy i układ limfatyczny oraz korzystnie wpływa na gruczoł krokowy. Ponieważ posiada właściwości napotne, może być również stosowany jako środek przeciwgorączkowy. Znajdujące się w nopalu aminokwasy – zwłaszcza 8 egzogennych — to skuteczne i naturalne uzupełnienie jadłospisu, szczególnie korzystne dla wegetarian.
Nopal jest doskonałym suplementem diety o wszechstronnym działaniu, niemal panaceum. Pomaga zachować zdrowie, jak również wzmocnić samo uzdrawiające siły organizmu, zwłaszcza w przypadku zaburzonej równowagi.

LECYTYNA

(Fosfatydylocholina)


Lecytyna jest naturalną substancją (lipidem), której nadzwyczajne korzyści wciąż są nieznane wielu osobom. Jej główne składniki to cholina i inozytol, dwie podstawowe substancje, biorące udział w przewodzeniu impulsów nerwowych. Cholina, uważana za członka witamin z grupy B, odgrywa kluczową rolę w strukturze tzw. błon biologicznych. Z fizjologicznego punktu widzenia, najważniejszym obszarem jej działania jest układ mięśniowy, nerwowy, zwłaszcza komórki mózgowe.
Cholina, inozytol i lecytyna w równym stopniu są uważane za „spalacze tłuszczu”, jak również za substancje chroniące żółć, wątrobę i ściany naczyń krwionośnych. Jednak, w przeciwieństwie do standartowych substancji redukujących tłuszcz, spalają wyłącznie jego nadmiar.
Lecytyna zapobiega odkładaniu się cholesterolu w wewnętrznej ścianie naczyń krwionośnych. Przekształca cholesterol i inne tłuszcze do substancji rozpuszczalnych w wodzie, tak więc mogą być one skuteczniej eliminowane z organizmu. Nasza dieta zazwyczaj zawiera znacznie więcej tłuszczu niż potrzeba, dlatego lecytyna jest niezbędna prawie wszystkim osobom. Substancja ta zapobiega stłuszczeniu wątroby, wzdęciom oraz silnie zmiękcza stolec. Jest również istotna dla naszego życia seksualnego, ponieważ lecytyna i cholesterol (zwłaszcza frakcja HDL) są substancjami niezbędnymi do funkcjonowania gruczołów endokrynnych.

L-KARNITYNA


Według najnowszych wyników badań, L-kar-nityna zaliczana jest do niezbędnych substancji odżywczych. Jest istotna w procesie wzrostu, rozwoju mięśni, korzystnie wpływa na mięsień sercowy, jak również bierze udział w wielu innych funkcjach organizmu. Np. podczas wykonywania ćwiczeń tlenowych 51% wykorzystywanej energii pochodzi z tłuszczów, podczas gdy w sportach wytrzymałościowych liczba ta dochodzi do 80%. Mięśnie pracujące stale lub przez długi okres czasu (np. myocardium), zyskują energię prawie wyłącznie ze spalania tłuszczu, w związku z tym nie mogą prawidłowo funkcjonować przy braku karnityny. Udowodniono, że proces spalania tłuszczu w głównej mierze zależy od karnityny i jej funkcjonalnego partnera (tandem) – koenzymu zwanego CoQ10. Karnityna utrzymuje aktywność systemu transportującego, który prowadzi cząsteczki kwasu tłuszczowego do mitochondriów – małych „elektrowni”, znajdujących się w cyto-plazmie komórek. Są to praktycznie „generatory energii” dla komórek. To tutaj, w procesie oksydacji powstaje uniwersalna, dająca życie substancja, tzw. adenozynotrójfosforan (ATP).
Z tego powodu SUtn Formuła – wysokiej jakości preparat wspomagający odchudzanie – zawiera aminokwas L-karnitynę, która jest odpowiedzialna za tworzenie energii z cząsteczek kwasu tłuszczowego w procesie oksydacji i utratę ustrojowego tłuszczu.

One comment
  1. Filip

    Bez jedzenia człowiek może wytrzymać dłużej niż bez picia wody. Warto o tym pamiętać i nie marnować jej, bo jest jej coraz mniej na świecie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.