Loading...
Zdrowie

Stomatolog: Wrocław z nowoczesną kliniką dentystyczną. Diagnostyka i leczenie w jednym miejscu

Kobieta siedzi na fotelu stomatologicznym

Artykuł sponsorowany.

Szukasz gabinetu oferującego coś więcej niż tylko podstawowe usługi dentystyczne? Interesuje Cię wybielanie zębów, protetyka, wstawianie implantów. 

Na szczęście istnieje taki stomatolog: Wrocław to miejsce, w którym od 25 lat działa klinika stomatologiczna, proponująca także medycynę estetyczną.

Stomatologia zachowawcza i profilaktyka

Doradzimy Ci, jak prawidłowo dbać o higienę jamy ustnej, a jeśli trafią się jakieś ubytki, szybko je naprawimy. Systematyczne konsultacje stomatologiczne podniosą Twoje szanse na to, że Twoje zęby przez długi czas pozostaną zdrowe i mocne. Dzięki nim szybciej wykryjemy zmiany próchnicowe, wyleczymy je i sprawimy, że nie wyrządzą większych szkód. Jak zapobiegamy rozprzestrzenianiu się próchnicy? Między innymi usuwamy płytkę i kamień nazębny, piaskujemy zęby i wykonujemy ich skaling.

Stomatologia dziecięca – bezstresowe leczenie najmłodszych

Nie chcemy, żeby wizyty u dentysty kojarzyły się dzieciom ze strachem i bólem. Dlatego stworzyliśmy wizyty adaptacyjne, dzięki którym maluchy przyzwyczają się do otoczenia, narzędzi i fotela. Wówczas, kiedy będzie trzeba wyleczyć ząb, nie będzie to aż tak stresujące dla dziecka.

Dbamy o zęby już kilkulatków – chronimy je przed próchnicą poprzez lakowanie albo pokrywanie ich lakierem, który powleka mleczaki i nie dopuszcza do rozwoju bakterii, a co za tym idzie – próchnicy. Nasi lekarze dentyści wiedzą, że większość dzieci nie przepada za odwiedzinami w gabinetach medycznych, dlatego do każdego malucha podchodzimy ze spokojem i zapewniamy mu maksymalny komfort.

Dentysta we Wrocławiu – leczenie kanałowe

Żeby dokładnie ocenić, czego potrzebują Twoje zęby, dla których na zwykły zabieg jest już za późno, wykorzystujemy laser, endometr, tomografię, mikroskop, RVG i koferdam. Dokładna analiza pozwala nam zachować ząb w jamie ustnej. Jeśli problemy z zębami są większe, stosujemy także ponowne leczenie kanałowe, chirurgię endodontyczną i leczymy powikłania – do momentu, aż wszystkie dolegliwości ustąpią.

Klinika stomatologiczna – ortodoncja i protetyka

Prostujemy wady zgryzu nakładkami Clean Correct, które są o wiele bardziej przyjazne niż tradycyjne metalowe aparaty ortodontyczne. Dbamy o wygodę naszych pacjentów, a te wkładki wygodnie się  nosi, pozwalają łatwo czyścić zęby i można je zdejmować na czas jedzenia. 

Jeśli Twoje zęby są już mocno zniszczone lub straciłeś je wskutek chorób, wypadków i innych zdarzeń, z pomocą przyjdzie Ci protetyka stomatologiczna. W naszym gabinecie wykonujemy korony, wkłady koronowo-korzeniowe, protezy, licówki, inlay i onlay.

Skuteczne leczenie pacjentów – nowoczesna klinika dentystyczna

Ratujemy uzębienie pacjentów w każdym przypadku – od najlżejszych ubytków, po poważne destrukcje korony zęba, powtórne leczenie kanałowe, wykonanie protez. Leczymy tkanki otaczające zęby, gasimy stany zapalne, a nasze zabiegi szybko przynoszą ulgę dziąsłom, zaatakowanym przez infekcje bakteryjne. Już jedna wizyta sprawia, że nasi pacjenci odczuwają różnicę, a przestrzeganie zaleceń sprawia, że chronią się przed utratą zębów.

Stomatolog: Wrocław z komfortowym centrum medycznym

Znajdziesz nas przy ul. Legnickiej 33. Kompleksowo zajmiemy się Twoimi zębami – z nami szybko pożegnasz ból, wady zgryzu i ubytki. Profesjonalny sprzęt do diagnostyki mamy na miejscu, dzięki czemu od razu ropoczynamy proces leczenia zębów. Jeśli potrzebujesz opieki dentystycznej, odwiedź nas w MM Dento.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.