Loading...
Dom i rodzina

Świąteczne dekoracje w domu

Ozdoby dla domu

Dekoracje świąteczne to nie tylko choinka przystrojona mnóstwem ozdób. Na wniesienie klimatu świątecznego do domu mają też wpływ inne rzeczy, które uzupełniają się z drzewkiem tworząc przytulną, radosną atmosferę.

Kompozycje

Nieodzownym elementem, tworzącym unikalną atmosferę świąteczną są właśnie takie dodatki jak kompozycje czy wieńce i girlandy. Umieszczając je w strategicznych miejscach łatwo i szybko nadamy swojemu domowi odświętny nastrój. Rodzajów kompozycji świątecznych jest bardzo dużo. Jednym z ciekawych propozycji jest pik świąteczny, który można umieścić we flakonie. Jest to mały bukiecik złożony z zielonej gałązki i dodatków ozdobnych jak szyszki, kwiaty, bombki. Jest to polecana dekoracja świąteczna biura czy domu, która nie wymaga dużego nakładu pracy, a efekt jest widoczny.

Stroiki i świeczniki

Stroiki i świeczniki to jedne z najważniejszych ozdób świątecznego stołu. Obecnie mamy duży wybór różnego rodzaju stroików czy świeczników zaspokajających nawet najbardziej wybredne gusta. Nie znaczy to jednak, że nie możemy skomponować sobie sami własnego projektu stroik na stół świąteczny. Mamy wtedy pewność, że będzie on wyjątkowy. Skąd czerpać pomysły? Podpowiadam, że jest ich mnóstwo w Internecie, na blogach. Poszukując materiałów do dekoracji warto przeglądać oferty promocyjne sklepów czy sprawdzać co ma do zaoferowania hurtownia dekoracji świątecznych.

Wieńce i girlandy

W naszej kulturze wieńce świąteczne zdobywają sobie coraz szersze grono zwolenników. Nie ma się co dziwić, wieszane na drzwiach zewnętrznych już na wstępie nastrajają świątecznie. To tez świąteczny akcent miło witający gości. Równie chętnie są używane do dekoracji wewnątrz pomieszczeń. Równie często na poręczach czy barierkach wiesza się girlandy często z dodatkiem lampek kokard czy kwiatów poinsecji. Duży wybór dodatków oferuje „Hurtownia online kwiaty sztuczne”. Możemy je umieszczać zarówno na zewnątrz domu jak i w środku. Dzięki uzupełnieniu wystroju możemy miło i w rodzinnej atmosferze celebrować Święta Bożego Narodzenia.

Dodatki są bardzo istotne w nadaniu świątecznej atmosfery. O wiele łatwiej i przyjemniej celebruje się święta wraz z rodziną w nastrojowo udekorowanym domu. Zwłaszcza, że już samo dekorowanie wprowadza nastrój oczekiwania i radości.

3 comments
  1. Witka

    Też mi się wydaje, że sztuczne ozdoby są idealne na zewnątrz co do wnętrza to chyba już mało kto ma żywą choinkę. Nawet stroiki sztuczne już wodza prym. Przy tym trzeba przyznać, że obecnie są bardzo ładne.

  2. Anitka

    moim zdaniem szczególnie na zewnątrz to sztuczne ozdoby są dobrym pomysłem. Żywe mogą nie przetrwać, szczególnie jak ktoś mieszka w wietrznym miejscu.

  3. Marmyś

    Zdecydowanie najlepsza opcja to kwiaty żywe, żadnej sztuczności w domu! Chyba, że sztuczne uśmiechy do zdjęcia przy wigilijnym stole 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.