Loading...
Hobby

Tanie wakacje atrakcyjna oferta i niska składka ubezpieczenia

Kobieta na wakacjach


Chcesz przeżyć ekscytujące wakacje, a jednocześnie nie wydawać przesadnie wiele pieniędzy? To możliwe! Przede wszystkim powinieneś wybrać ofertę wycieczki, która znacząco odbiega ceną od tradycyjnych. Podpowiemy Ci, jak to zrobić. Po drugie możesz zaoszczędzić na zakupie ubezpieczenia. Tu także mamy dla Ciebie kilka rad. Przeczytaj artykuł i wyjedź na cudowne, tanie wakacje!

Artykuł partnera

Niższe ceny dla tych, którzy kupują wcześnie

Jednym ze sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy jest zaplanowanie podróży bardzo wcześnie, bo już na początku roku. Bez względu na to, czy wolisz zorganizowaną wycieczkę sprzedawaną w biurze podróży, czy też marzy Ci się wyjazd na własną rękę, możesz skorzystać z ofert typu first minute.

Zorganizowaną wycieczkę first minute zakupisz w biurze podróży. Będziesz mógł wybrać lokalizację i szereg elementów dostępnych na miejscu: zakwaterowanie, wyżywanie, atrakcje. Łatwiej też będzie Ci dobrać do tego ubezpieczenie. Sprawdź przykładową polisę do Tajlandii: Wyjazd za granicę – jakie ubezpieczenie do Tajlandii?.

Z kolei ci, którzy wolą zorganizować sobie wyjazd na własną rękę, skorzystają z ofert first minute przewoźników, ośrodków wypoczynkowych i punktów gastronomicznych. W każdym z nich wykupisz osobną usługę, w pełni dopasowaną do Twoich potrzeb. I, co najważniejsze, tanią!

Szansa na tani wyjazd na ostatnią chwilę

Wybór first minute to komfort, na który nie każdy może sobie pozwolić. Jeśli nie wiesz, kiedy otrzymasz urlop i na jak długo, wpłacanie zaliczki na wycieczkę, na którą być może wcale nie pojedziesz, jest niepotrzebnym ryzykowaniem utraty pieniędzy.

Cenisz spontaniczność i jesteś otwarty na poznawanie świata? Uważnie śledź oferty biur podróży i przewoźników. Jak tylko pojawi się oferta last minute, która Cię zainteresuje, wykup ją. Pamiętaj, że tu nie możesz przebierać w krajach i warunkach zakwaterowania czy wyżywienia – musisz zgodzić się na to, co zastane. Ponadto może się zdarzyć, że wyjazd bądź wylot będzie już za kilka dni. To niewiele czasu na załatwianie wszystkich ważnych spraw, więc aby skorzystać z last minute, musisz być nastawiony na szybkie działanie pod presją czasu. Wynagrodzeniem będą wymarzony relaks oraz zaoszczędzone środki finansowe.

Najtańsza polisa, jaką znajdziesz

Jeśli naprawdę chcesz oszczędzać, nigdy nie jedź na wakacje bez ubezpieczenia. Jeśli za granicą przydarzy Ci się wypadek – a tego nie jesteś w stanie przewidzieć nigdy – koszty leczenia znacząco przekroczą kwotę, którą udało Ci się zaoszczędzić dzięki zakupowi oferty first lub last minute.

Najtańszą polisę na wakacje znajdziesz dzięki darmowego narzędziu internetowemu, jakim jest porównywarka ubezpieczeń turystycznych. Wpisz do niej podstawowe dane o sobie i podróży, by otrzymać listę ofert wraz z cenami. Są wyliczone na podstawie podanych danych, a zatem rzeczywiste. Przypilnuj, by koszty leczenia wynosiły co najmniej 30 tys. euro. Jeśli zamierzasz uprawiać na wakacjach sport, nawet 50 tys. euro i więcej. Zastanów się też nad dodatkami. Czego Ci potrzeba? OC, NNW a może ochrony bagażu? Opis każdego elementu znajdziesz tuż przy nim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.