Loading...
Uroda

Tatuaż dmuchawiec – znaczenie, wzory

Kobieta z maszynką do robienia tatuaży w ręku

Tatuaże dmuchawce są niewątpliwie piękne, kobiece i subtelne. Od kilku sezonów królują wśród wzorów wybieranych przez panie. Dmuchawce tatuaże prezentują się przepięknie, niezależnie od części ciała, jaką zdecydujemy się wytatuować.

Tatuaż dmuchawiec – znaczenie

Drobny tatuaż dmuchawiec na nodze

Źródło: poppeeo.tattoo

Dmuchawiec tattoo ma wiele znaczeń. Dla niektórych może mieć wartość sentymentalną, przypominać błogie dzieciństwo spędzone na wsi, rodzinne strony i zabawy z przyjaciółmi.

Może być też symbolem magii i nadzieją na spełnienie marzeń, w końcu jako dzieci przed zdmuchnięciem parasolki układaliśmy w głowie życzenie, wierząc, że niebawem się spełni.

Dla innych tatuaż z dmuchawcem może przypominać o tym, iż każda chwila jest ulotna i należy chwytać i cieszyć się każdym dniem, gdyż czas tak szybko przemija. Że należy korzystać z życia i cieszyć się każdą jego chwilą.

Odlatujące parasole dmuchawca symbolizują również wolność i pogoń za odnalezieniem siebie i spełnieniem marzeń. Życie jest krótkie i nie wiemy dokąd nas prowadzi, więc warto uwolnić się od wszystkich złych myśli i stać się wolnym, szczęśliwym.

Dmuchawiec tattoo jest też symbolem kobiecości. Choć z pozoru jesteśmy delikatne, to wewnątrz kryjemy ogromne piękno i wytrzymałość.

Tatuaż dmuchawiec na nadgarstku

Tatuaże na nadgarstku są piękne i niezwykle kobiece, a w połączeniu z dmuchawcem stanowią niezwykły duet. Pięknie prezentują się w tym miejscu minimalistyczne formy. To idealne miejsce kiedy potrzebujemy go szybko zakryć w pracy, można to zrobić zakładając zegarek czy bransoletkę, a także koszulę z długim rękawem. Sprawdzi się również jako miejsce na pierwszy tatuaż, nawet Panie o niskim progu bólu wytrzymają sesję.

Kolorowy tatuaż dmuchawiec na nadgarstku

Źródło: sandra_tattootw

Tatuaz dmuchawiec na nadgarstku

Źródło: chiarafocetola

Niewielki tatuaż dmuchawiec na nadgarstku

Źródło: da.facial

Tatuaż dmuchawiec na plecach

W tym miejscu tatuator będzie miał duże pole do popisu. Możemy się zdecydować na subtelny wzór na karku czy na łopatce, a jeśli poniesie nas wyobraźnia to nie musimy się ograniczać do małego skrawka skóry. Plecy to dobre miejsce, kiedy decydujemy się na tatuaż z drobnymi szczegółami, gdyż mamy tu dużo miejsca, by wszystko uwzględnić. Łatwo też jest go zakryć.

Kolorowy tatuaż dmuchawiec na plecach

Źródło: wild_drops_tattoo

Tatua dmuchawiec na plecach

Źródło: tattoosipa.tetovanie_istebne

Tatuaż dmuchawiec u kobiety na plecach

Źródło: drmortiis_tattoo_clinic

Dmuchawiec tatuaż na plecach

Źródło: koti_art.ink

Tatuaz dmuchawiec wzór na plecach

Źródło: lloydsariego

Tatuaż dmuchawiec – inspiracje

Dmuchawiec stał się wzorem, z którego mimo popularności można stworzyć niepowtarzalny tatuaż, o głębokiej symbolice. Można się nim dowolnie „bawić”. Popularne są wzory przedstawiające dmuchawiec, w którym odfruwające parasole przekształcają się w ptaki lub motyle. Można go też połączyć z innymi kwiatami polnymi i wytatuować piękny bukiet. Rewelacyjnie wygląda zarówno czarny jak i w kolorze. W łodygę można wpleć cytat, nasze motto lub ważną dla nas datę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.