Loading...
Uroda

Tatuaż dmuchawiec – znaczenie, wzory

Tatuaż realistyczny przedstawiający dmuchawiec który ktoś z dmuchał a jego kawałki latają na wietrze

Tatuaże dmuchawce są niewątpliwie piękne, kobiece i subtelne. Od kilku sezonów królują wśród wzorów wybieranych przez panie. Dmuchawce tatuaże prezentują się przepięknie, niezależnie od części ciała, jaką zdecydujemy się wytatuować będą pięknie się prezentowały jako tatuaże na nodze czy tatuaże na nadgarstku to tak naprawdę Twoja decyzja w jakim miejscu powinien się on znajdować.

Tatuaż dmuchawiec – znaczenie

Drobny tatuaż dmuchawiec na nodze

Źródło: poppeeo.tattoo

Dmuchawiec tattoo ma wiele znaczeń. Dla niektórych może mieć wartość sentymentalną, przypominać błogie dzieciństwo spędzone na wsi, rodzinne strony i zabawy z przyjaciółmi.

Może być też symbolem magii i nadzieją na spełnienie marzeń, w końcu jako dzieci przed zdmuchnięciem parasolki układaliśmy w głowie życzenie, wierząc, że niebawem się spełni.

Dla innych tatuaż z dmuchawcem może przypominać o tym, iż każda chwila jest ulotna i należy chwytać i cieszyć się każdym dniem, gdyż czas tak szybko przemija. Że należy korzystać z życia i cieszyć się każdą jego chwilą.

Odlatujące parasole dmuchawca symbolizują również wolność i pogoń za odnalezieniem siebie i spełnieniem marzeń. Życie jest krótkie i nie wiemy dokąd nas prowadzi, więc warto uwolnić się od wszystkich złych myśli i stać się wolnym, szczęśliwym.

Dmuchawiec tattoo jest też symbolem kobiecości. Choć z pozoru jesteśmy delikatne, to wewnątrz kryjemy ogromne piękno i wytrzymałość.

Tatuaż dmuchawiec na nadgarstku

Tatuaże na nadgarstku są piękne i niezwykle kobiece, a w połączeniu z dmuchawcem stanowią niezwykły duet. Pięknie prezentują się w tym miejscu minimalistyczne formy. To idealne miejsce kiedy potrzebujemy go szybko zakryć w pracy, można to zrobić zakładając zegarek czy bransoletkę, a także koszulę z długim rękawem. Sprawdzi się również jako miejsce na pierwszy tatuaż, nawet Panie o niskim progu bólu wytrzymają sesję.

Kolorowy tatuaż dmuchawiec na nadgarstku

Źródło: sandra_tattootw

Tatuaz dmuchawiec na nadgarstku

Źródło: chiarafocetola

Niewielki tatuaż dmuchawiec na nadgarstku

Źródło: da.facial

Tatuaż dmuchawiec na plecach

W tym miejscu tatuator będzie miał duże pole do popisu. Możemy się zdecydować na subtelny wzór na karku czy na łopatce, a jeśli poniesie nas wyobraźnia to nie musimy się ograniczać do małego skrawka skóry. Plecy to dobre miejsce, kiedy decydujemy się na tatuaż z drobnymi szczegółami, gdyż mamy tu dużo miejsca, by wszystko uwzględnić. Łatwo też jest go zakryć.

Kolorowy tatuaż dmuchawiec na plecach

Źródło: wild_drops_tattoo

Tatua dmuchawiec na plecach

Źródło: tattoosipa.tetovanie_istebne

Tatuaż dmuchawiec u kobiety na plecach

Źródło: drmortiis_tattoo_clinic

Dmuchawiec tatuaż na plecach

Źródło: koti_art.ink

Tatuaz dmuchawiec wzór na plecach

Źródło: lloydsariego

Tatuaż dmuchawiec – inspiracje

Dmuchawiec stał się wzorem, z którego mimo popularności można stworzyć niepowtarzalny tatuaż, o głębokiej symbolice. Można się nim dowolnie „bawić”. Popularne są wzory przedstawiające dmuchawiec, w którym odfruwające parasole przekształcają się w ptaki lub motyle. Można go też połączyć z innymi kwiatami polnymi i wytatuować piękny bukiet. Rewelacyjnie wygląda zarówno czarny jak i w kolorze. W łodygę można wpleć cytat, nasze motto lub ważną dla nas datę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.