Loading...
Uroda

Tatuaż kwiaty – inspiracje!

Młoda kobieta tatuuje sobie tatuaż przedstawiający kwiaty blisko kości

Tatuaże kwiaty to jeden z najpopularniejszych wzorów. Wybierany jest nie tylko przez kobiety, ale także przez mężczyzn. Tatuaże kwiaty rewelacyjnie wyglądają zarówno solo jak i wplecione w inne elementy. Są unikalne i będą dobrze wyglądać na każdej części ciała. Wzory tatuaży kwiaty będą stanowić także zamiennik biżuterii i piękną ozdobę.

Tatuaże damskie kwiaty – inspiracje

Tatuaże kwiaty powszechnie uważa się za damskie. Właściwie dobrany wzór podkreśli kobiecość i seksapil, a za pomocą ich symboliki będzie nośnikiem naszych wierzeń i pragnień.

Kobieta z tatuażem kwiaty na obojczyku
Źródło: Freepik.com

Tatuaże kwiaty polne

Chabry, niezapominajki, maki, stokrotki czy dmuchawce – to jedne z najpopularniejszych wzorów na kwiatowy tatuaż damski. Można wytatuować pojedynczy kwiat lub spleść je w bukiet, czy nawet łąkę. Są one symbolem naturalności, delikatności, odzwierciedleniem naszej dzikiej natury. Kwiaty polne to rośliny odradzające się co rok, ale robiące to samoczynnie, bez konieczności ingerencji człowieka, a więc oznaczają nadzieję na odrodzenie, na lepsze jutro, a także wolność.

Kobieta w salonie tatuażu wykonująca tatuaz kwiaty
Źródło: Freepik.com

Wzory tatuaży kwiatów

Poza kwiatami polnymi bezkonkurencyjnymi są róże oraz kwiaty lotosu. Jako tatuaże damskie te kwiaty symbolizują kobiecość, miłość, namiętność, a także silną wiarę w siebie. Idealnie komponują się z ornamentami, koronkami, czaszkami, czarne lub w kolorze. Będą wyglądać pięknie na każdej części ciała.

Kobieta siedząca na łóżku z tatuażem różą na udzie
Źródło: Freepik.com

Damskie tatuaże kwiaty na plecach

Plecy to idealne miejsce, by wytatuować bukiet kwiatów, a nawet całą łąkę. W tym miejscu pięknie będą wyglądać kolorowe wiązanki z kokardą, dmuchawiec niesiony przez wiatr czy ogród. Na takim damskim tatuażu na plecach możemy uwiecznić nasze ulubione rośliny, zawrzeć symbolikę o głębokim dla nas znaczeniu, stworzyć kompozycję, która zostanie z nami na zawsze. Jest to również bardzo dobre miejsce, kiedy musimy tatuaż zakryć. Tylko my wiemy, że go tam mamy. Tatuaże na plecach damskie kwiaty to piękna ozdoba, która może zachwycić!

Źródło: Freepik.com

Tatuaże kwiaty na ramieniu

Kolejnym miejscem, na którym tatuator będzie miał „pole do popisu” są ramiona. Mamy na nich mnóstwo miejsca i nawet jeśli początkowo zdecydujemy się na tatuaż skromny, niewielkich rozmiarów, to łatwo jest go potem powiększyć poprzez dodanie elementów. Na ramieniu możemy wytatuować kompozycje kwiatowe z liśćmi, czaszkami czy ornamentami „zwisającymi” z ramion. Takie wzory przyciągają wzrok i rzucają się w oczy, a jednak pozostają kobiece i delikatne.

Kobieta z telefonem w ręku i z tatuażem na ramieniu z motywem kwiatowym
Źródło: Freepik.com

Tatuaże kwiaty na nodze

Tatuaż kwiat na nodze kobiety
Źródło: Freepik.com

Możemy wytatuować całe udo, łydki, lub zrobić delikatny wzór nad kostką. Nic nas tu nie ogranicza poza naszą (i tatuatora) wyobraźnią. Tatuaże kwiaty na nodze prezentują się rewelacyjnie, można zrobić duży wzór lub postawić na mały symboliczny kwiatuszek.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.