Loading...
Uroda

Tatuaż na kostce – jaki wzór warto wybrać?

Wytatuowana ręka trzymająca maszynkę do robienia tatuażu, która dziarać będzie tatuaż na kostce

Tatuaże zdobywają coraz większą popularność na całym świecie, wśród ludzi w każdym wieku. Istnieje nieskończona ilość pomysłów na nowe dziary, a jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia. Dodatkowo w internecie możemy znaleźć miliony inspiracji. Czy wybierzemy coś realistycznego i ogromnego, czy może coś małego i delikatnego, jest to tylko zależne od nas. Przy robieniu pierwszej dziary, mamy całe ciało do wyboru, co często jeszcze bardziej utrudnia nam wybór.  Możemy zdecydować się na tatuaż na kostce, tatuaż na stopie, tatuaż na nodze, ramieniu, czy plecach.

Tatuaże, które zachwycą

Zagorzali fani kolorowanek na ciele chętniej zaczynają od większych, zwykle również kolorowych tatuaży. Zdarza się, że podejmują decyzję o dziaraniu pod wpływem impulsu, bo od dawna zależało im na samym posiadaniu tatuażu. Warto jednak decyzję o tatuażu podjąć w przemyślany sposób, poznać wszystkie plusy i minusy. Polecam również rozpocząć swoją przygodę z tatuażami czymś subtelnym, nie rzucającym się w oczy i łatwym do ukrycia, a przede wszystkim czymś, co ma dla nas znaczenie i/ lub nam się szybko nie znudzi. Świetnym miejscem na coś takiego może okazać się kostka u nogi. tatuaż na kostce będzie dobrym wyborem w przypadku pierwszej dziary!

Pomysły na tatuaż na kostce i tatuaże wokół kostki

Właścicielom tatuaży na kostce zwykle zależy na dyskrecji. Tatuaż na kostce nie rzuca się w oczy i łatwo można go zasłonić. Na kostce najczęściej robione są drobne, delikatne i symboliczne dziary.

Tatuaże damskie na kostce

Zdecydowanie większymi fankami tatuaży na kostce są kobiety, ze względu, między innymi, na dekoracyjność takiego tatuażu. Dodatkowym plusem wybrania kostki, jako miejsce na nową dziarę jest fakt, że skóra w tym miejscu nie ulega aż takiej zmianie z biegiem lat, więc nie musimy się obawiać zdeformowania tatuażu. Chociaż może się wydawać, że jest tu mało miejsca do popisu, przez wzgląd na swoją popularność, doczekaliśmy się mnóstwa najróżniejszych pomysłów na ozdobienie naszej kostki poprzez tatuaż.

Tatuaż na kostce wzory

A oto najciekawsze propozycje tatuaży na kostce:

  • Tatuaż piórko na kostce
  • Tatuaż kwiat na kostce
  • Tatuaże damskie na kostce, serce
  • Tatuaż mandala na kostce
  • Tatuaż na kostce męski
  • Tatuaże na kostce, kotwica

Tatuaż na kostce wzory – o czym warto wiedzieć?

Chociaż tatuaże kiedyś były kojarzone głównie z więzienną symboliką, odchodzi się już od negatywnych stereotypów. Jednakże warto jest się upewnić, że nasz wymarzony pomysł na tatuaż nie ma ukrytego znaczenia. W ten sposób całkowicie nieświadomie możemy zrobić złe wrażenie na kimś, kto zna ten symbol. W kwestii tatuażu na kostce musimy unikać tylko jednego wzoru o negatywnym znaczeniu. Robiony zwykle na stopach lub kostkach, ale nie tylko – kot lub sama jego głowa. Świadczy o byciu cichym złodziejem.

Niestety wybranie kostki jako miejsce na tatuaż posiada dwa mocne minusy, które mogą zmienić naszą decyzję. Po pierwsze jest to jedno z najbardziej bolesnych miejsc na wykonanie tatuażu. Ból towarzyszący tatuowaniu kostki jest całkowicie porównywalny do bólu przy kolorowaniu głowy, wewnętrznej strony uda, kolana i przedramienia. Po drugie przez zakładanie butów tatuaż na kostce może się znacznie szybciej ścierać i stracić na swojej intensywności. Jednak dla prawdziwych fanów tatuaży, ból nie powinien stanowić przeszkody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.