Loading...
Uroda

Tatuaż na nodze – inspiracje

Studio tatuażu i mężczyzna robiącu drugiemy tatuaż na nodze

Tatuaże są współcześnie bardzo popularną formą ozdoby ludzkiego ciała. Na zrobienie sobie tatuażu decydują się osoby zarówno młode, jak i te nieco starsze. Niektórzy decydują się na tatuaże małe, inni na duże, jeszcze inni wybierają kolorowe malunki. Obecnie, nie ma już takiego miejsca na ludzkim ciele, gdzie nie dałoby się zrobić tatuażu. Kobiety i mężczyźni wybierają ręce, plecy, miejsca intymne, a nawet… wewnętrzną stronę ust. Pomimo upływu lat, a także zmian w panujących trendach, dużą popularnością nadal cieszą się tatuaże na nodze.

Wzory tatuaży na nogę

Każda osoba decydująca się na tatuaż chce, żeby był on wyjątkowy. Właśnie dlatego, tak wiele osób decyduje się na tatuaż na nodze. Jak się okazuje, miejsc do wybrania na tej kończynie jest naprawdę sporo, a niektóre z nich – pozwolą skutecznie zwrócić na siebie uwagę i wyróżnić się w tłumie. Tatuaże na nodze mogą być zarówno małe i delikatne, jak i nieco większe – takie, obok której nie da przejść się obojętnie.

Najpopularniejsze wzory tatuaży na nogę to m.in.:

  • krzyże,
  • gwiazdy,
  • wzory azteckie,
  • łapacze snów,
  • wzory celtyckie,
  • miecze,
  • kokardki i wiele innych.

Tatuaże na nodze – jakie miejsce wybrać?

Jeżeli chodzi o miejsce na nodze, które można wybrać, żeby wyeksponować nowy tatuaż, to jest ich kilka. Mężczyźni najczęściej wybierają łydki, piszczele, uda, a najodważniejsi decydują się na tatuaż na całej nodze. Kobiety natomiast, często decydują się na subtelne tatuaże w mało widocznych miejscach takich jak np. kostki czy przegub stopy. Istnieją jednak wyjątki od tej reguły – kobietom, którym wcale nie zależy na delikatnych wzorkach, często tatuują się na pośladkach, udach, łydkach, a nieraz także – podobnie jak mężczyźni – decydują się na zrobienie sobie tatuażu na całej nodze.

Młoda kobieta w stroju kąpielowym z tatuażem na nodze
Źródło: Freepik.com
Młoda kobieta w białym jednoczęściowym stroju kąpielowym, z tatuażem różą na naodze
Źródło: Freepik.com
Młoda kobieta siedząca na pomoście nad wodą, z tatuażem na nodze
Źródło: Freepik.com

Jakie tatuaże są modne w 2021 roku?

Warto pamiętać, że tatuaż to ozdoba, którą na swoim ciele będzie się nosić przez całe życie. Oczywiście, obecnie istnieje wiele zabiegów, które pozwalają na szybkie i prawie bezbolesne usunięcie niechcianego już tatuażu. Takie zabiegi wymagają jednak zainwestowania dodatkowych środków finansowych. Z tego powodu, przed wykonaniem tatuażu zawsze warto dokładnie przemyśleć, jaki wzór, obrazek, czy też napis chce się wytatuować na swoim ciele.

Każdy sezon przynosi nowe trendy, dlatego warto jest być z nimi na bieżąco. Czasem niestety trudno jest określić styl poszczególnych dziar – z biegiem lat można zauważyć stopniowe zacieranie się granic pomiędzy poszczególnymi stylami. Mimo wszystko, do najpopularniejszych trendów w tatuażu zalicza się tatuaże oldschoolowe, realistyczne, w stylu blackwork, a także subtelne malowidła przeznaczone dla kobiet, bardzo często wykonane techniką fineline.

Najnowsze trendy w tatuażu, charakteryzują się przede wszystkim tym, że nie obowiązują tutaj żadne sztywne ramy, czy też z góry narzucone zasady. Z tego powodu, za najmodniejszy w 2021 roku uznaje się tatuaż graficzny. Na popularności nie stracą również tatuaże fineline, którymi zainteresowane są w szczególności kobiety. Reasumując, rok 2021 w dziedzinie tatuaży będzie obfitował w różnorodność, kreatywność i artystyczną swobodę. 

Inspirujące pomysły na tatuaże na nodze!

Źródło: marlonmtoney

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.