Loading...
Uroda

Tatuaż na obojczyku – najlepsze propozycje wzorów!

Kobieta ma na sobie elegancki tatuaż z kwiatowym motywem na obojczyku, który harmonijnie łączy się z innymi tatuażami na ramieniu

Szukasz odpowiedniego miejsca na tatuaż? A może wiesz, w którym miejscu chcesz go wykonać, jednak zastanawiasz się nad odpowiednim wzorem? Sprawdź koniecznie jakie motywy sprawdzą się jako tatuaż na obojczyku. Dowiedz się, czy wybrany przez Ciebie wzór będzie dobrze wyglądał w tym miejscu.

Tatuaż na obojczyku – wzory

Tatuaż na obojczyku najczęściej pojawia się u kobiet. Nie oznacza to jednak, że jest to wyłącznie damski tatuaż. Panowie również mogą z powodzeniem wykorzystać to miejsce, jednak męskie wzory na tatuaż na obojczyku nieco różnią się od propozycji dla kobiet.

Tatuaże damskie na obojczyku

Młoda kobieta w tatuażam, w tym także w tatuażu na obojczyku
Źródło: Freepik.com

Tatuaże pod obojczykiem u kobiet prezentują się wyjątkowo delikatnie. Tatuaże damskie na obojczyku pięknie podkreślają linię obojczyka, co sprawia, że dzięki odpowiednim ubraniom można wyeksponować swój tatuaż. Damskie tatuaże na obojczyku mogą prezentować wiele motywów, jak na przykład:

  • Tattoo obojczyk motywy roślinne. Tatuaże na obojczyku wykonuje się najczęściej wzdłuż jego linii. To sprawia, że jest to idealne miejsce na wykonanie motywu roślinnego w postaci kwiatów, różnego rodzaju gałązek, czy liści.
  • Tatuaże damskie na obojczyku napisy. Tatuaż pod obojczykiem w postaci napisu prezentuje się niezwykle delikatnie. Z tego powodu jest to odpowiednie miejsce na inspirujący cytat, czy też pojedyncze słowo.
  • Tattoo obojczyk daty. Linia pod obojczykiem to również świetne miejsce na tatuaż w postaci daty. Taki motyw można też w łatwy sposób połączyć z innym wzorem, na przykład roślinnym.
  • Tatuaż na obojczyku wzory – minimalistyczne tatuaże. Niewielkie, symboliczne tatuaże cieszą się sporym zainteresowaniem. Bardzo dobrze prezentują się w każdym miejscu, również w okolicy obojczyka.

Tatuaż na obojczyku męski

Obojczyk to również świetne miejsce na tatuaż męski. Warto jednak pamiętać, że w tym przypadku, motywy nie są już tak delikatne, jak u kobiet. Do najciekawszych propozycji wzorów na męski tatuaż na obojczyku należą:

  • Tatuaż na obojczyku męski napisy i daty. Podobnie jak kobiety, mężczyźni również mogą wykonać tatuaż pod obojczykiem w postaci napisu lub daty. Odpowiednia czcionka sprawi, że tatuaż w tym miejscu będzie prezentował się wyjątkowo dobrze.
  • Tatuaż na obojczyku męski przedłużenie rękawa. Z tej opcji mogą skorzystać panowie, którzy posiadają tatuaż w postaci rękawa. Mogą oni w prosty sposób powiększyć obecny już tatuaż lub wzbogacić go o dodatkowe szczegóły.
  • Tatuaże na obu obojczykach. Symetria w męskich tatuażach na obojczykach świetnie się prezentuje. W tej kwestii można zaproponować dowolny wzór, na przykład motyw roślinny, czy też symbol, który pojawi się na jednym i drugim obojczyku.

Tattoo – obojczyk to idealne miejsce na wąski, podłużny tatuaż

Obojczyk to idealne miejsce na każdy wąski tatuaż, który układa się w linię. Szukając więc najlepszego miejsca na podłużny motyw, warto sprawdzić, jak prezentuje się pod obojczykiem. Ptaki, pióra, motywy kosmiczne, strzały, różnego rodzaju symbole i wiele innych wzorów bardzo dobrze sprawdzą się w tym miejscu.

Obojczyk – miejsce na każdy tatuaż

Powyższe propozycje nie wykluczają wykorzystania innych motywów na obojczyku. Propozycje te mogą być jednak wskazówką do wykorzystania własnych pomysłów. Chcąc wytatuować obojczyk, można dostosować wybrany wzór do tego miejsca, bądź też skorzystać z propozycji tatuatora, dzięki czemu motyw nie tylko pięknie ozdobi obojczyk, ale również będzie oryginalny.

Tatuaż na obojczyku – wzory i inspiracje!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.