Loading...
Jedzenie

Turnusy oczyszczające z dietą owocowo-warzywną

Spędzanie czasu na turnusie oczyszczającym na diecie warzywno - owocowej

Artykuł partnera.

W ciągu ostatnich kilku można zauważyć mocny nacisk na rozwój samoświadomości ludzi w tematyce zdrowego stylu życia. Skupiając się na pracy i codziennym życiu mają przekonanie o konieczności wprowadzania zdrowych nawyków. Pozostają aktywni fizycznie nie zależnie od wielu, odżywiają się zdrowo a zarazem smacznie, a swój wolny czas spędzają w relaksie. Korzystają z usług specjalistów zajmujących się i propagujących zdrowy dla ciała i ducha styl życia. Mocno rozwinęła się turystyka promująca zdrowie, która ma na celu poprawę ogólnego stanu organizmu – w ostatnich latach coraz więcej osób decyduje się na turnusy oczyszczające, podczas których wprowadzana jest dieta owocowo-warzywna.

Turnusy oczyszczające nie stawiają sobie za cel, aby schudnąć. Zakłada się, że uczestnicy nauczą się dbać o swoje ciało i podchodzić do niego w sposobie łagodny, dbając tym samym o psychikę. Pobyt w Hotelu Mazowsze MEDI-SPA pozwala odpocząć od zgiełku miasta i obowiązków dnia codziennego oraz wsłuchać się w swoje ciało. Wdrożona dieta owocowo-warzywna pozwala na poprawę kondycji organizmu poprzez jego oczyszczenie z toksyn a utrata kilku zbędnych kilogramów to tylko „efekt uboczny”.

Na czym polega dieta owocowo-warzywna?

Dieta owocowo-warzywna to wyjątkowy sposób na oczyszczanie, odchudzanie i leczenie. Jest to naturalna i jedna z najskuteczniejszych metod leczenia choroby cywilizacyjnej. Wykorzystując wiedzę i doświadczenie nauki oraz bogactwo roślin pomagamy zmieniać życie na lepsze.

Dieta nie jest uciążliwa i nie wymaga specjalnej wiedzy. Nie towarzyszą jej nieprzyjemne objawy typowe dla różnych diet, takie jak: ciągłe ssanie żołądka, senność, osłabienie czy drżenie dłoni. Głównym założeniem diety jest usunięcie toksyn z organizmu i przywrócenie mu wewnętrznej równowagi. Utrata wagi to tylko jedna z tych korzyści, które pojawiają się dość szybko. Wielokrotność posiłków, niskokaloryczny indeks składników odżywczych oraz przedłużone żucie i spożywanie większości surowych produktów oznacza iż samo jedzenie trwa dużo dłużej i powoduje większe nasycenie.

Dieta owocowo-warzywna polega na spożywaniu tylko owoców i warzyw przez ograniczony czas, z naciskiem na te, które mają niską zawartość węglowodanów. Taka dieta może trwać od kilku dni do kilku tygodni. Dozwolone i polecane produkty w tej kategorii to m.in. marchew, burak, seler, rzodkiewka, kapusta, sałata, papryka, pomidory, dynia, dynia i wiele innych – zazwyczaj można jeść warzywa o niskiej zawartości skrobi. Dlatego należy wykluczyć ziemniaki ze skrobią jako głównym składnikiem. Dozwolone są również owoce, ale tylko te które wykazują najniższą zawartość cukru.

Toksyny są jednym z czynników zakłócających mechanizmy regulacyjne organizmu. Turnus oczyszczający z dietą owocowo-warzywną zabieg, który usuwa z organizmu toksyny i substancje (takie jak tłuszcz czy cholesterol), które nagromadziły się w tkankach z powodu choroby. W trakcie diety organizm oczyszcza się i buduje mechanizmy naprawcze, aby wznowić równowagę organizmu. W finalnym etapie metabolizm przyspieszy, przenosząc nasze zdrowie na wyższy poziom.

W trakcie diety niskokalorycznej organizm zwraca się do własnych pokładów białka i tłuszczu. Wydala również nadmiar wody, usuwa zwyrodniałe komórki i ogniska stanów zapalnych oraz odkładający się w stawach kwas moczowy. Uczucie głodu zniknęło. Organizm zostaje uwolniony od szkodliwych substancji, przywracając równowagę i stan zdrowia.

Turnusy oczyszczające – rezultaty

Dieta owocowo-warzywna to wyraźna redukcja kalorii i nauka zdrowego odżywiania, dzięki czemu organizm zaczyna spalać nagromadzone zapasy tłuszczu. W efekcie cieszymy się czystym ciałem i zwykle tracimy kilka kilogramów wagi, co łatwiej potem utrzymać stosując zdrowe zasady żywienia. Dodatkowo uczestnicy tych wyjazdów zauważyli poprawę stanu swojej skóry, włosów i paznokci.

Turnusy oczyszczające odbywają się w pięknym naturalnym otoczeniu. Możesz zdecydować się na pobyt w hotelu Mazowsze MEDI-SPA w górach gdyż otaczająca przyroda wpływa również na najważniejsze aspekty całego wysiłku i pomaga odzyskać energię do działania. W takim przypadku łatwiej jest odpocząć i skutecznie się zregenerować. Nie można zaprzeczyć, że profesjonalny turnus oczyszczający może jednocześnie poprawić zdrowie fizyczne i psychiczne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.