Loading...
Jedzenie

W Max Kuchnie w zestawie kupujesz taniej. AGD Bosch już od złotówki

Artykuł sponsorowany.

Udając się do dowolnego salonu Max Kuchnie, możesz nie tylko powierzyć realizację swojej nowej kuchni najlepszym specjalistom, lecz także skorzystać z najnowszej promocji na sprzęt AGD, w której zakup zestawów dużego AGD marki Bosch premiowany jest ekstrarabatami.

Promocja „Kup taniej w zestawie”

W sieci salonów Max Kuchnie trwa promocja, w której przy zakupie zestawów AGD marki Bosch otrzymujemy zniżkę na najtańsze z urządzeń. W zależności od potrzeb możemy zdecydować się na wybór jednego z trzech wariantów: 5+1, 4+1 lub 3+1, odpowiednio kupując zestaw złożony z 6, 5 lub 4 urządzeń. Im więcej sprzętów w komplecie, tym wyższy rabat. W każdej opcji do wyboru mamy kilka gotowych zestawów, na które składają się różne urządzenia, dzięki czemu możemy łatwo skompletować sprzęt na miarę naszych potrzeb, bez konieczności dobierania poszczególnych produktów. Z promocji skorzystać można w każdym z ponad 300 studiów Max Kuchnie w całej Polsce.

Zniżki na zestawy Bosch 5+1, 4+1, 3+1

Sprzęt marki Bosch w obniżonych cenach w Max Kuchnie można kupić, decydując się na jedną z trzech opcji: 5+1, 4+1 albo 3+1. Jaki rabat będzie nam przysługiwać przy wyborze danego wariantu?

AGD Bosch w zestawie 5+1

Tylko 1 zł zapłacimy za najtańszy sprzęt, jeżeli zdecydujemy się na zakup któregokolwiek zestawu złożonego z sześciu urządzeń. W ten sposób za złotówkę możemy otrzymać piekarnik, pralkę albo suszarkę bębnową. Co więcej, na wszystkie sprzęty w zestawie możemy zyskać dodatkowe 3 lata gwarancji (w sumie 5 lat).

promocja Bosch.

Promocja na zestawy Bosch 4+1

W promocji „Kup taniej w zestawie” najtańsze urządzenie w zestawie 4+1 kupujemy z 70-procentowym rabatem. Oszczędności mogą sięgać nawet 1250 zł. Na wszystkie sprzęty w zestawie – również te w obniżonych cenach – przysługuje nam 5-letnia gwarancja.

promocja Bosch.

Rabaty na zestawy Bosch 3+1

Cena im niższa, tym lepsza. Dlatego w Max Kuchnie zakup zestawu złożonego z 4 urządzeń premiowany jest rabatem w wysokości 50% na najtańszy sprzęt. Połowę ceny zatem możesz zapłacić za płytę indukcyjną, płytę gazową albo piekarnik. Dodatkowo, bezpłatnie zyskujesz kolejne 3 lata gwarancji, by łącznie otrzymać 5-letnią ochronę.

Promocja bosch.

Klienci Max Kuchnie doceniają sprzęty Bosch

Urządzenia marki Bosch od lat cieszą się pozytywnymi opiniami użytkowników. Konsumenci wysoko oceniają ich funkcjonalność i trwałość. To niezawodne sprzęty, które cechuje eleganckie wzornictwo i najwyższa jakość wykonania. Zestaw urządzeń Bosch pomoże zatem stworzyć pięknie urządzoną i ergonomiczną kuchnię, w której praca stanie się przyjemnością. Wystarczy że w promocji Max Kuchnie wybierzemy zestaw na miarę naszych potrzeb.

Max Kuchnie – Cała Kuchnia w Jednym Miejscu

W salonach sieci Max Kuchnie możemy w pełni zaplanować i urządzić nową kuchnię. W każdym ze studiów czekają na nas projektanci, którzy współpracują z najlepszymi wykonawcami. Dzięki temu otrzymujemy dostęp do kompleksowej oferty usług oraz bogatej oferty wyposażenia i urządzeń AGD, które dają nam możliwość zaaranżowania wnętrza od zabudowy na wymiar po najdrobniejsze akcesoria. Całą kuchnię jesteśmy więc w stanie wyposażyć w jednym miejscu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.