Loading...
Uroda

Wynajem lasera – prosty sposób, by poszerzyć ofertę salonu kosmetycznego

Kobieta używa na klintce lasera który jest wynajęty

Artykuł partnera.

Współczesne młode pokolenie dość chętnie korzysta z usług kosmetycznych. Naturalną więc sprawą jest więc intensywny rozwój rynku tych usług i pojawianie się licznych salonów kosmetycznych na ulicach większych i mniejszych miast. W czasach tak dużej konkurencji ważne jest więc, by stale się rozwijać: szkolić pracowników, dbać o innowacyjne rozwiązania sprzętowe oraz poszerzać swoją ofertę. Czy da się temu sprostać, jeśli aktualnie nie dysponujesz możliwością poniesienia dużych kosztów? Dobrym rozwiązaniem okazuje się wynajem lasera. Przekonaj się, dlaczego warto otworzyć się na taką formę współpracy.

Wynajem lasera to jeden z najprostszych sposobów na rozwój twojej firmy. Do salonu kosmetycznego trafiają wymagający klienci, a ich styl życia sprawia, że większość pożądanych usług chcieliby móc wykonać w jednym miejscu, by zaoszczędzić czas. Istotny jest dla nich także poziom usługi, którą oferujesz, dlatego należy postawić na najwyższej klasy urządzenia. Wszystkie te oczekiwania połączyły właścicielki portalu WynajemLasera.pl – dzięki nim możesz wzbić się na wyższy pozio Wynajem lasera – dlaczego warto?

Nade wszystko należy podkreślić, że wynajem lasera umożliwia ci korzystanie z najwyższej jakości urządzeń. W ramach współpracy z serwisem otrzymujesz do użytkowania sprzęty, które pochodzą od wyłącznego dystrybutora firmy Lumenis w Polsce. Każdy z nich jest regularnie sprawdzany pod kątem stanu technicznego, a przeglądy wykonywane są w autoryzowanych serwisach. Nie ulega więc wątpliwości, że wypożyczone lasery będą działać bez zarzutu, co gwarantuje bezpieczeństwo dla obu stron – zarówno pracownika, jak i klienta.

Wynajem lasera

Należy również podkreślić, że serwis WynajemLasera.pl ma w swojej ofercie wynajem lasera w systemie dziennym, a dodatkowo oferuje elastyczne godziny dostawy na terenie całej Polski. Jako przedsiębiorczyni możesz więc dysponować urządzeniem wyłącznie wtedy, gdy twój grafik przewiduje spotkania z klientami potrzebującymi danej usługi. Unikasz wysokich kosztów w postaci comiesięcznego leasingu. Tym samym zarabiasz, oszczędzając i masz czas sprawdzić, czy w twojej okolicy jest zainteresowanie tego rodzaju usługą.

Gdy jesteś więc na etapie sprawdzania, czy twoi klienci będą zainteresowani usługami depilacji czy rewitalizacji skóry, wynajem lasera sprawdza się doskonale. To szansa na uniknięcie dużych kosztów. Nie da się bowiem ukryć, że profesjonalne sprzęty do salonu kosmetycznego są po prostu bardzo drogie, co oznacza wysoką ratę leasingową. Bywa, że trudno podjąć tak dużą decyzję, a serwis wynajmujący zdejmuje z ciebie ten niepotrzebny stres związany z inwestycją.

Należy również podkreślić, że finansowo zyskujesz nie tylko na uniknięciu kupna sprzętu. Oferta serwisu obejmuje bowiem również wynajem lasera z obsługą. Nie musisz więc ponosić dodatkowych kosztów związanych ze szkoleniem siebie czy swoich pracowników, nie musisz także zatrudniać dodatkowej osoby. W twojej przestrzeni mogą odbywać się zabiegi wykonywane przez doświadczonego w tym zakresie specjalistę.

Wynajem lasera

Oferta serwisu to także wynajem lasera ze szkoleniem. Jeśli wiesz, że twoi klienci ci ufają i będzie im łatwiej wybrać się na zabieg wykonany przez ciebie czy twoich pracowników, możesz zdecydować się na naukę obsługi urządzenia. Specjalistyczną wiedzę przekaże ci doświadczony przedstawiciel, a ty zyskasz pewność, że posiadasz wszystkie informacje potrzebne do skutecznego i bezpiecznego wykonywania usługi. Twoja oferta poszerzy się więc znacznie szybciej, niż gdybyś musiała czekać na dostępnego w twoim mieście szkoleniowca – serwis WynajemLasera.pl to usługa kompleksowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.