Loading...
Dziecko

Najnowsze zestawy dla fanów świata Minecraft®

Dzieci bawią się zestawem lego Minecraft

Klocki LEGO® to zabawa uniwersalna, przeznaczona niemal dla każdego, niezależnie od wieku i zainteresowań. Niemniej, powstają także tematyczne zestawy, jak zyskująca coraz większą popularność seria LEGO® Minecraft®. To zestawy, które są prawdziwą gratką zarówno dla fanów klocków LEGO® jak i graczy Minecraft®. Warto dodać, że w budowie każdego zestawu pomagać może aplikacja LEGO® Builder. Pomysłowość twórców tych zestawów zachwyca – z pewnością są warte poznania – klocki LEGO® Minecraft® to gwarancja doskonałej zabawy.

Zestaw Bitwa w mrocznej głębi – ekscytująca podwodna przygoda

Zestawy LEGO® Minecraft® to połączenie doskonałe, które rozwija zarówno wyobraźnię, jak i umiejętność narracji. Jest pretekstem do budowania, pobudza też wyobraźnię. Zestawy LEGO® Minecraft® umożliwiają przeniesienie się w świat ulubionej gry. Zestaw stwarza pretekst do świetnej zabawy. Budowanie i zabawa są tak wciągające, że z pewnością zainteresują się nią zarówno starsi jak i młodsi.

Bitwa w mrocznej głębi to zestaw przeznaczony dla dzieci powyżej ósmego roku życia. W zestawie znajdują się 584 elementy. Największą atrakcją są z pewnością postacie Kusznika i rycerza Netheru. Wraz z nimi wszyscy fani serii LEGO® i Minecraft® mogą wyruszyć po cenne minerały znajdujące się na dnie morza.

Podróż staje się jeszcze bardziej ekscytująca dzięki zagrożeniom w postaci groźnego strażnika. Można go obudzić przekręcając gałkę mechanizmu. Równie sprawny mechanizm pozwala na wywołanie wybuchu w kopalni. Dzięki interaktywnym możliwościom LEGO® Minecraft® Bitwa w mrocznej głębi naprawdę wciąga do genialnej zabawy.

Zestaw Bastion miecza

Klocki LEGO® Minecraft® Bastion miecza to zestaw, który ucieszy każdego fana tej kultowej gry. W bazie miecza znaleźć można prawdziwy artefakt Minecrafta® – diamentowy miecz. Posiadanie tego doskonałego oręża, z pewnością pomoże w niejednej misji.

Bastion miecza to zestaw przeznaczony dla dzieci powyżej 8 roku życia, składa się z 427 elementów. Zamieszczona w zestawie dźwignia pozwala na wywołanie w bazie eksplozji. Zdarza się, że jest to jedyna metoda, aby ochronić bazę miecza przed wrogimi mobami. Strzec bazy pomagają dołączeni do zestawu wartownik i strażnik. Ponadto, w zestawie znajdują się: otuszek, szkielet, świnia i Creeper™. Czas spędzony w bazie umila im stół i szafa grająca. Budowanie i zabawa w Bastionie miecza pozwala przenieść fanom środowisko gry Minecraft® do rzeczywistości klocków LEGO®.

Zestaw LEGO® Minecraft® Bastion miecza to miejsce, gdzie gracze mogą odpocząć po ciekawych misjach. Daje wiele możliwości budowania, dekorowania i wymyślania ciekawej fabuły. Co ważne, zestaw z łatwością łączy się z innymi klockami z serii.

Zestaw Rezerwat pandy

Minecraft® to świat o wielu wymiarach. Z tego względu kochają go zarówno nastolatkowie, jak i młodsze dzieci. Ten zestaw przeznaczony jest dla dzieci powyżej 8 roku życia i składa się z 553 elementów.

Zestaw LEGO® Minecraft® potrafi zaskoczyć. Ogromna panda Minecraft® to jednocześnie dom. Na trzech piętrach znajdują się umeblowane pomieszczenia. To zabawa na wiele godzin. Dla fanów gry, zestaw Rezerwat Pandy jest idealnym połączeniem świata LEGO® i Minecraft®.

Ruchoma panda w trakcie zabawy staje się bazą, z której gracze wyruszają na ekscytujące misje. Do najciekawszych zadań z tego zestawu należy opieka nad pandami. Nie brakuje tu także wrogów, którzy dodają zabawie dreszczyku emocji. W tym wypadku jest to strzelający z łuku szkielet.

Zestaw Ośnieżone szczyty

Zestawy LEGO® Minecraft® prezentują graczom niemal pełny obraz uniwersum znanego z gry. Ośnieżone szczyty to przykład zestawu, dzięki któremu fani mogą przenieść się do świata gór pokrytych śniegiem. We wnętrzach skał kryją się niezwykle cenne surowce, które należy wydobyć.

Podobnie jak i inne zestawy LEGO® Minecraft®, także Ośnieżone szczyty przeznaczone są dla dzieci od 8 roku życia. Zestaw zawiera 304 elementy. Co jednak ważniejsze, dzięki dobrze przemyślanym mechanizmom, daje możliwość doskonałej zabawy – w tym wysadzania skał oraz taranowania.

W zestawie znajdują się takie figurki jak: Steve, Creeper™, tułacz czy koza. Ten zestaw LEGO® Minecraft® wzbogaci kolekcję każdego fana także o unikatowe akcesoria, jak: stół warsztatowy, pochodnia i diamentowy miecz. Zestawy LEGO® Minecraft® to nie tylko możliwość budowania, ale także aktywnej zabawy. To rewolucyjne połączenie z pewnością wciągnie do świata LEGO® wszystkich fanów Minecraft®.

Zestaw Pszczeli ul

Zestaw Pszczeli ul LEGO® Minecraft® to zestaw dla tych, którzy lubią ten fragment świata Minecraft®. To doskonały pretekst do kreatywnej zabawy i rozwijania wyobraźni przestrzennej. Ul posiada zdejmowany dach, dzięki czemu zabawa może się toczyć także w jego wnętrzu. Z tym zestawem LEGO® Minecraft®, uprawa roślin i produkcja miodu wygląda jak prawdziwa.

Klocki LEGO® Minecraft® Pszczeli ul wyposażone są także w ciekawe mechanizmy ułatwiające zabawę. Dramatyzmu akcji dodają złe pszczoły, które złowieszczo krążą wokół drzewa. Zestaw zawiera ciekawe figurki: niedźwiadka, małego zombie, trzy pszczoły oraz jedną wściekłą pszczołę. Wraz z domem w kształcie ula daje pretekst do aktywnej zabawy – zbierania plastrów miodu czy też obrony farmy przed wrogami.

Zestaw Przygoda na mokradłach

Klocki LEGO® Minecraft® Przygoda na mokradłach to niewielki zestaw składający się 65 elementów. Mogą się nim bawić dzieci od 7 roku życia. Niewielki rozmiar zestawu nie oznacza braku możliwości świetnej zabawy Jest wręcz przeciwnie. Przygoda na mokradłach to jeden z tych zestawów, który sprzyja kreatywności i wyobraźni.

Mokradła ze świata LEGO® Minecraft® są miejscem, w którym stoczyć można wiele bitew. Bohaterem tego zestawu jest Alex, a najgroźniejszym wrogiem Zombie. W bitwie pomoże z pewnością możliwość detonacji dynamitu.

W zestawie znajduje się także żaba z mokradeł oraz takie akcesoria jak topór czy blok szlamu. Te wszystkie elementy dają możliwość realizowania wielu misji. Zestaw LEGO® Minecraft® doskonale sprawdzi się samodzielnie. Będzie także idealnym uzupełnieniem innych zestawów, dzięki ciekawym postaciom, akcesoriom i mechanizmom sprawi, że świat Minecraft® stanie się bardziej wciągający.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.